IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 prosím tě co blázníš,porodu se neboj,zvládli to všichni,tak to zvládneš i ty 😉 .Hlavně na všechno pak rychle zapomeneš až budeš mít cácorku u sebe 😵 🙂

ratatooy
15. črc 2013

@renca1978 vidíš a ja se začínám přesvědčovat k normalnimu porodu,ted jsem mela možnost se setkat s paní co porodila doma sama bez jakyhokoliv problemu a bylo to asi něco užasnýho řikala že o bolesti nemohla byt ani řeč že to bylo užasny takže na cisaře asi prdím,sice doma rodit nebudu to bych se bála

mariiianka
15. črc 2013

@ratatooy ahojky,sobota krásná,neděle děs.Zase jsme se chytli s manžou a já byla pak samozřejmě ta nejhorší.Ale už je líp 😉

renca1978
15. črc 2013

@ratatooy cauky, vidis to, se to uplne vsechno otaci............ale ted zase jak jsem si vas precetla, tak si zase rikam, proc to nezkusit normalne 🙂

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka maru, mne prijde, ze spis ti chlapi jsou nejaci divni, jakoby oni byly ti v jinym stavu a lezly jim hormony na mozek 😀 😀 😀

ratatooy
15. črc 2013

@mariiianka ajo no to je naprd no,to j neznam mi se s chlapem ani hadat neumíme,naše nejvetší hádka vypadá tak že si vyměníme nazor manža v klidu ja sem větší vztekloun,a pak se tomu oba zasmějem a hned na to zapomenem

ratatooy
15. črc 2013

@renca1978 jj ja myslim že ted se sice budeš bát ale ke konci už se budeš těšit zaim všichni mi řikaly že nakonec se hrozně těšily až bude maly venku takže ve finale se porodu nebály a hlavne toho budeš mit taky plny kecky🙂

renca1978
15. črc 2013

@ratatooy to asi jo, jak tak sem tam tady koukam na ty fotoblogy, tak ty zensky vypadaj po tech porodech uplne vyflusly............

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 no asi jo,ale ten mě zase tak vytočičil 😠 .Když potřebuju něco já to si musím počkat,ale pro jiný běží hned
@ratatooy to my máme taky spíš výměnu názorů,ale ve větším rachotu 😀 .A to víš,já beran tvrdohlavý jen tak neustoupím,to on je o´hoten hned na všechno zapomenout jakoby nic 😠

hanndy
15. črc 2013

Cusik mamci,koukam ze tady se rodi jak o zavod 😀 u nas taky vikend dobrej,naka prace a pak grilovacka,ale jak byl chlap doma,tak to hrozne uteklo

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 no on hlavně ten poslední měsíc je nekonečný a říkáš si už aby to bylo,teda aspoň takhle to probíhalo u mě 😀 ,pak nemáš čas nad tím tak přemýšlet.To víš že se každá bojí,protože neví do čeho jde,ale nakonec to tak hrozný není.Hlavně se nedívej na žádný videa s porodoma,to je nejhorší co můžeš udělat.Ale ty jako zdravotnice,víš o čem to vlastně je.Ale neboj se nic,času stejně ještě dost 😉

mariiianka
15. črc 2013

@hanndy no čauky,zrovna jsem po tobě chtěla vyhlásit pátrání,kde že jsi tak dlouho 😀 😀 😀

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka Maru, to je normalni, u nas je to podobny

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka ja videla nazivo jenom 1 porod, a to bylo uz davno, jeste na praxi 🙂 tak treba to budu mit dobry 2x zatlacim a bude to 😀 😀 😀 😀 😀

hanndy
15. črc 2013

@mariiianka nemusis jsem zde 😀 😀 jen snidam a ty porody mi nedelaji moc dobre,tak se zdrzuju 😀 😀

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 Reni neboj,to prostě dáme 😉 ,za to všechno čím jsme prošli už tohle bude hračka 😀 .Teď mi dorazila další výbavička na mimíska,objednala jsem si to z elavi a matroš teda fakt super 😉
@hanndy to je dobře.Ale i tebe čeká ten porod,tak tě musíme zaučit 😀

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka a co sis objednala?
Ja to dnes chci trosku rozdelit ty hadriky podle velikosti, protoze vubec nevim, kolik toho mam na novorozenatko............mam toho hodne na 6-9 mesicu, ale to mu asi mimcu hned oblekat nebudu.............. 😀 😀 😀

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 přebalovák do koupelny,bavlěný plíny s obrázkem,zavinovačku,košilky a kolotoč nad postýlku.Počkej já to nafotím a ukážu,jestli mi to půjde stáhnout do pc,minulý týden mi to nešlo

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka jeeee, tak to zkus, rada se podivam 🙂

mariiianka
15. črc 2013
ratatooy
15. črc 2013

@renca1978 no tak vyflusly budem o tom žádná

ratatooy
15. črc 2013

@mariiianka maru a na co si en přebalovák položíš v koupelne?ja budu opet koupat v kuchyni na stole ve vaničce ale u malyho sem mela celej skládací přebalovák kterej mel taky tuto podložku a pod ni mel vaničku

mariiianka
15. črc 2013

@ratatooy na pračku a tam mam udělaný dřevěný,tohle je jen měkká podložka,to jsem vám zapoměla napsat 😀

ratatooy
15. črc 2013

@mariiianka jinak chlap je taky beran ale spíš malej hodnej beránek a já Lev ale i tak j to u nas až moc v klidu asi mame ascendenty v klidnych znameních ale to jsme zatim nezkoumala,znameni me moc neberou

renca1978
15. črc 2013

@ratatooy to samy, co pises, prebalovak s vanickou mam taky, jak si s tim byla spokojena?ale vubec nevim, kde budu koupat.........Ma to vypust, tak jestli v pokoji, nebo v koupelne............netusim..........

ratatooy
15. črc 2013

@mariiianka no jo vlastne vždyt ja tu podložku taky budu potřebovat mam přebalovák taky dřevenou komodu

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka Moc krasne, a zavinovacka vypada uplne uzasne 😉

mariiianka
15. črc 2013

@ratatooy no já jsem dost tvrdohlavej beran 😀

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 úžasná to je,jen mi to všechno příjde takový strašně maličký 😀 ,tak doufám,že nebudeme mít nějakýho obříka.Manžel kdyžse narodil,tak měl prý skoro 5 kg,to jako fakt nechcíííí 😕

ratatooy
15. črc 2013

@renca1978 no ja koupala v tomto v pokoji protože do koupelny se mi to zatim nikdy nevešlo prvni bylo v paneláku a ted mame sice vetší koupelnu ale zas bych to mimčo nemela kam položit takže by mi musel furt nekdo asistovat,navic na chodbe je zima když jdu z koupelny tam se netopí.
jinak vypust je super do kyblu to vypustiš a je to,akorát mi jsme v ty vaničce mely jakoby tvarování misto podložky ale to bylo naprd,podložka do toho taky nešla,takže sem pak byla nejvic spokojena s tím že sem do vaničky smotala osušku a malej byl na osušce stejne s mimčem je to šup,šup a od pul roa už jsme mely vaničku a to sem mela v kuchyni na stole ovšem ted musim koupit i stůl pač mamá stul ještě po našich asi 30let starej a ma skoro upadenou nohu😀