IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
21. bře 2013

@renca1978 fakt?člověk si řekne takova maličkost a jak to člověka pozlobi.tak pak se tref do ovulace když ji ani nemaš 😀

slaboska
21. bře 2013

@ratatooy budeš se divit,ale naštesti neměla.ja teda hnedka pila tak cca 5 litru denně a jedla hodně bilkovin,ale bolesti jsem měla takovy,že jsem i bolesti brečela,chodila jsem po 4 a prosila boha at mi od těch bolesti pomuže 😀 😀

renca1978
21. bře 2013

@slaboska presne, moje 4IUI byly uplne zbytecny, a navic uz jsem mohla mit v kocarku mimi, kdyby to pak vse dobre slo 😉 Co se da s tou anovulaci delat, nevis?

slaboska
21. bře 2013

@renca1978 my jsme IUI rovnou odmitli,protože tam je mala pravděpodobnost uspěch a ja se nechtěla trapit tim,že testy budou pořad negativni ☹ tak jsme šli rovnou do ivf.nejhorši je to,že s tim se nada dělat vubec nic ☹ ☹ prostě zkoušet a sand by se člověk trefil,ale roky leti a na to nebyl čas,však to znaš 😉

ratatooy
21. bře 2013

@slaboska a od čeho ty bolesti teda byli?me to rozehnaly kapačky dve ale dovezt se v aute v tech bolestech ikdž jen 60km byl nadlidskej vykon taky

renca1978
21. bře 2013

@slaboska takze pokud dalsi mimi nekdy v budoucnu, tak zase jedinne pres IVF?

slaboska
21. bře 2013

@ratatooy z toho jak strašně jsem měla natekle vaječniky,tak 38 je 38 😀 ale mě to trvalo tak 3 dny pak už jsem byla ok.60 km to jsi dobra,ja bych v tom autě snad umřela 😀

slaboska
21. bře 2013

@renca1978 nemusi byt.tohle pravě řešime.jstli po poradu začit brat antikoncepci a nebo ne.co když 2 měsice po porodu budu mit ovulku a otěhotnim?to by mě porazilo 😉 ja jsem spiš pro navrh po porodu antikoncepci uživat rok a pak ji vysadit a bud to za 2 roky přijde a když ne,tak dalši ivf.ale 1 mit buddeme a co si budeme vykladat,už se člověk na to tak soustředit nebude a to se řika,že je nejlepši lek tak doufam,že se zadaři přirozeně 😉

renca1978
21. bře 2013

holky, ja zacala spinit, blby, co?jezisi co mam delat?

l.u.c.i.e
22. bře 2013

@renca1978, měla jsem to podobné. Začala jsem slabě krvácet den pžed očekávanou menstruací. Byla jsem z toho na nervy. Zvýšila jsem si Utrouš o jednu tobolku a za 2 dny bylo po krvácení, testy sílily. Držím palečky, aby bylo vše v pořádku. Kdypak jdeš na krev?

ratatooy
22. bře 2013

@slaboska tak to sme taky řešily jestli po porodu antikoncepci čert nikdy nespi a i dr naznal že bych klidne když už mam dite a sem v klidu mohla otehotnet,jenže přiroda to vyřešila za mě,po porodu se tělo uplne zmení a ikdyž sem předtim nemela s ničm problem ted nemužu antikoncepci žadnou protože při nich v jednom kuse krvácím

ratatooy
22. bře 2013

@slaboska no a tak sme ji nebrala 3roky a stejne jdeme na ket

renca1978
22. bře 2013

@l.u.c.i.e Ahoj, mam jit na krev az a UZ az pristi patek, je to takovy hnedy spineni, zadna cerstva krev, volala jsem do CAR, a pry at navysim Utrous, ale ze to bejva, nekdo to tak pry ma

renca1978
22. bře 2013

Ten 11 je ted z rana

renca1978
22. bře 2013
slaboska
22. bře 2013

@renca1978 vim,že se to lehce řekne,ale neplaš.ja to měla taky a kdosi mi poradil at si vymačkam do vody citron a vypiju to,to jsem dělala 2 dny 3x denně a od te doby v pohodě.a utroš jsem brala 3x2.

slaboska
22. bře 2013

@ratatooy to je pravě ono,napsala jsi to dobře čert nikdy nespi,ale mam obavy,že to budu mit jak ty 😉 ale věřim,že kdybych prašky nebrala otěhotnim hned po 6neděli a takhle budu muset znova na ivf,protože mi bohužel nemame nic zmraženo ☹

hanndy
22. bře 2013

@renca1978 teda ty jsou krasny gratulace holka 😉 😀 hlavne se nenervuj jak pisou holky vodu s citronem a pridat utrouse,nebo zdlabnout ascorutin,se tam poradne zakousava no 😀

slaboska
22. bře 2013

@hanndy ja si nemohla na ten ascorutin vzpomenout 😀 mě teda stačila jen ta voda s citronem a maš pravdu čarky jsou nadherny ja takovy neměla ani 15den 😉 ale jsou to nervy když začneš špinit ☹ ale mi holky zvladneme všechno 😉

renca1978
22. bře 2013

@slaboska strasne mne to vydesilo, ze se rozkrvacim a o mimi prijdu 😒 Je to pro mne taky vsechno novy, clovek uz se boji aj zakaslat 😒

slaboska
22. bře 2013

@renca1978 ja tě opravdu strašně chapu,proto se tě snažim uklidnit,opravdu zkus tu vodu s citronem.divej,kdyby se embryo ppouštělo tak čarka nesili,ale slabne,takže bud v klidku,ikdyž vim,že to jde těžce.

renca1978
22. bře 2013

@slaboska Ty ses skvela, moc Ti za vsechno dekuju, vodu s citronem uz jsem udelala, popijim, ale je to hnus fialovej, ale co by jsme pro ty nase milacky neudelaly 🙂 vid?

l.u.c.i.e
22. bře 2013

@renca1978, krásně čárečka sílí 🙂 Jen tak dál. Jinak jsem taky plašila a myslela jsem, že o miminko přijdu. @ratatooy mě hodně uklinila 🙂 Voda s citrónem je fajn, taky jsem pila. Jen jsem jasně červeně zakrvácela a pak jsem brala utrouš 2-3-2. Druhý den už to ustávalo. Kdy jdeš na krev?

renca1978
22. bře 2013

@l.u.c.i.e na krev az pristi patek do CAR, planovala jsem, ze si zajdu dnes, ale radsi lezim doma, nechci to pokouset a nekam chodit.Navysim teda Utrogestan a citronovou stavu uz popijim, snad to bude ok.Ja cerstvou krev nemela, jen hnedou, praveze prvni co mne napadlo, tak ze o miminko prijdu, to jsou sileny stresy, uffffffffffffff

l.u.c.i.e
22. bře 2013

@renca1978, to mi povídej. Já mám obavy pořád. Když jdu na záchod, tak se bojím utřít, že tam zase bude krev. Je to boj a my ho vyhrajeme 🙂 Jen odpočívej a důležité je, že testíky sílí 🙂

renca1978
22. bře 2013

@l.u.c.i.e presne jak pises, clovek se boji jit i na zachod

ratatooy
22. bře 2013

@renca1978 jee to se neboj hnedy zašinení byt muže to je uplne normalka

renca1978
22. bře 2013

@ratatooy cauky, ted uz je mi lip, ale prvni pocit strasnej, mne to strasne vydesilo

ratatooy
22. bře 2013

@renca1978 jj to je jasny človek se furt boji,no jak budeš mit za sebou prvni utz bude líp,už se těšim až nam ukažeš fotečku

renca1978
22. bře 2013

@ratatooy Taky se moc tesim 🙂 dekuju 😉