IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka normalně hřmi a tedka jsem byla venku a padaji kapky.u nas taky byl pařak,ale už neni 😉 jj,hledaly měly jsme strach jestly jsi v pořadku.

slaboska
18. čer 2013

@renca1978 jj,taky se těšim až vyjedu s kočarkem 🙂 neboj,ikdyž bude Pepik zachumlany každej se podiva 🙂 dneska jsem koupila Vanessce tričko z Benettonu tak jsem z něho unešena 😉

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska to víš,já jak mám rodinku doma,tak furt něco chrujeme venku.Včera jsem zvelebovala zahradu,měla jsem to krapek všude zarostlí,tak jsem se činila a pak ještě sekala.Dneska se vyloženě válím u toho bazénu,na to jsem se těšila 🙂

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka ja mam taky rodinku,manžu.yokširka a v břišku Vanessku a taky si tady udělam čas 😀 ja se taky valela u bazenu a nic nedělala.ja nic na zahadě nepěstuji,mame jen travniček takže bez prace 😀

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska já tu byla večer,ale to už jste asi všechny chrněli 😀 .No hlavně,že jsme se sešli.Už se to víckrát nestane 😔 😀

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka ok,dej si na to pozor at nebo po tobě přiště vyhlasime celostatni patrani 😀 už maš nemocenskou?normalně na mě asi tento měsic zapoměli 😠 vždy ji tak kolem 10,11 mam a tedka pořad nic 😠

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska jasně dám 😉 .Jak to že ještě nemáš nemocenskou.Já už jí mám někdy od minulýho týdne,ale přesně ti neřeknu který den,ale v pá už byla na účtě

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka ja nevim,ale prostě nemam ☹ řikala jsem si,že počkam do pondělka a zajdu si tam co se děje.do tedka problem nebyl až tenhle měsic.jěště u Vas neprši?u nas je bouřka.

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska taky bych tam zašla.U nás není nic ani bouřka ani kapky

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka budu muset,ale člověk se nerad připomina,radši at o mě moc nevědi 😀 to se maš u nas to bouři a honi se to tady.

slaboska
18. čer 2013

HANNDY a tebe mame kde? ☹ ty už s nama nekamaradiš????????????

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska myslíš,že by si tě ještě na konec chtěli zkontrolovat jo,jako proč seš vůbec doma a chceš po nich peníze 😀 .Prosím tě,už to máš za pár a seš v poho,co já bych za to dala 😉

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka pravě mam obavy,že se něco děje,že se nějak ve mě štouraji,ale manža mi řikal,že mi to jen tak zastavit nemužou,že by mě museli poslat vyrozuměni o tom proč to pozastavili a o mi zatim nepřišlo.sice to mam za par,ale oni se asi rozhodli,že mi je znepřijemni 😠 zitra se chci na gyndě zeptat kdy pujdu na ten rodičak.

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska hele,jen tak ti to sebrat opravdu nemůžou,to buď zase v klídku.Prostě jim je to jedno,kdy to pošlou,oni mají vždycky času dost

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka ja si taky myslim,že to jen tak nejde.je zvlaštni,že mě tady tolik měsicu nechaji v klidku a tedka tořeši.počkej až tam naběhnu tak budu řvat jak tygr,protože fakt už jsem nasrana.nejde o ty penize,ale o ten princip 😠 😠 a co dělaš?už jsi od bazenu doma?

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska hlavně jim tam z toho neporoď 😅 .Ale třeba se ještě vzpamatují a dokonce týdne penízky máš.Jinak já si teď odskočila domů,dělám zeleninový salátek ale ven ještě rozhodně jdu,sluníčko zašlo,tak dám ještě relax na zahradě s manžou

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka třeba,ale když porodim tak mi to vyplati 😀 u nas už neprši a je venku fakj tak taky pujdeme na chvili ven,manža si da vinečko a ja pito 😀

mariiianka
18. čer 2013

@slaboska ještě si nech Vanesku u sebe 😉 ,oni ti to dají.Tak já letím,tak si užijte taky rodinnou pohodičku 😉 a jinak u nás stále neprší a asi ani nebude.Zatím páčko 😎

slaboska
18. čer 2013

@mariiianka taky si uživejte romantiku 😉 papa

renca1978
18. čer 2013

@slaboska jojo, oni ty vecicky na miminka jsou krasny 😉

renca1978
18. čer 2013

@slaboska Mne prisel dnes objednanej kolotoc fisher price s brouckama.........jsme z nej uplne vydreni, je nadhernej 🙂

slaboska
19. čer 2013

@renca1978 ja si od nich objednala nočni veselou kachničku 😀 ja vim,že je brzo,ale ta uchvatila mě 😉 takovej kolotoč a kolik uděla radosti,že?

slaboska
19. čer 2013

jinak dobre rano všem!!!!

mariiianka
19. čer 2013

také přeji hezký a velmi sluníčkový den 😎

renca1978
19. čer 2013

@slaboska ahoj, jak je brzo????u tebe rozhodne ninei brzy, a tim si hlavu nelam..............brzy je u mne, ale nemuzu prece vse kupovat najednou 😀 😀 😀

renca1978
19. čer 2013

@mariiianka cauky, u nas uz v 8 rano bylo 32 ve stinu

mariiianka
19. čer 2013

@renca1978 nejlíp bylo v 6 ráno,to se dalo dýchat,když jsem jela pro snídani.Teď akorát někam zalízt a vylízt,tak v 9 večer,jinak je to mazec

slaboska
19. čer 2013

to je dneska zase nechutny horko,že?jěště,že existuji ty bazeny,koukam,že tam všichni ležite 😀 jinak dnes jsem byla u Dr.Vanesska je v pořadku,změřil ji i zvažil a jsme takovy jak by jsme byt měly 😀 pokud pujde i dal vše ok,tak Vanesska mezi nas přijde 15.srpna. 😉
@renca1978 a dnes se mě ptal jak ten cisař chci udělat,jestli uspana cela nebo ne,tak jsem mu řekla,že chci mimčo hnedka vidět(nevim jak se tomu řika ☹ )tak doufam,že jsem se rozhodla dobře,ale tys řikala,že jo,takto mě hodně přesvědčilo 🙂 😉

mariiianka
19. čer 2013

@slaboska ahojky,no jo všichni u bazénku,co jinýho se dá taky dělat 🙂 .Tak to máte krásný datum porodu,už se moc těšíme 😉 .Zachvíli jdeme na grilovandu,tak jen nakukuju,abych nebyla zase hledána 😀

slaboska
19. čer 2013

@mariiianka ja chci pravě zkusit jestli by to nešlo už 9,protože to ma chlap svatek tak by byl rad,ale 37tt si myslim,že bude brzo.tak to bude toho 15 na Hanu 🙂 taky sedime venku,ale dnes grilovat nebudeme.to si hodna,že ses ohlasila za chvili vyhlasim patrani po ostatnich 😀