IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 tak to je jasný že mimčo vezmete sebou,v dnešní době jde všechno 😉 .No to bylo hrozný počasí,ani se mi nikam nechtělo,ale nabalili jsme zimní bundy a jeli.Ale jak jsem zvyklá brzo chodit spát,tak jsem toho měla plný zuby.Asi jsem nějaká divná 😅 ,že by ten stav semnou tolik zamával 😀 .A ty se bojíš čeho,ty jsi už v poho,ale co já.Koukám,že jsem poslední,kdo ještě na kontrole nebyl,ach jo ☹
@mica21 neděkuj,od toho jsme tady,aby jsme se vzájemně drželi 😉 .Hlavně odpočívej a buď v klidu,srdíčko bude 🙂 .Na manželský povinosti kašli,ty si vynahradíte jindy

renca1978
22. dub 2013

@mariiianka nebojim se niceho konkretniho............jen chci at je mimco v poradku, a zdrave

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 neboj se bude 😉 .Dneska dělám takový větší uklid a taky přemýšlím jestli už dát kytičky na okna.V pátek jsem jich spoustu nakoupila 😅

renca1978
22. dub 2013

@mariiianka jeeeee, ty se mas, to bych taky chtela, ale nemame jeste fasadu a parapety mame zatim slozeny v garazi, tak to necham az na pristi rok............strasne se mi libi kytky v oknech, do budoucna urco chci taky

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 no jo,já a kytky 😅 ,každý rok si říkám,že jich moc nechci a nakonec se to nějak vymkne a je jich spoustu 😀

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 jinak jsem si našla kalkulačku a podle ní jsem dnes 5+1tt

renca1978
22. dub 2013

@mariiianka jeeeeeeeeeeee, tak to je super..a datum porodu dle ms si nepocitala?

ratatooy
22. dub 2013

@mica21 tak to jsi podle me 7tt

mica21
22. dub 2013

@ratatooy Ahoj, taky jsem se teď dostala ke stejnému- 7tt

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 podle ms 23.12. 😀

renca1978
22. dub 2013

@mariiianka jeeeeeeeeeeee, tak to jeste stihnes v 2013 😉 super 🙂 treba ti to dr. spocita driv, mne vyslo dle kalkulacky na netu podle MS 5.12, a dr. mi napsal do papiru 1.12, dle UZ je mimco o neco vetsi 🙂 a napred 🙂

ak24
22. dub 2013

ahoj holky tak jak je,ja skončila o pulnoci v sobotu v nemocnici,,začala jsem silne krvacet a byla jsem si jista že jsem potratila,,celou neděli jsem probrečela nebo semnou nic nedelali a ta nejistota byla hrozna a dnes jsem byla na UL,,a řekl mi že jetam miminko a byje mu srdičko tak jsem byla štastna a pak mi dodal žemi gratuluje ješte jidnou že mam dve a oba jsou silne a byjou jim srdička jak zvon,,tak ta nejistota semě spadla,,musim odopčivat a nic netahat a dal mi i fotečku,,,

renca1978
22. dub 2013

@ak24 jeeee, ahoj, ted si mne malem rozplakala, nadhera, moc gratuluji a snad te uz zadny krvaceni nepotka.co to zpusobilo, zjistli to?hlavne ze jsi ok, a miminka taky, super zprava 🙂 mam ohromnou radost 🙂

meyryen
22. dub 2013

@ak24 To je nádhera, až mi slza ukapla. A´t se miminka drží jak klíště 😉

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 to jsem jen tak hledala z dlouhé chvíle 😅 .Samozřejmě může být vše jinak 🙂
@ak24 ahojky,teda ty jsi mě vylekala,co se děje.A gratuluji ti dvojnásob,to je super zprávička 😵 .Tak hezky odpočívej a buď na sebe opatrná 🙂

ak24
22. dub 2013

@renca1978 ahoj nevim a oni taky nevi prej coto zpusobylo,byla to krevni sraženina a prej to mohlo byt cokoliv nebo mam i trombozu a sražlivost krve,,ale prej to na miminka nema vliv jsou obe v pořadku ,,to jsem rada ,

ak24
22. dub 2013

@meyryen děkuji ja sitaky pořvala včera a hodně,,ale tet jsem štastna

ak24
22. dub 2013

@mariiianka jo i mamka se polekala a byli doma jak na trni ale prej to zato stalo,,i mali zustava u babičky a u teti abych byla v klidu a odpočivala

mariiianka
22. dub 2013

@ak24 tak ať to teď jde jak má a miminka ať pěkně rostou.To je krásný pocit asi viď,vědět,že tam jsou dvě 😵 😵

ak24
22. dub 2013

@mariiianka jo pocit to je krasi i když jsem si řikala žeje jen jedno a dnes mi řekl že jsou dve ,,ani jsem to nečekala po tom krvaceni ,,

mariiianka
22. dub 2013

@ak24 tak to byl trochu milý šok.Tak hlavně na sebe dávej pozor 😉 .Já jdu na utz za týden,tak jsem taky už trochu víc zvědavá 😅

sakalmilion
22. dub 2013

@mica21 no mě to v Caru spočítali takhle...datum ET od toho odečetli 5 ti denní embryjko + 14 dní...takže vlastně v den OPU jsem byla 2+0.... 😀

mariiianka
22. dub 2013

@sakalmilion a to je taky dobrý,být těhotná,když ti vše odsajou 😀 😀 😀

sakalmilion
22. dub 2013

@mica21 tak bys měla být asi dnes 5+6 tt...opu jsi měla 26.3.????

sakalmilion
22. dub 2013

@mica21 beru zpět...opu jsi měla pravděpodobně 22.3.?????.....tak bys měla být...6+3 😀

sakalmilion
22. dub 2013

@mariiianka no ono to tak vlastně je...když vezmeš poslední MS,tak je to zhruba 14 dní před OPU...

mariiianka
22. dub 2013

@sakalmilion to já vím,že je to tak,ale je to takový legrační.Hlavně teda u nás,co máme IVF,když víme,kdy nám je vložili 😅

mariiianka
22. dub 2013

@sakalmilion jo a jinak jak je na neschopence.U mě docela nuda do tří hodin než se dcera vrátí ze školy.

sakalmilion
22. dub 2013

@mariiianka no já tím,že jsem teprve týden,tak trochu riskuju a chodím ven už dřív...ještě tak tento týden...ať to nepřeženu..mám vycházky od 10 do 16...ale jsem venku už třeba v 8.30 😀

mariiianka
22. dub 2013

@sakalmilion jééé,tak to máš dobrý,já od 10 do 14 a to mi je ani dát nechtěli.Doufám,že mi je časem prodlouží.Jinak já jsem skoro celý den na zahradě.