IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mica21
7. dub 2013

@janice_opice říkali mi taky, že se mi druhá čárka nemusí ukázat. pětidenní embryjka. podel tvých přechoźích příspěvků ti asi zkazili stimulaci nebo špatně naplánovali odběr vajíček. je to nějak reklamovatelné?

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 aha nemusí ukázat jako vůbec, i když budeš těhu? no myslím, že to není reklamovatelné, uvidím až se tam půjdu dohadovat--nejdřív asi půjdu do Car a poprosím o ty záznamy z odběru a pak půjdu s tím k doktorovi a uvidíme. Stejně tam mám ještě peníze, skládali jsme 48 tisíc a neproběhla prodlužka ani mražáčci,takže mi musí vrátit peníze aspon mám základ na ten poslední pokus.... Já měla dvoudenní prý pěkná, jedničková šestibuněčná. a ty jsi kolikátý den od ET?

mica21
7. dub 2013

@janice_opice ano, takto mi to řekli, ale chápu, že tomu člověk moc nevěří. vždy ti správný výsledek potvrdí až z krve. stejně tak čárka nemusí znamenat těhu, může jít o biochemické.. to samo nikoho nechci strašit. 🙂 jen se taky moc neraduju dopředu, pořád tam jsou pochybnost. já jsem dnes 12. den, ale čekám až na čtvrtek s tim testem z caru, už teď netestuji..

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 tak to ti moc budu držet pěsti!!!!, ale určo to tam je... a ty jdeš kdy na krev???? Nemusíš po 14 dnech? mně řekli po 14 dnech..

mica21
7. dub 2013

@janice_opice děkuji. já tobě taky, ať to všechno dobře dopadne. teprve v úterý mám dělat test a volat výsledek, to mě potom objednají na krev.

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 takže ti řekli až 14. den od ET máš dělat test? Tak to bych mohla mít relativně alespon malinkounadeji,když jsem 10. den a měla jsem dvoudenní embryjka a mrcha by měla dorazit 13. 4i když jsem te chvíli špinila....🙂

mica21
7. dub 2013

@janice_opice ano. mám to tu napsané i ve zprávě. já malinko špinila ten 7. den od ET, ale opravdu jen nepatrně. Proto jsem si 8. den udělala test, už jsem z toho měla nervy..

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 tak to se ti zahnizdovala🙂)))) moc ti to přeju!!!!!!! už jen samé dobré zprávy tfuj tfuj 😉

mica21
7. dub 2013

@janice_opice děkuji. já tobě taky, jste moc sympatická rodinka, podle svatebních fotek pohodáři. 🙂

renca1978
7. dub 2013

@janice_opice ty jsi platila predem?my vse platili az po zakroku, predem po nas nikdo penize nechtel

janice_opice
7. dub 2013

@renca1978 Renčo a ty jsi taky už samoplátce?

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 děkujeme, no a to by jsi měla vidět jak je u nás doma veselo - praštěnej pes, praštěnej kocour, kočka, uřvaný papušci, bláznivej krab, ještě že ty rybičky nevydávaj zvuky🙂))))) no a ktomu manžel díte a synáček dítě🙂))

renca1978
7. dub 2013

@janice_opice nejsem, byl to nas 1 pokus

mica21
7. dub 2013

@janice_opice tyjo, tak to by se k vám můj manžel klidně nastěhoval. Miluje zvířata, ale v paneláku to fakt nejde..

janice_opice
7. dub 2013

no vidiš a můj to byl 4. pokus takže jsem musela složit zálohu 48 tisíc na IvF jako takové(včetně zálohy na ICSI a případné mražení) a přes 25.000 nás stály léky

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 no my máme 3 + 1 ale panelák to není....a je to celkem v pohodě🙂))) jen někdy o víkendu ráno bych brala větší klid🙂 občas je to jak probouzející se džungle🙂 jak v pralese v Mexicu:_)

mica21
7. dub 2013

@janice_opice takže už to nemáte hrazené pojišťovnou?

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 Nene tohle byl 4. pokus a ted ten poslední do pětice všeho dobrého. Vyšel 1. pokus pak tři nic včetně tohohle tak ještě jednou a konec. Dál to nemá smysl fyzicky ani psychicky, holt Kuba zůstane jedináček...

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 ale je fakt, že ty dva pokusy(2. a 3.) jsem vyplýtvala s nesprávným člověkem. tak s mým mužem holt musíme platit🙂....ale on mi za to moc stojí

mica21
7. dub 2013

@janice_opice takže tenhle 4. by měl být ještě hrazený? nebo máš 2 embryjka?

janice_opice
7. dub 2013

nene tenhle 4. jsem si platila už, měla jsem vždycky 2 embryjka

mica21
7. dub 2013

@janice_opice no je to mazec těch peněz. člověk si říká, že to nebude řešit, hlavně když se zadaří. Ale byznys to teda je

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 strašnej holka takže ten kdo nemá prachy má smůlu:(

mariiianka
7. dub 2013

@mica21 já myslím,že to taky záleží na typ testu a já to mám focený z blízka,jinak jsou asi stejný.Zase zkusím až v úterý,pokud nezmizí 😅 .Ale přesně jak píšeš,může to být i mimoděložní,do toho člověk nevidí.Takže to beru tak nějak zatím v klídku.A vy jste skoro všichni špinili a já nic,tak kdo ví,co se z toho vyklube 😒

hanndy
7. dub 2013

Zase jste toho nakecaly nestacim ani reagovat
@mica21 gratuluju k testiku
@mariiianka zlidni hormon ty vse bude dobry a nad zadnym mimodeloznim nepremyslej a nad spinenim taky ne!!! 😉

renca1978
7. dub 2013

@mariiianka podle mne muzes bejt jedine rada, ze zadny spineni nemas 😉

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy 😀 😀 😀 musím přemýšlet,co mám taky furt doma dělat 😉 ,přemýšlet nad blbostma 😅 .Ale co když to tak bude,nějaká zrada

mariiianka
7. dub 2013

@renca1978 možná jo,ale co když je to fakt někde mimo.Bože jsem zralá na chocholouška 😀 😀

mica21
7. dub 2013

@mariiianka přesně jak píše Renča, buď ráda, že nemáš žádné špinění 😉 . S tím focením jsem měla hoňky, nešlo to pořád zaostřit..
@hanndy děkuji, teď vyčkávám na to úterý, kdy mám ofic. testovat a pak se objednám na krev..to se teprve uvidí 😕 A jak jsi na tom ty?

renca1978
7. dub 2013

@mariiianka ale prosim te, ja taky nespinila, a je mimco v deloze az v den ocekavane MS, hnedy vytok jen par hodin 😉 neboj, ja taky takhle jancila, u mimodelozniho bys krvacela a mela krece v brise!!!!!A tebe bricho neboli, tak se hod do klidu 😀