IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
27. srp 2013

@renca1978 to je na nejakou mega krosnu když jen balik plínek zabere půl kabele

ratatooy
28. srp 2013

dobré ráno,dneska jsem první?😀

hanndy
28. srp 2013

Cago a ja druha 😀

ratatooy
28. srp 2013

tak jsem na netu našla konečně hraniční rozměry pánve pro přirozený porod 25-28-31-19 tak to jsem v klidu já mám
28-31-36,5-25

hanndy
28. srp 2013

@ratatooy tak pujdes prirozene

ratatooy
28. srp 2013

@hanndy no pokud nebudu mit opet tehu cukrovku tak jo,s tím počítám

ratatooy
28. srp 2013

@hanndy určo bych si to chtela aspon zkusit ikdyž je mi jasny že není o co stát

mariiianka
28. srp 2013

ahojky maminy,tk mám za sebou test na cukrovku,výsledky se dovím až půjdu na kontrolu k dr..A jak se máte dnes vy?Já myslela,jak si tady počtu a ono nic

mariiianka
28. srp 2013

@ratatooy jééé,tak to máme míry skoro stejný 😅

ratatooy
28. srp 2013

@mariiianka no dnesk tady nic není,a co tets dobry ne?me přijde že stím nadělají všichny cavyky

mariiianka
28. srp 2013

@ratatooy tak jako představovala jsem si kdoví co,ale mě to teda chutnalo 😀

silvik77
28. srp 2013

Ahoj holky, vy jste už zkušenější, v neděli po sexu jsem malilinko špinila, tak i v pondělí a včera-to jsem byla u dr. na kontrole. Dneska špiním podstatně víc, dokonce ze mě vytekl takový hnědý výtok a v tom i takové hnědé cucky, mám docela strach, zítra ráno půjdu určitě k dr. , měly jste to některá?

renca1978
28. srp 2013

@ratatooy no to joooo, taky nevim, do ceho vsechny ty veci narvu

renca1978
28. srp 2013

@mariiianka cauky, ja jdu na cukrovku az nekdy pozdeji...........mam na to cas do 11 zari

renca1978
28. srp 2013

@silvik77 ja nesexuji.kamoska diky sexu prisla o mimco ve 23tt, takze diky nechci...............zasu.... si az po sestinedeli a uz se na to tesim............ 😀 😀 😀
Tak at ti to dobre dopadne, drzim palce 😉

renca1978
28. srp 2013

@silvik77 no a co ti vcera rekli na kontrole?

renca1978
28. srp 2013

@ratatooy a tobe uz konecne funguje net???konecne..............je tady bez tebe uplne mrtvo................ 😉

silvik77
28. srp 2013

@renca1978 Že je všechno v pořádku, že po styku se to může stát, mimi že je v pořádku, jenže to bylo mini špinění, dnes to bylo trochu jiné. No a jak to tvůj manžel vydrží???

mariiianka
28. srp 2013

@renca1978 já už to mám za sebou a nevím co se komu na tom nelíbí,vždyť to nic není a ten nápoj chutnal jak grepová šťáva přislazená 😉

mariiianka
28. srp 2013

@silvik77 sex,co to je 😀 😀 😀 ,to už ani neznám 😀 .Takže já ti moc neporadím,ale buď opatrná,přeci jsi jen v začátcích 😉

silvik77
28. srp 2013

@mariiianka Však jsem to manželovi dovolila jen 2x a až po první kontrole a byl moc opatrný a přece...teď má asi utrum 😀 No jenže po tom sexu to bylo mini, víc až po včerejší kontrole, možná tím zrcadlem tam někde něco, nevím..jen se pořád sleduju kdy to přestane...

mariiianka
28. srp 2013

@silvik77 tak hlavní je že mimi je OK,ať je co nejdříve po 😉

silvik77
28. srp 2013

@mariiianka No já doufám že je ok, když od včerejška bylo to špinění silnější...ale určitě je, musím myslet pozitivně! Ale zítra asi zajdu raději k dr...

renca1978
28. srp 2013

@silvik77 tak musi..................jako delame vsechno mozny krome zasunu do pochvy...............jsou to nasi spolecni znami co se jim ta strasna vec stala.takze on taky radsi nechce................bojime se toho oba..............ale mozna zacneme se sexem kolem 34tt............
Tak asi je vsechno ok, neboj se...................to by ti rekli uz vcera kdyby se jim neco nezdalo.......................si atatoy spinila porad a dlouho, se ji na to zeptej..............

renca1978
28. srp 2013

@silvik77 to muze bejt i tema zrcadlama jak pises, te tam podrazdili

silvik77
28. srp 2013

@renca1978 Tak snad to bude dobrý 🙂 No já taky nejsem moc pro styk, ani mě to teď nějak nebere, mám totiž strach, ale zase doktorka mi to nezakázala, protože mě sama upozorňovala, ať máme styk jen s kondomem.

renca1978
28. srp 2013

@silvik77 no on ten kondom rozhodne neni reseni, propousti spoustu bakterii...............ja vzdycky drive jsem byla zastancem sexu v tehu..............ale ted mam pro strach udelano.............holt musime to vydrzet...............a hlavne ted jak uz je mala velika se nam do toho uz moc ani nechce, ona porad kope, a prijde nam to uz takovy divny..............ale pred porodem bych chtela, to uz se asi nic zlyho pak neprihodi

hanndy
28. srp 2013

Nazdar babuchy,koukam tema sex hm..tak ja se k vam pridam co to slovo jako znamena 😀 ja bych si vrzla,ale stejne to mame zakazany
@silvik77 na zitra drzim pesti at je vse v poradku

hanndy
28. srp 2013

@renca1978 jak jako ze je tady mrtvo,kdyz dlouho spite tak se nediv 😝 jo a predstav si ze uz zacinam chodit na velkou kefirky zabiraj krasne uz nejsem jak balon

silvik77
28. srp 2013

@hanndy děkuji 🙂 Možná počkám do pátku, teď to vypadá, že už to není takové, tak třeba to ustoupí...pak má moje dr. dva týdny dovolenou...