IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
25. čer 2013

@mariiianka jj,určitě zachranil,muj gynekolog třeba když mu volaji s OSSZ,že si zjištuji zda tam ten den byla pacientka,že neni doma tak řekne,že jo,protože vi,že by z toho mla problem.ja myslim,že nad těhulkama mouři očka 😉 😉

mariiianka
25. čer 2013

@slaboska no jo,oni jenom koukají,na kom by sebrali peníze.Ale u těhulek je to prostě nepochopitelný

mariiianka
25. čer 2013

tak jsem byla zkontrolovat stav deště a bazén ještě tak 10 cm a přetýká,hlavně,že jsem si ho v neděli dopustila,to byl ale blbej nápad 😀 .O jezírku ani nemluvím,abych si zachvíli nešla lovit rybky na zahradu 😀 😀

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka a ty si mela dalsi kontrolu??????????ja myslela, ze to s tou dovcou risknu, ale budu rusit PN, vcera jsme se rozhodli, v patek letime na Madeiru na 6 dni.Vyberu si dovolenou co mi v praci zbyla, a pak nastoupim zpet na PN

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 nééééé,jen si říkám,že mi snad už dají pokoj.To jen tak teoreticky přemýšlím.Ale nebudu nad tím moc doumat.Hele,ono je to lepší,když máš dovču,než riskovat,že ti pak vezmou prašule.Tak to budete mít super,pak nám budeš vyprávět 😉

slaboska
25. čer 2013

@renca1978 ty se teda maš,uplně ti zavidim.tak ja myslim,že tebe kdyby chytly tak tebe Dr.budou kryt,ne?zas ukončovat,to si zase zbytečně tu nemocenskou rozhodiš.

renca1978
25. čer 2013

@slaboska taky mi to vsichni rikaj, at se na to ukonceni vykaslu, ale strach mam.........no uvidim, porad to zvazuji

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka uz rybaris??? 😀

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 néé,přestalo pršet 😉

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka fakt jo???????????u nas zatim ne 😠

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 neboj to příjde 😉 .Tak ti teda nevím co je lepší,jestli ty vedra nebo deště

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka jeden extrem vetsi nez druhej, priroda je uplne doblbla

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka nejak mam ten pocit, ze nic mezi tim neni..................proc nemuze bejt prijemnejch letnich cca 25 stupnu, vid?ale co jsem koukala na ty dlouhodoby predpovedi, celej cervenej nebude nic moc

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 asi tak nějak,očekávám,že z toho zase akorát něco chytnu 😠 .Dorazili mi vánoční dárečky 😀 ,svítící želvičky

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 my chceš říct,že bazén můžu zase sklidit 😕 😕

ratatooy
25. čer 2013

@renca1978 a to se říká že druhej trimestr je nejkrásnejší období ženy,houby z octem leda,taky mi to přjde nekonečný ale jak už bude po rázdninách tak to uteče

ratatooy
25. čer 2013

@mariiianka ahoj tak si předsta že sem mela od slunička le je zajimavy že jen ruce od ramen k loktu slitý puchejřkama,děs le už je to dobry jak se ochladilo ale svedi em to furt

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka myslis takovou tu, co hraje a sviti hvezdy na strope???nebo jaky?

renca1978
25. čer 2013

@ratatooy ze jo???ja si to taky myslim, jako ja jsem v pohode, ale doma je to silene zdlouhavy...........uz at je po prazdninach,, aspon to zari 😉

mariiianka
25. čer 2013

@ratatooy ahojky,to já puchýřky neměla,ale svědí to dodnes,ale naštěstí už né tolik.A teď už vím,že za to může slunce,protože jsme na tom doma všechny tři úplně stejně.Takže na prudký slunce,mě už nikdo nedostane

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka tak uvidis, jak bude v srpnu 😀 jeste ho na ty zahrade radsi chvili ponechej............ 😀 uvidime............

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 jasan,ale hrací není,naštěstí 😅

ratatooy
25. čer 2013

no jinak mi koník furt blbne a věčne nejde,asi dnes zajedu na gyndu pač mě bolí břicho a myslim si že mám nejakej zánět či co,furt me bolí hlava,že už pomalu nevydržím den bez léků,fuj,hnus

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka tu jsme dostali od myho brachy, hraje, ale takovy relaxacni kraviny, to asi ani zapinat nebudu, jen ty hvezdy 😉

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 no sklidit až tak doslova ne,my ho máme napůl v zemi 😀 .Ale budu vyčkávat,co kdyby náhodou se počasí umoudřilo,že 😅

renca1978
25. čer 2013

@ratatooy presne, mne od rana vypadl asi 3x............ale chyba je u nich 😠

renca1978
25. čer 2013

@ratatooy coze???????????jakej zanet?????????????jestli te boli bricho, tak to bez urcite dnes............volala si tam?

mariiianka
25. čer 2013

@ratatooy mě blbne už od včera,dopolko jsem se ani nemohla nikam dostat 😠

ratatooy
25. čer 2013

@renca1978 no je to čim dal časteji furt neco s tim delaji,včera sem objednala prvni zavinovačku puntikatou

ratatooy
25. čer 2013

@renca1978 zavolám sou tam až od 14 do 20hod tak pojedu jak dojede manža,no pobolívá me břicho jako při gynekologický zánětu,zaboli me to když si sednu,stoupnu a rano když se mi chce na zachod tak to sou neskutečny křeče