IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
19. čer 2013

@slaboska to víš,musím se ozvat,se po včerejšku bojím 😀 😀 .Jé to by měl krásný dáreček 😵

slaboska
19. čer 2013

@mariiianka pravě,že by byl,ale zaleži jestli to nebude moc brzo.počkam do toho 36tt jak se to bude domlouvat a zeptam se,za to nic nedam. 😉

ratatooy
19. čer 2013

@slaboska ahoj to je nejaka novina že pujdeš na cisař?nebo mi to uteklo

ratatooy
19. čer 2013

@slaboska no a když by nešel epidural tak by te uspaly

renca1978
19. čer 2013

@slaboska Urcite si udelala dobre, uvidis ji hned, a ne po nejaky dobe co se proberes z narkozy............. 😉 A po tom spinale ti nebude blbe, coz by po celkovce mohlo bejt, pokud ses blici

renca1978
19. čer 2013

@ratatooy cauky, koukam, ze uz ses 15tt, tobe to taky leti.............. 😉 jak se citis?

ratatooy
19. čer 2013

@renca1978 jj letí jak blázen,hele co se udelalo vedro je mi dobře😀občas me ruzne pobolívá břicho ale hold už to lepši nebude zatim,už ani nemusim furt neco žvejkat

ratatooy
19. čer 2013

holky a co říkáte na bonding nebo jak se to piše,že vam daji dite na břicho a čekate až si ditě samo doskáče pro prso,a když nemuže maminka muže se dát dítě tatinkovi asi bez prsa ale😀me to přijde už jak ze sci-fi toto😀

hanndy
19. čer 2013

Ahoj holky,ja jsem tady teda kdyz je cas,tak vas docitam tak v pul 11 vecer a jak jste psaly venku je krasne,tak toho vyuzivam,ted mame naky trable s pesanem,vcera nam zkolaboval,tak jsem z toho smutna jako kdybych nemela starosti dost i jsem to obrecela,kdyz jsem ho videla jak to s nim mlati 😢
@slaboska jinak s tim terminem porodu jsi me potesila 15 na muj svatek krasny 😀 jak se jinak vsechny mate,pripravy jsou v plnem proudu koukam

slaboska
19. čer 2013

@ratatooy tak to i asi uniklo,protože ja byla rozhodla jit na cisař od začatku,jsem posera 🙂
@renca1978 no blici jsem ☹ ale jak řikaš,vidiš mimčo hnedka.a dneska jak jsem byla na kontrole,tak mi ukazozoval Vaness pipku,takže nam se na 100% nestane to co Vam 😀 😀

slaboska
19. čer 2013

@hanndy no vidiš aspon nějaka dobra zprava.s tim pesanem mi to je lito,ja taky když mu něco je vždy špatně nesu,ale bude to dobry.no,ale musiš se nam taky někdy i ozvat ne je dočitat at o tobě taky něco vime 😉

renca1978
19. čer 2013

@slaboska ja myslela, ze musis na cisare, ze mas indikaci............

janice_opice
19. čer 2013

ahoj hoky tak jak se tu máte těhule? Moc vás všechny zdravím 🙂

renca1978
19. čer 2013

@janice_opice ahojky, dobry.........jak ty????

ak24
20. čer 2013

dobre rano holky,,tak dnes v 9 hod jdu do poradni snad bude vše ok

slaboska
20. čer 2013

@renca1978 indikace je co??????????? 🙂

slaboska
20. čer 2013

@ak24 držim pěstičky at slyšiš jen dobre zpravy,ale ja věřim,že uslyšiš 🙂

ratatooy
20. čer 2013

@slaboska a to ti jen tak udělají?bez nejaky indikace?ale třeba v tom spinále to neni taky žadná slast,cejtíš všechno thání,škubání,všechno slyšíš a potom bolí jak vyndávají mimčo ven,neni to uplně bezbolestny,navic nekmu spinal ani nezabre nebo nenapichnou,kamaradce ho pichaly na 3X a stejne nic tk šla pod narkozu

ratatooy
20. čer 2013

@slaboska indikace-duvod pro cisaře třeba konec pánevní,preeklampsie atd

ratatooy
20. čer 2013

@mariiianka ahoj nechtela bys tehu 3/4 jen tak se ptám než je hodim na bazar,dneska mi došly ale nedám to je to 44 z C&A
vyfotim ti je,ale sou krásný,sere me to že se do nich nevejdu

ratatooy
20. čer 2013

@mariiianka tak beru zpet😀oni bly vyprany tak sem se zatim do nich nasoukala😀

renca1978
20. čer 2013

@slaboska to je jako duvod k tomu cisari..........ale ty mas neco s krvi, jestli si dobre pamatuji, hlida te hematologie, je to tak?
Jinak ja dneska bolesti v krku, brutalni ryma a hlava mi tresti.......................takze fakt super

renca1978
20. čer 2013

@ratatooy Cauky 😉

mariiianka
20. čer 2013

@ratatooy ahojky,tak se nám předveď,co jsi nakoupila,když už jsi do nich vlezla 😉
@renca1978 čauky,jééé,tak to tě lituji,to mám naštěstí už zasebou a doufám,že na dost dlouho

renca1978
20. čer 2013

@mariiianka mne uz zcalo skabat v krku vcera, myslela jsem ze to prejde..............mam i teplotu, ach jo

mariiianka
20. čer 2013

@renca1978 i teplotu?Ale chudinko,tak rychle něco nasadit a spoustu vitamínů,ať jsi brzy fit

renca1978
20. čer 2013

@mariiianka ja prave moc ty prasky nechci jist, doufam ze to je jen nejaka dvoudenni virozka....

slaboska
20. čer 2013

@renca1978 aha,ja nevěděla co to je ☹ jj,mam špatnou sražlivost krve a picham ten fraxik,ale na hematologii mi řekl,že to neni duvod pro cisař,ale myslim,že muj gyndař to na to napiše.
@ratatooy no tys mě teda vylekala ☹ ja myslela,že to je bez bolestne,jasny slyšim to,tak nějak ucitim tahani,ale ten zbytek co pišeš mě uplně vyděsil ☹

slaboska
20. čer 2013

@renca1978 chudinko,tak si vem ten obyčejny paralen,ten jsem uživala když mě bolel zub a ten mužeme 😉

mariiianka
20. čer 2013

@renca1978 já taky nejedla žádný prášky,já na ně nejsem ani normálně.Pila jsem čaj s medem a citronem a kloktala slanou vodu,hnus,ale po mohlo to.A jinak těch kapesníčků co padlo,já se vysmrkala a mohla jsem znova,fakt šílený,taky nevím,kde jsem to pochytila