IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
10. dub 2013

@slaboska no děkuji.Ale už jsem klidnější,nechám to "v klídku" a ono to nějak dopadne 😅 .Hezky jsem se teď vyspala,tak je mi fajn

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy já jsem už tady,zmohl mě spánek 😀

slaboska
10. dub 2013

@mariiianka bud v klidku,vidiš čarka tam je a bude.jsem rada,že ti ten spanek pomohl 🙂

mariiianka
10. dub 2013

@slaboska v klídku jsem,ale ráno zase za sebe neručím 😀

slaboska
10. dub 2013

@mariiianka tak to bude zitra rano 😉 to budu stresovat i ja,protože zitra mame 2.screening a už od ponděli mam nervy.a to mame zitra až na 13.30 😠 to mě musi zasadně trefit,takže zitra tady pojedeme bomby obě dvě 😀 ale co at si holky užiji 😀 😀

mariiianka
10. dub 2013

@slaboska aspoň budou mít o zábavu postaráno 😀 .Ale neboj dopadne to výborně 😉

renca1978
10. dub 2013

Ja nervacim porad 😀 zitra rano zacnu jeste vic 😀

janice_opice
10. dub 2013

@meyryen hele mě řekli aspon 1 měsíc čekat nebo dva, 3 prý není nutné...na IVF teda se stimulkou

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka no to je dost mam za sebou ten test a nevim,nevim

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy copak jsi vykoumala 😅

slaboska
10. dub 2013

@mariiianka děkuji,ale znaš sama člověk se boji ☹
@renca1978 jo,rano to rozjed at přijdeme na jine myšlenky 😀
@hanndy cos tam našla? 😉

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka no neco tam je,ale nevim do ted jsem testovala gravitestem a dneska koupila mamatest ale ten starej zelenej a je tam vetsi dousek jak vcera,ale nevim jestli tomu verit

mariiianka
10. dub 2013

@slaboska to je jasný a bude se bát furt a to už se nezmění ani po porodu 😉 ,ale tak to má asi být

meyryen
10. dub 2013

@janice_opice U samoplátců asi ano, ale pojišťovna prý schválí další žádost jaž za další tři měsíce,ale je to hrozně dlouhý 😖

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy jako fakt???Tak kde to máme,chceme to vidět

slaboska
10. dub 2013

@hanndy taky bych rada koukla 😉

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka ja jsem antitalent na fotky no na fotaku a na tel.je to videt pekne ale v pc ne bud to zkusim hodit vecer,ale nevim jestli se dostanu na pc, nebo rano ted lezim zase me boli bricho

hanndy
10. dub 2013

Holky ale kazdopadne jestli to jsou falesnaci,tak se asi zblaznim

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy prosím tě podívej na moje foto,taky jsem nic neviděla a vy jste to tam viděli.My ti to taky najdeme 😉 .Ale jinak si počkáme,my tady máme času dost!!! 😀 Hezky odpočívej

slaboska
10. dub 2013

@hanndy muj test nemělo smysl ani fotit,protože to šlo vidět jen a světle a to při hodně dobre vule,a podivej na mě 😉 a seš si vědoma toho,že pokud to vyjde omluviš se me kouzelne kouly 😀 😀

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka ty je mas krasny,ale ten dnesni me trochu dodal nadeji o to vic budu nasrana jestli je to falesnak

hanndy
10. dub 2013

@slaboska 😀 😀 no ted tu nad tim premyslim,ale ja se omluvim rada pokud to tam je

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy jsem ti říkala,že to ještě dobře dopadne uvidíš

slaboska
10. dub 2013

@hanndy ok,ja mam čas,ja si počkam 😀 už si omlovu připrav,věř,že bude potřeba 😉 😀

mariiianka
10. dub 2013

@slaboska já si taky myslím,že to tam
@hanndy bude mít.Včera bílo a dnes už se to rýsuje 🙂

slaboska
10. dub 2013

@mariiianka jasny.jen nam prostě nikomu nevěřila 😀

hanndy
10. dub 2013

@slaboska pomalu jo nebudeme predbihat,ale neco sesmolim 😀
@mariiianka ten muj vypada neco mezi tvym 7a8

mariiianka
10. dub 2013

@slaboska přesně tak 😀 .Ta tvoje koule je fakt úúúúžasnáááá 😀 😀

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy no tak to musí být teda pěkný dušík.Tak na to se těším a říkám ti je to tam 🙂

hanndy
10. dub 2013

holky tak vam to zkusim hodit,ale pochybuju ze neco najdete proste mi to nejde vyfotit ☹ ☹ ted si prijdu ze kecam ☹