IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 ty brdo,to mi ani neřikej,že je to tak složite složit?snad ten naš pujde lehce,jinak se taky budeme hadat.nikam nejezdi až ho složite tak hoto přejde 😉 ja mam doma taky uplně stejnyho cholera 😀

mariiianka
8. črc 2013

@renca1978
@slaboska holky,já myslím,že ty chlapi jsou všechny stejný.Ale u nás to jde i s vybranýma slovíčkama

slaboska
8. črc 2013

@mariiianka u nas u toho jede jen jedno slovo kurva 😀 😀 ale tech je tady pak hodně 😉

mariiianka
8. črc 2013

@slaboska u nás to pokračuje i dál 😀 😀 ,asi s těma slovíčkama to jde líp nebo co 😀 😀 😀

slaboska
8. črc 2013

@mariiianka chlap mi na to řika,že on za to nemuže,že to z něho jde samo 😀 😀 Tak jsem mu řikala,že jsem zvědava jak to bude dělat až tady bude Vanesska,nerada bych,aby tak mluvila třeba ve školce 😀 😀

mariiianka
8. črc 2013

@slaboska no tak to bude pro něj těžkej oříšek.Jako u nás to krotit nemá smysl,protože pak to odnesu i já.Ale Adélka to naštěstí neříká,aspoň teda né před náma.Hele a ve školce se tomu stejně neubráníš,ono stačí,že s tím příjde jiný děcko a takový slovíčka se pamatují líp než co jiného

renca1978
8. črc 2013

Holky, ja ho mam vazne plny zuby...................jemu asi vadi, ze ja nechodim do prace a on ano...............ale to vedel uz predem, nez jsme otehotneli, ze tehotna vzhledem k tomu, ze pracuji jako zachranar na ARU do prace zkratka chodit nemuzu....................bud se zmenil, nebo jsem drive nevidela, ze je takovej sobecek................bych mu nejradsi nakopala prdel, fakt

renca1978
8. črc 2013

@slaboska uz jsem to slozila................on to tam nacvakl spatne...............ja nejsem vubec technickej typ..............dokonce i taska na kocar mela 2 dily, kazdej zabalenej zvlast.............porad jsem si rikala, jakto, ze ta taska je cerna a ma cvocky.............musel se tam nacvaknout jeste takovej bordo dil..............ale jak jsem uz psala, mam po radosti...............uplne mi to vsechno zkazil............

renca1978
8. črc 2013

To on prave vubec sprostej neni, kdyz mne vytoci, tak spis ja jsem ta, co krici a nadava...............ale mluvi se mnou jako s dementem, to mi vadi............

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 neboj,to bude dobry.a proč by mu mělo vadit,že nepracuješ?viš kolikrat se chytneme kvuli uplne blbosti a nemluvime třeba 2 dny,taky bych ho nakopala 😉 tak přijed na par dni k nam,ja bych tě poznala rada.
@mariiianka jj,to znam, taky to někdy sliznu 😀 musime všechno zpravit než porodim at nema o montovat nebo opravovat 😀

renca1978
8. črc 2013
slaboska
8. črc 2013

@renca1978 jeeeeeee,ten je pěkny.a kašly na něho,takovej pěkny kočarek Ti tu naladu hnedka vrati 😀 😀 a ja jsem uplny kopyto,mě musi montovat vždy všechno chlap.

renca1978
8. črc 2013

@slaboska to by bylo super, sejit se osobne, vid?urco bychom si rozumeli 🙂
Vis ja nevim, co se mu deje, chytli jsme se i v tom Portugalsku..............ja nejsem clovek co by lezel na kanapi, jsem hodne aktivni, nerada sedim na zadku,nevim co ho zere..............ano, nekdy si lehnu odpoledne, aspon na chvili, kdyz se citim unavena, ale co mam sakra delat, dyt jsem v 5. mesici, ja nevim, o co mu jde.................

mariiianka
8. črc 2013

@renca1978 hele věděl do čeho jdete,tak ať si teď nestěžuje.Pár dní a bude zase dobře,uvidíš.U nás se to motá kolikrát kolem peněz a to je pak hukot,ale hlady neumíráme,střecha nám na hlavu nepadá,tak ono to nějak bude.I když vím,že manžu to taky kolikrát vytočí,hlavně když jedeme spolu na nákup,pak valí oči a dělá ksichty,kolik jsme toho utratili,ale aspoň vidí,jak to chodí a že to nekuju žádný blbosti,ale za těch skoro 16 let co jsme spolu si člověk už zvykne.No tak se vyvztekáme a je klid

mariiianka
8. črc 2013

@renca1978 Renčo,tady vypadá ještě líp,než na tý fotce,je krásnej 😵 .A kašli na něj a užívej si to 😉

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 ja myslim,že by jsme si sedly určitě 🙂 tak ja taky odpol.usnu,jak pišeš,člověk je unaveny,tak se nebudu přemahat.třeba mu jen něco přeletělo přes nos.my se taky v patek chytli a až do poledne v sobotu začali mluvit,chlapy jsou někdy fakt divny.ale mrzi mě to za tebe,měl by se radovat s kočarku.a ty si ho nechavaš doma?

renca1978
8. črc 2013

@mariiianka presne, porad otravoval, jak chce dite................vis, ja vzdycky mela treba 2-3 prace, vzdycky jsem se o sebe umela postarat a nikdy na chlapovi jsem zavisla nebyla................ani ted..........tak at mne nesere!!!Je nejakej nasranej, slysim, ze rve i na psa, a to uz je co rict..............asi mu chybi sex, tak je nervozni jako stara panna

mariiianka
8. črc 2013

@renca1978 😀 😀 😀 jo tak s tím sexem asi nebudeš daleko od pravdy 😀 😀 😀 ,moc dobře znám 😉

slaboska
8. črc 2013

@mariiianka tak s tebou souhlasim,manža pořad,že moc utracim za jidlo,že to neni možny.1x jsem si psala kolik za ten měsic utratime a bylo to 14tisic.on tomu nechtěl věřit přitom sam s ni denně 1kg masa a hlavně hověziho.tedka jezdi semnou nakupovat,abych to netahala a taky protači očima a konečně uznal,že to je sila kolik co stoji 😀 😀 ale že by přestal jist misto hověziho vepřovy,tak to ne 😀 😀

renca1978
8. črc 2013

@slaboska nene, kousek od nas bydli jeho rodice, nejsem sice poverciva ale doma ho nechci
Vis co, hlavne vsude pisou, ze kdyz se ti chce v tehu spat, tak mas spat.....to telo si to zkratka vyzaduje. ja ke vsemu ani neusnu, jen se natahnu na gauc, pak za chvilku ta unava prejde

renca1978
8. črc 2013

@mariiianka Maru jako mne to taky chybi, ale ta moje kamoska kvuli sexu o mimco prisla, ja to nechci riskovat, jsoou to nasi spolecni znami, on sam tvrdil, ze to vydrzime...............a ted dela akorat nervy

renca1978
8. črc 2013

@slaboska hlavne co si budeme povidat, vsechno je drazsi nez byvalo..............a ten muj toho taky sni hodne...........on je uplne mimo..............on nadava, ze jak je vsechno drahy, a nedavno otevreli kousek od jeho prace novou rybarnu a dotahnul domu cerstvyho lososa za skoro 2 tisice........to mi neprijde normalni..............pritom tam jde jenom o tu prestige toho debilniho obchodu, jinde by ho koupil za polovic, ale skoda slov

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 ja si řikala,že zrovna ty by sis ho nechavala doma,když si ze všeho vystrašena jak ja 😀 přesně jsi unavena tak proč se nenatahnout,ja mam tedka obdobi a usinam v 8 jak jsem unavena,naštesti to nikomu nevadi 🙂 a Vy se tedka jako nebavite?

mariiianka
8. črc 2013

@renca1978 no jo,ale víš co to pro chlapa je 😀 .Hold si musejí ještě nějakou chvíli počkat 😀
@slaboska jj,není možný a pak koukají viď

renca1978
8. črc 2013

@slaboska nebavime.................on je splachovaci, on zase doleze 😀 😀 😀 😀 ale ja to vydrzim..........fakt se na nej zlobim, takovy chovani si nezaslouzim

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 a jak to,že kvuli sexu přišli o mimčo?my mame sex od toho 12tt,samozřejmě ne každy den a žadna divočina a dobry.viš co mě na něm kolikrat štve,že pořad prska jak je vše drahy a tedka si koupil motorku za 300tisic a to mi řekne,že byla dobra cena 😠 😠 to by mě jeblo.losos za 2 tisice to nemohl ani chutnat 🙂

slaboska
8. črc 2013

@renca1978 tak muj chlap nikdy nedoleze,protože on přece nikdy nic neuděla 🙂

renca1978
8. črc 2013

@slaboska chutnal 😀 😀 😀 😀
to je ta holcina, co jsem o ni psala, bylo to ve 23tt, jak je ted znovu tehotna..............dostala mega zanet ze sexu, doslo k postizeni plodu, zakaleni plodovky, a musela to porodit, hruza................a pitva prokazala, ze za to mohly samy........to bych si ikdy neodpustila
Taky nemuzes bydlet nekde v okoli Prahy??????to je skoda ☹

renca1978
8. črc 2013

@slaboska nekdy bych mu fakt rada videla do hlavy

renca1978
8. črc 2013

@slaboska on prileze vzdycky, to spis ja jsem tvrda palice