IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
9. říj 2013

@ak24 hele doktorka ti vždycky doporučí to s kým má smlouvu,chce to vyzkoušet no,mi jsme mely prvni tyden nutrilon,pak bebu z tý mel šílenou zácpu,pak jsme mely hipp z toho řval v tahu celej den,a až jsme daly sunar tak se všechno sklidnilo

renca1978
9. říj 2013

cau báby 😉

hanndy
9. říj 2013

@renca1978 no nazdar,jako kde jste vsechny 😠 nevis co Romca-doufam ze jsou ok..

renca1978
9. říj 2013

@hanndy cauky................ja dospavala noc, Barnik mel celou noc prujem a tak jsme vstavali po hodine na zachod.............hruza

renca1978
9. říj 2013

@hanndy jinak Romca vubec nevim, uvidim, jestli se neozve do zitrka do rana, napisu ji sms...............nechci ji prudit..............doufam, ze jsou obe ok

hanndy
9. říj 2013

@renca1978 jezis tak to jsi mela peknej trenink a co jsi mu dala dobryho ze mel prujmik?? Jasne ja taky nechci prudit,ale vzdy tady strasi prvni a ted 2 dny nic

renca1978
9. říj 2013

@hanndy Zmenili jsme granule, jenom na zkousku.............ale asi to nebyl moc dobrej napad 😒 jojo, s tou Romcou mas pravdu, taky je mi to divny.............

hanndy
9. říj 2013

@renca1978 aha oni jsou to hrozny citi vid,ja jdu ted dat pesanovi pekne mastny z ovarku s testovinou,tak ten bude taky jako strela 😀

renca1978
9. říj 2013

@hanndy a dava to v poho?to by ten nas nemohl..........by behal po tom jeste tejden 😀

hanndy
9. říj 2013

@renca1978 hele uplne v pohode,promasti se mu strivka a ma rad cesnek a ten je dobrej na odcerveni,tak 1 za 14dni mu macknu jeste cesnek a je jak rybka a prujmiky mu nic nerikaji

renca1978
9. říj 2013

@hanndy fakt?ten náš broucek má průjem i po obyc.kostech uvařených,tak ani to mu nesmím dávat...ale s tím česnekem to zni dobre🙂

hanndy
9. říj 2013

@renca1978 tak to je fakt cita,tak nas je venku a sezere kde co dobytek jeden tak je asi odolnejsi..ale s tim cesnekem taky opatrne aby se ti neopupinkoval 😀 ja mu to vetsinou pridam do ryze nebo tech testovin s masikem

mariiianka
9. říj 2013

@hanndy promiň dřív jsem se sem nedostala,měla jsem ještě návštěvu.Jinak to vypadá na zánět spojivek,dostali jsme kapičky a už je to lepší.Zítra bude asi doma projistotu

hanndy
9. říj 2013

@mariiianka to vubec neva ja odpoledne spinkala 😀 myslim si ze je to dobrej napad nechat ji alespon jeden den doma 😉 dobrou noc at vas blesky kousou celou noc

ak24
10. říj 2013

@ratatooy tojo jen řekla že doparucuje aspon 3 měsice davat nutrilon,no ale prej taky zaleži na financich,,muj chce ten nutrilon prej je lepši no ale teda nevim ,,,nebo sice mi sestra sehnala odkaz kde se da koupit sunar za 150 ta 1,,což je dobra cena ,,http://eshop.lekarnakuklik.cz/dnn/productlist/c...

hanndy
10. říj 2013

Dobre ranko,tak kolik se nas tady dneska sejde

ratatooy
10. říj 2013

dobré ráno

ratatooy
10. říj 2013

@ak24 ja nevím hele no ten nutrilon je spíš že je hodně propagovenej,ale co sem skusila všechno možny tak sem si pak řekla že sunar byl vždycky a musel být dobrej,co se týče chuti tak je bezkonkurenční,to chlap chtel i dopijet zbytky po malym😀a já ho dávám i do marcipánu

hanndy
10. říj 2013

@ratatooy ahojky...ty to by me nenapadlo dat sunar do marcipanu,ale ono je to vlastne stejny jak suseny mliko jen jina cena

ratatooy
10. říj 2013

@hanndy no sunar když y byl za 150 tak je levnejší jak sušeny mliko,toho je jen 400g a sunaru myslim 800g

mariiianka
10. říj 2013

dobré ráno,tak já už jsem tady taky 🙂

renca1978
10. říj 2013

Ahoj holky....ja asi umřu.celou noc jsem zvracela,zase mam ty křeče do žaludku a ke všemu jeste Mega sračku....pomooooc

hanndy
10. říj 2013

@mariiianka to je dost 😀
@renca1978 no ty jsi snad jedla s Barnym z jedne misky ne

mariiianka
10. říj 2013

@hanndy to víš Aďa doma,tak jsme si přispali 😀
@renca1978 ahojky,no prosím tě,kde jsi k tomu přišla.Tak zlatá moje rýma

renca1978
10. říj 2013

Nevim,ale boli mne taky v krku....jinak Romci jsem psala,trhali ji zub,není ji dobre,má horečku,malá je ok,mam vás pozdravovat

mariiianka
10. říj 2013

@renca1978 ach jo,tak ať se ti brzy uleví.Mě z toho všeho asi švihne,teď jsem Adě měřila teplotu a představ si má 38.Já fakt už nevím,nějak se to taky poslední dobou nějak moc na mě valí.Jé,to jsem ráda,že jsou holky v pořádku,akorád Romči je mi líto a děkujume za pozdrav

hanndy
10. říj 2013

@mariiianka tak to je jasny ja taky spala jako dudek..a ma to Ada lepsi?

hanndy
10. říj 2013

@renca1978 je to je mi lito,tak odpocivej a jsem rada ze jsou holky ok az teda na ten zoubek dystak ji pozdravuj ju? 😉

renca1978
10. říj 2013

@mariiianka a čím to,ze má horečku?