IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
15. srp 2013

@hanndy nene, 3 steny budou bily, a jen jedna ruzova..............ale jen tak lehounce 😉

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 no já doufám,že se vzpamatuje a taky se otočí.Vidíš,pořád je něco 😒

hanndy
15. srp 2013

@renca1978 to jo alespon to nebude preplacany ja mam taky spoustu napadu jen je zrealizovat..

renca1978
15. srp 2013

@hanndy jojo, objednala jsem prdolce samolepky na zet s medvidkem Pu a Ijáckem..............uz se tesim...............ale jeste je cas, stejne zavesy prijdou az tak pisti tyden, i ty nebesa s tim mantinelem.................koupila jsem na to malovani novej valecek, to bude sup rup 😀

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka to vis, ze jo.............neboj, miminko se jeste do porodu otoci, ma spoustu casu.................Hele, moje kolegyne ted rodila v Motole dnem panevnim, bez epidurali, ona v poloze na brise...................nedokazu si to predstavit..............rikali mi to kamosky vcera jak jsme se sesli...............to je hustyyyyyyyyyyyyy

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 na břiše???To si nějak nedokážu představit,ale asi jde všechno 😅 .Jaký sis objednávala ty nebesa s mantinelem,ty srdíčkový,jak si sem dávala fotku?

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka jojo, od firmy BOBONO.....ale mam nebesa na sirku postylky.................Marusko, ja furt premyslim nad tim fusakem, mam takovou flausovou teplou ruzovou kombinezu, nestacilo by to????ten kocar je kvalitni, neprofoukne...........ja ti nevim.....................

renca1978
15. srp 2013
mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 já právě to potřebuju taky takhle na šířku,tak pořád pokukuju .Hele pokud máš nějakou kombinézu opravdu teploučkou,tak by měla stačit,stejně by jsi překryla ještě určo dekou a ve velkých mrazech určitě nikde jezdit nebudeš,tak bych to zatím nehrotila a dokoupit to můžeš vždycky

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka ja si prave taky rikam, ze budu mit perinku, deku a jeste takovy ten vrsek na kocar...........nevim, jak se to jmenuje 😀

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 jasně chápu 😉 ,fakt pokud teď nevíš,tak bych to vyřešila až dýl

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka premyslim ze bych fusak resila az pristi zimu do sportaku.............je to fakt teplounky, to ji nemuze bejt zima..............moje mamka rikala, ze jeste neslysela o nikom, kdo by v zime nepouzival fusak............tak nevim............

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 no tak bys byla první kdo by ho nepoužíval 😉 .Pokud máš tu kombinézu,tak stačí.Já mam taky kombinézu a neumím si představit,že bych dítě rvala ještě do fusaku,Proto já jsem koupila jen bazarový,že ho taky asi moc nevyužijeme

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka dyt jo, penizky se daj utatit i jinak.................ja jsem maly dnes koupila hracku na kocarek, a retizek na dudlika...............joooo, a uz jsem zjistila, jak pripevnit ten retez...............koupila jsem od Farlin spojovaci jakoby krouzky.............

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 penízky se utrácejí rychle 😀 .Tak to my ještě žádnou hračku nemáme,ale nevadí času dost.No vidíš a ty jsi ho chtěla vyhodit,takový škody by bylo

slaboska
15. srp 2013

ahojky maminy,no tak jednou sem člověk hnedka rano nejde,protože jsem zjistila,že s vama to je tady kolem 7 zabity a zrovna dneska se všichni domluvite,že vstanete 😀
@hanndy ani neviš jak rada bych už rodila,ale bohhužel ☹ byla jsem na kosmetice,pak kavička,už mam na ni čas zitra a ak mam utrum 😀
@renca1978 jj,už to mam za par,ale jak se to tahne je mazec,jsem nevozni bojim se,a ja nevim co všechno 🙂 už at ti je lip at se nemusiš trapit.

slaboska
15. srp 2013

@hanndy a všechno nejlepši k dnešnimu svatku 😎

mariiianka
15. srp 2013

@slaboska ahojky,my jsme právě vstávali kvůli tobě,aby jsi tu nebyla sama 😀 😀 😀

renca1978
15. srp 2013

@slaboska ono je to o hodne lepsi uz dneska, dokonce jsem zvladla snist aspon vyvar............vecer zkusim krupicovou kasi......snad to bude dobry.............nejhorsi je, ze se uplne desim, az mala jeste povyroste, to mi ten zaludek asi praskne 😀

slaboska
15. srp 2013

@mariiianka no a že jste to nedělaly tedka poledni 3 měsice 😀 kecalko,no nebudu Vam křivdit uvidim zitra 😉
@renca1978 mnam krupicova kaše 😀 tak když nebudeš mit žaludek tak aspon nepřibereš 😀 třeba tě Viktorka potrapila jen tedka a už tě necha v klidku 😉

mariiianka
15. srp 2013

@slaboska jako zítra mam taky takhle brzy vstávat jo 😕 ,to mě zabije,neblázni 😀

slaboska
15. srp 2013

@mariiianka tak psala jsi,že jste tu byly kvuli mě,abych tu nebyla sama,dnes to nevyšlo tak zitra 🙂 a co tě nezabije to tě posili 😝

mariiianka
15. srp 2013

@slaboska jsi ale včera nehlásila,že tu nebudeš,bych spala celé dopolko 😀 ,tak se budu snažit 😉 .To abych šla dneska spát už po večerníčku 😀 😀 😀

renca1978
15. srp 2013

@slaboska jeee, kez bys mela pravdu.......... 😉 dnes jsem prdolce koupila hracku na kocarek a retizek na dudlika🙂

slaboska
15. srp 2013

@renca1978 no ta se ma,vidiš za to bude na tebe určitě hodna.
@mariiianka no to nehlasila,tak na pul je to ma chyba,tak se mužeš nahlasit až v 7 😉 na večerniček nečekej,jdi radši hnedka 😀

mariiianka
15. srp 2013

@slaboska tak to jsem ráda,že můžu až na sedmou 😅 .No jestli ještě vůbec nějaký dávají,to vůbec nevím

mariiianka
15. srp 2013

@renca1978 jo jinak Reni já dneska koupila maliník a lněný semínko,tak uvidím jestli mi to v prosinci bude k dobru 😅

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka jojo, na CT2, nedavno davali Jaja a Paja 😉

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka a kde si to kupovala?ja jeste nemam, a lnene seminko je k cemu?ja vubec nevim.........

renca1978
15. srp 2013

@mariiianka to vis, ze to k necemu bude................prijedeme do porodnice a do dvou hodin po prijezdu mame deticky na svete 😀