IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
31. srp 2013

ahojky maminy,tak Vas jdu konečně pozdravit.nějak tedka nestiham,už chodime teda spiš jezdime s malou ven,takže ten den rychleji utika.už začiname byt hodni,vzbudime se 1x za noc sice jsme pak tak 2 odky vzhuru,ale naštesti pak jěště usneme. 😉 ale je to naše zlatičko 😎
@mariiianka
@renca1978 tak k vorvanovy mate obě dvě daleko.a strii se neboj,ja se taky bala a viděla jsi jak velky břiško jsem měla a ani jedna prasklinka.a to so vem,že v pase mam 60cm a na konci těhu(ani nevim jestli to sem napsat)94cm ☹ a vidiš mam to dole a vše v pořadku,tak mě nasleduj.jinak pokojik pěkny,taky mame hodně ružove ale Vanesska je za to rada.

slaboska
31. srp 2013

@silvik77 ahojky,mrzi mě co se ti stalo ☹ vim jak se citiš,protože i ja jsem zažila to stejny 😠 😠 mě pak na genetice našli mutaci,takže se mohlo stat,že tim,že jsem si nepichala fraxik se to stalo.nejhorši je,že nikdo ti nikdy neřekne,proč se to stalo.stejně nema cenu to řešit,protože tim si človk nepomuže.dalši pokus bude určo uspěšny,vim,že je to těžky,ale opatruj se.

renca1978
31. srp 2013

@slaboska
@slaboska jeeeee,Ahojky broučku,jsem ráda že tě tady vidím.jak se mate holky?Romi,používáš odsávačku?jestli jo,tak jakou značku?kujuuuuuu.jinak u nás nic nového,vše při starým.

renca1978
31. srp 2013

@slaboska a změn si status 😀 už přenášíš a hodně 😀

slaboska
31. srp 2013

@renca1978 ahojky,jojo mame se dobře,už tolik nezlobime,tak se konečně i vyspim 😀 ja mam odsavačku Philips Avent a mě teda vyhovuje,ono jich je tolik,že člověk nevi jakou koupit,ale ja podle referenci vybrala tuhle.ty jo,tobě už se to taky pěkně krati,to se nezda,ale to uteče jak voda a i Viktorka bude mezi nama 🙂

slaboska
31. srp 2013

@renca1978 mysliš? 😀 😀 😀 ja bych rada,ale nejde mi to.nastavila jsem tam 1 ditě,ale ty tydny mi nešli zrušit ☹

renca1978
31. srp 2013

@slaboska a mas pákovou nebo elektr.?jojo letí to,už aby to bylo🙂změníš to,když najedes na svůj Nick.ses už 41tt 😀

slaboska
31. srp 2013

@renca1978 mam elek.ta byla i v porodnici tak jsem si ji pořidila.ja jsem jak slon,ja budu přenašet Vaness co nejvic to pujde 😀

renca1978
31. srp 2013

@slaboska prave to jsem ti chtela napsat................... 😉

slaboska
31. srp 2013

@renca1978 asi jsem fakt debil,ale mě to prostě zrušit nejde.najedu na to těhotenstvia tam mi to piše termin porodu,ale nikde neni,aby se to dalo zrušit ☹ tak asi zustanu slon 😉

renca1978
31. srp 2013

@slaboska to nevadi.................hlavne ze tady ses porad s nama................tak schvalne, uvidime, do kolikatyho tt to bude pocitat 😀

silvik77
31. srp 2013

@slaboska Díky....já vím, že se to stává, prostě jsem ale věřila, že se mi to nestane, když už to přišlo, že to bude dobrý...je to zvláštní pocit...už jsem si stihla koupit i těhotenské rifle a sukni..snad je budu moct brzo využít. Zkusím říct doktorce, jestli nás pošle na tu genetiku a uvidím. Co Vanesska, je hodná? 🙂

slaboska
31. srp 2013

@renca1978 eboj ja vas neopustim 😀 tak doufam,že do 100 to počitat nebude 😀
@silvik77 mě na genetiku poslat nechtěli,že pry až po 3 nezdarech,ale mam dobryho Dr.tak mě tam protlačil,takže se nenech odbyt a vybojuj si to.muže se tam něco najit,ale taky nemusi,ale ty budeš určitě klidnějši.

slaboska
31. srp 2013

@renca1978 tak slon ze mě nebude,už jsem na to přišla 😀

renca1978
31. srp 2013

@slaboska juchuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 ale mohly jsme udelat experiment, do kolika tt to pujde, si mi to prekazila 😀

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 ahojky,no ja nechtěla byt za slona 😀 tak to budeme sledovat u druheho těhu,ju? 😉 jinak u nas je dnes pěkně hnusně,od rana prši a vypada,že bude cely den.prosim tě,ty jako zdravotnik jaky maš pohled na to povinny očkovani?

renca1978
1. zář 2013

@slaboska ahojky..............si predstav, jak jsem ti psala kdysi ze moje sestrenka je stejne tehotna jako ja, a ze ceka dvojcata, holky............pred tydnem porodila, vubec jsem to nevedela, 37 cm, 1100 gramu, v Brne...........holcicky papaji, dychaji samy, jsou v inkubatoru..............uplne je mi z toho spatne..............doufam, ze Viky u mne jeste nejakou dobu pobude...............ona pise, jak jsou v pohode..............ale ja si myslim, ze v tyhle fazi nikdo zadny mozkovy postizeni shledat nemuze, az casem................dokonce jsem cetla, ze az ve 28 tt se deje nejaky to ryhovani mozku............toho bych se bala, aby nebyly nejaky nasledky .............

renca1978
1. zář 2013

@slaboska to ockovani jsem resila cca pred tydnem s kamoskoou.................za mne ockovani urcite ano!upousti se od TBC, ale to dam taky...............my jsme na ni taky ockovani byli, a ver mi, ze jak delam na tom AERU tech tuberkuloz tam vozili cim dal vic...............je jich moc, akorat se o tom na verejnosti nemluvi.................nevim, co presne je povinne a co neni, urco chci pak dat ockovat i meningitidy a rotaviry, ale pry existuji i nejaky kombinovany vakciny..............musim to pak jeste pozjistovat...........ale urco se tomu branit nebudu
Jinak u nas silene prselo celou noc, i foukalo..............ted je hnusne, asi zacne brzy zase prset

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 ty brdo,porodit tak brzo.to je sila a jak pišeš,ukaže se až časem jestli je vše ok,ale samozřejmě ji přeji at je.s tim očkovanim mam stejny nazor,ale je spousta lidi co to kritizuji,tak proto jsem se ptala na tvuj nazor.u nas na turbe.očuji tehdy pokud by se v rodině někdy vyskytla.jinak taky ne.

slaboska
1. zář 2013

@slaboska omlouvam se za ty chyby,ale u psani stiham i kojit 🙂 pak to tak vypada 😀

renca1978
1. zář 2013

@slaboska ja na ty tbc budu urcite trvat.................vzhledem k migraci, a kdyz vidim, ze po Praze ji je cim dal vic.............nebudu to riskovat................hlavne tbc nepotrebuje primy kontakt, prenasi se kapenkovou infekci, takze staci, kdyz na tebe nekdo zakasle v tramvaji...........

renca1978
1. zář 2013

@slaboska teeeeeda, ty ses supr matka!!! 😉 ja se toho kojeni bojim...............

renca1978
1. zář 2013

@slaboska stridas kozy?🙂jak poznas kolik Vaness vypila?mne mamka dala nejakou brozuru, vzala ji v lekarne.............a prijde mi to slozity

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 taky ji dame,i na toho medinkokoka nebo jak se to jmenuje,prostě co pujde....neboj se,ja se toho taky bala nedokazala jsem si to představit a tedka už kojim jak kdybych měla 5 ditě 😀

slaboska
1. zář 2013

@slaboska jj.střidam.10min 1 koza 10min.druha.ja ji važim před jidlem a po jidle,takže poznam kolik snědla a na to jak je mala je pěkny jedlik 🙂

renca1978
1. zář 2013

@slaboska ses sikovna...................uz radsi nebudu nic cist...........tam pisou neco o prednim a zadnim mliku...na zizen a na jidlo...............jinak mam zase nervicky, v noci jsem 2x kychla a pokazdy mne pichlo silene v brichu, mala se moc nehybe, tak zase vysiluju

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 to vubec nečti,ja to taky nečetla a vidiš zvladam to 😉 jo,to znam,však si na mě vzpomen jak jsem vyšilovala když jsem ji od rana až do odpol.necitila ☹ jso to nervy,ale neboj je v pořadku jen spinka.už at je mala na světě,že?řeknu ti jak mi malou vytahli a ona začala plakat,tak to vše ze mě spadlo a jak mi řekli,že je zdrava a ma vše co ma byt tak jsem tam ulevou začala brečet 🙂

renca1978
1. zář 2013

@slaboska presne, uz aby to bylo, ale porod je moje nocni mura.............na jednu stranku, se ale na to strasne tesim............a jsem rada, ze tam bude Pepino se mnou, to mne drzi nad vodou, spolu zvladneme vsechno 😉 verim ti, ze to muselo bejt moc krasne, a zaroven velika uleva................uplne ti Romi zavidim...............

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 no a mysliš,že pro mě porod nebyl nočni mura?ten posledni tyden jsem nemyslela na nic jineho,jen na to jak to zvladnu ☹ a vidiš ja stara posera a dala sem to,to daš taky.a jak pišeš budeš tam mit Pepina a to maš dvojnasobnou podporu,takže na to nebudeš sama.chapu,že zavidiš,ja taky zaviděla holkam,co to měli už za sebou,ale ono se to nezda,ale už to maš za par 🙂 ted už žadny vyšetřeni nebude,takže psych.to bude dobry.akorat ve 30tt velky ultrazvuk,ale když jste tedka v poho tak už budete.

renca1978
1. zář 2013

@slaboska Romi on se dela velkej UZ jeste ve 30tt?to jsem nevedela.......................jak casto mimco prebalujes?to taky netusim.................jsem jako blba, zkratka s mimcama nemam zadnou zkusenost