IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
10. dub 2013

@mariiianka Ja testovala s testy Pregnant, je na obalu takova tehule s brichem 🙂 citlivost 10 a byla jsem s nema moc spokojena, cenove stejne jako Mamatesty

mariiianka
10. dub 2013

@renca1978 no raději už žádnej a kašlu na to.Prostě buď to výjde nebo ne.Já to stejně neovlivním.Jinak jsem v poho.Občas píchne v podbříšku a trochu bolej prsa,ale to je stále následek utroše.
@kockacz právě že je slabá a teď lituju,že jsem včera do tý lékárny vlezla

ratatooy
10. dub 2013

@mariiianka hele ja mam testy dr.max a vyadaji že sou fakt dobry ty mamatesty sou snad čimdal horší a u nas po meste už ani mamatest není pomale k sehnání

mariiianka
10. dub 2013

@renca1978 no jo,když oni jiný neměly a já se už nikam nedostanu.Hele nebudu to tady už dramatizovat,ono to nějak dopane 🙂

renca1978
10. dub 2013

@mariiianka ale nemas ceho litovat prosim te, dobre to dopadne, uvidis 😉 kazdopadne ta druha /tam je, a to ti nikdo neodpare 🙂

renca1978
10. dub 2013

@mariiianka podle mne to tam je 😉

mariiianka
10. dub 2013

@kockacz tak jsem koukla na tu diskuzi a fakt asi na tom něco bude.Díííky moc 😉

mariiianka
10. dub 2013

@renca1978 mám já ten stres zapotřebí,ale vždyť ty víš jaký to je viď 😕

janice_opice
10. dub 2013

@ratatooy já si taky myslím, no uvidíš anebo fakt teba zavolej a uvidíš co ti řeknou

renca1978
10. dub 2013

@mariiianka prave ze vim, ja nervacim porad, koukala jsem ti do alba i zpetne na ten vcerejsi test a myslim, ze bude vse v poradku, verim tomu..............ty stresy jsou fakt strasny.zitra vecer mame sraz s nasim porodnikem 🙂 chci ho prekecat, aby juknul, jestli tam je to srdicko, snad bude sdilnej 😀

ratatooy
10. dub 2013

@janice_opice no jani už se volala mám ležet že to muže být klidne i 10dní hahhahaa ležet jááááá😀si lhnu tak v tu ranu po me šimon skáče,kdybych začala hodne krvácet tak je o v prdelce a musim volat no ale zatim je to ok jen růžová voda pořád,nijak se to nemení,ale trochu mi to připomíná co už sem mela mimodeložní 😨

ratatooy
10. dub 2013

@renca1978 s porodníkm užžž????😀D

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka jasne ze bude vse v poradku ty tohle jsou fakt sitky

renca1978
10. dub 2013

@ratatooy my mame posledni navstevu CAR ted v patek, a pak uz budeme chodit celou dobu k tomuhle gyndari vcetne porodu, on rodil spousta celebrit,je hodne VIP mame ho pres kamarada, tak musime takhle zavcasu.......jsem zvedava......

mariiianka
10. dub 2013

@renca1978 hele,fakt to nemá cenu se stresovat,pokud tam ta druhá je,tak budu tomu věřit že je to v poho 🙂 .Prosím tě a ty se o srdíčko neboj,s takovým číslem je to srdce jako zvon.Ale s porodníkem???Taky mi to hlava nebere 😀

ratatooy
10. dub 2013

@renca1978 ajo tak to mate dobry,taky když jedeš do porodnice tak tam pomale ani doktora nechytneš,se ukaže možna až lez hlava ven

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy asi všechny testy zahodím a bude klid 😀

hanndy
10. dub 2013

@ratatooy tak to by si mel dat Simonek na chvilku pauzu s tim skakanim jinak ty sourozence uslape

reennddyy
autor
10. dub 2013

ahoj holky,tak hlásím,že v pondělí bylo hcg 366 a dnes je hcg 310 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Takže v pondělí mi doktor potvrdí tu horší variantu 😢 😢 😢 😢 😢 😢

renca1978
10. dub 2013

Holky v Praze se musis k porodu registrovat, kamoska ted byla na registraci v Podoli, musis bejt presne 14tt+0.....cekala tam od rada, braly prvnich 15, kamoska byla 19, tak ma smulu, musi jinam........je dobry mit svyho porodnika, kterej se ti venuje cely tehu a zna te.Je to tady zkratka uplne debilni.......

reennddyy
autor
10. dub 2013

alespoň mám celý víkend abych se na tu pravdu připravila ☹

renca1978
10. dub 2013

@ratatooy presne jak pises, kazdymu ses tam u pr.......a to ja nechci jako prvorodicka moc riskovat......a taky nechci zadnyho porodnika bridila, a tech teda v Praze je hafl

ratatooy
10. dub 2013

@hanndy no to jo al vysvetli mu to😀

renca1978
10. dub 2013

@reennddyy je mi to strasne moc lito..............drz se

hanndy
10. dub 2013

@reennddyy to je mi moc lito,ted by bylo dobry,aby to odeslo samo a nemusela jsi na revizi

ratatooy
10. dub 2013

@renca1978 jo tady taky jich je asi dost,takže sem rada za cisaře pač rodit třba 20hodin a pak jit na cisaře bejt rozervana ze všech stran no dej mi pokoj😀

janice_opice
10. dub 2013

@ratatooy tak koukej ležet co to dá!!! Šimonka přivaž k židli 😀 😀 😀

mariiianka
10. dub 2013

@renca1978 aha tak to potom jo.To mi zase tak neznáme,ale super 😉
@reennddyy alé né ☹ ,že by to bojovníček vzdal ☹ ,to mě moc mrzí

ratatooy
10. dub 2013

@renca1978 no to sem slyšela už o tech registracích to je děs

janice_opice
10. dub 2013

@reennddyy to je mi líto, držb se holka, příšt to vyjde na 100% 😉