IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
9. srp 2013

@mariiianka ja zase delala marmosku a bramborovej salat a ted se valim na gauciku a asi zavru ocko 😅

mariiianka
9. srp 2013

@hanndy teda budete tou marmoškou už zarovnaný ne 😀 ,no a salátek bych si nechala taky líbit 😅 .A u nás už lehce prší,hurááááá

slaboska
9. srp 2013

@mariiianka nemusiš to vypit na ex,ale tak do 5 minut 😉
@hanndy ja taky zavřela oko,ale už jsem ho otevřela 😉

mariiianka
9. srp 2013

@slaboska no tak to je v pohodě,to se zvládne.....snad 😀

hanndy
9. srp 2013

@mariiianka kde pak ono tech marmosek moc nebylo asi 8 merunkovejch 4jsem rozda, 5 rybizovej a 3 jsem rozdala a ted 4 zase rybizky a ty jsou pro mamcu a svagrici..

slaboska
9. srp 2013

@mariiianka zadělej si nos a vypij to,mě to tam jedna poradila a pak jsem to vypila,sice se mi brutaln navalovalo,myslela jsem,že se tam pobliju,ale v poho,to daš 🙂

mariiianka
9. srp 2013

@hanndy takže ty to děláš jak já 😀 ,něco udělám a taky rozdám 😀 😀

mariiianka
9. srp 2013

@slaboska to se utopím 😕 a kdy se potom můžeš jako najíst,protože to já nevydržím po ránu nejíst

hanndy
9. srp 2013

@slaboska tak ja nakonec nepinkala,prita prijel z prace tak otravoval.. holky co pouzivate za ty kremiky na strie? ja ted ctu Betynku a docela me zaujal olej od Elasti-Q,nebo Bi-oil cena teda silena

renca1978
9. srp 2013

@hanndy hele, nechci do toho kecat, ale kamoska pouzivala ElastiQ, a silene ji popraskalo bricho...............je to jen reklamni tah.............vsechno je to na jedno brdo, pokud mas sklony ke striim, tak je mit budes...........a nepomuze ti ani drahej krem.............ja mam Biodermu, ale koupila jsem i lacinej z DM Babylove, a prijde mi fajn............

hanndy
9. srp 2013

@mariiianka ja na ten cukr taky nechci tyhle sladky sragorky me brutalne nakopavaly

hanndy
9. srp 2013

@renca1978 jak nechces do toho kecat,proto se vas ptam a vas nazor me zajima ja mam suchou pokozku,tak jsem myslela ze olej by byl fajn,ale ted nevim no asi zustanu u normalniho kremiku

renca1978
9. srp 2013

@hanndy presne, treba takovej ten klasickej detskej olejicek(modrej)je vybornej, a stoji par korun.............nebo znam holku, co se maze modrou indulonou...........sama nevim, ale ten z DM je fajn a stoji kolem 50,-Kc

hanndy
9. srp 2013

@mariiianka asi tak potesila jsem tim holky z prace,ale mam tady jeste povidla z predlonska,tak to asi jisti Honzikovi buchty 🙂

hanndy
9. srp 2013

@renca1978 nad tim detskym olejickem jsem taky premyslela,ja tam budu patlat neco za malo penez a budu z toho mit dobrej pocit 😀

renca1978
9. srp 2013

@hanndy ale jo, mas pravdu, tak to je................

hanndy
9. srp 2013

@renca1978 jj, me honi brutalni chute a nevim co sezrat

renca1978
9. srp 2013

@hanndy mne docela taky, ja si ted udelala frape, a moc moc mi chutna, akorat mi je blbe z Primy, davaj jste to co jite, je tam matka s dcerou, a zveda se mi z nich kufr..........zacatek byl tragedie 😀

hanndy
9. srp 2013

@renca1978 tak na to nekoukej z toho by se mi taky zvedal kufr ja mam zalusk na rohlik s marmoskou a kakajicko ,cumim na ordinaci a ctu Betynku

renca1978
9. srp 2013

@hanndy ta Betynka je dobry cteni?ja ji nikdy necetla...........da se v ni pocist?posledni dobou jsou ty casaky sama reklama

silvik77
9. srp 2013
mariiianka
9. srp 2013

@hanndy povidlový buchty ty já taky ráda 😀

slaboska
9. srp 2013

@mariiianka ja tam šla na 7 hod.a najist jsem se mohla ažv 10hod.až po všech vysledkah,jako bylo to peklo.
@renca1978 taky jsem na to koukala,to byl hnus 😠 😠 a s tim kremem maš pravdu,ja do 7 měsice použival od Vichy za 990kč 😠 😠 😠 a pak mi kamoška řekla o tom z DM a řekla bych,že je o 100%lepši než ten drahy,pěkně mastny a dobře se vsakne,jak řikaš reklamni tah a ja blondyna na to skočila. 😠 😠 😠

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 mě to připada čteni o ničem ☹ ale teba tobě by se to libilo,ale ja myslim,že ty maš takovy přehled,že se tam nic noveho nedočteš.

mariiianka
9. srp 2013

@slaboska cože???Až po všech výsledkách???Tak to rozhodně nepřežiju 😠

slaboska
9. srp 2013

@mariiianka jj,u nas to tak je,protože jak to vypiješ,tak ti 2x po hodině odebiraji krev a až pak se mužeš najist a napit,třeba u Vas to bude jinak.

mariiianka
9. srp 2013

@slaboska no dobrá útěcha,ale nemyslím si.Tak to už abych začala trénovat 😀

slaboska
9. srp 2013

@mariiianka je to hnus,ale todaš,když jsem to dala ja tak už to date všichni 😀

renca1978
9. srp 2013

@slaboska to byly almary, vid?a spindirky?no uplne mne to nadzvedlo z gauce..................manza radsi odesel, jak mu z nich bylo soufl 😀 😵 😵
Z tech kremu si nic nedelej, ja tolikrat nalitla.................a nejenom s kremikama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
9. srp 2013

Ja se toho OGTT nebojim, nekdy jim prvni jidlo az treba ve 14 hodin, tak snad to bude v poho.....................