IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
14. zář 2013

@ak24 zatím měřím hladiny cukru hodinu po jídle,jen dieta,kdyby došlo na insulin,tak do toho nejdu určitě bych ho odmítla 😉

hanndy
14. zář 2013

@renca1978 no jo ty meris,tak jses vyjimecne pri vedomi co? 😀 ja jsem si delala k snidani palacinky,tak to taky trva no 😅

renca1978
14. zář 2013

@hanndy tě přetrhnu jak hada,mi děláš takový chutě,já můžu taky palačinky ale bez cukru tak na to kašlu.....jinak dnes ráno jenom chleba s máslem a zelená paprika a mam 9,2....mne z toho jebne,falt

hanndy
14. zář 2013

@renca1978 je pjomin ja si to vubec neuvedomila 😅 a jak je to mozny? Palacinka by ti udelala lip tomu verim 😀

renca1978
14. zář 2013

@hanndy taky si myslim............ja ti nevim.........ale zjistila jsem, kdyz tu kontolu zopaknu za 20-30 minut tak jsem ok, kolem 6, coz je fajn.............babo rad 😀

hanndy
14. zář 2013

@renca1978 a ty to pocitas od zacatku jidla,nebo az dopapas? Lita ti to ale pekne.. ja jsem zase leniva to je strasny 😒

mariiianka
14. zář 2013

hezké poledne maminy,no jo jsme všichni doma,tak se musím věnovat rodině 😅 .Jinak u nás se peče husička,bramborový knedlík a zelí 😀

hanndy
14. zář 2013

@mariiianka takze vsichni jedeme k tobe na obidek 😀

mariiianka
14. zář 2013

@hanndy byla výborná 😀 i Adélka říkala,že má dneska hody 😀 😀

hanndy
14. zář 2013

@mariiianka jej vubec mi tn nerikej,ja mam takovou chut na bramborovej knedlik a zelicko 🙂

renca1978
14. zář 2013

@hanndy spis az dojim.........prijeli jsme ze svatby, krasny to bylo 🙂

renca1978
15. zář 2013

Tahhle jsem vypadala, jako burt 😀 a proc se tak debilne tvarim vazne nevim.............

slaboska
15. zář 2013

@renca1978 ahojky,nahodou ti to moc sluši,pěkna těhulka a ne žadnej buřt 😠

renca1978
15. zář 2013

@slaboska dekuju 🙂 Romi tak jsem na tu dietu nasrana.................vcera jsem se nikterak nehlidala, pila malinovku, dzusy, jedla kolacky, kremrole, rizecky...................zkratka vse, mezitim se parkrat zmerila a hodnoty ok..................dnes jsem zase zacala s dietou, rano akorat krajicek chlaba s maslem a paprika a mam to zase vysoky, 8,2 😠 chapes to?

slaboska
15. zář 2013

@renca1978 to si dělaš srandu 😠 tak se na celou dietu vyprdni,vidiš,že to je k ničemu.

renca1978
15. zář 2013

@slaboska uplne jsme na to s mojim cumeli..............to je fakt divny, uplne jsem si to vcera uzivala, a vidis to.............jak to mam chapat???ja to snad ve ctvrtek na ty kontrole ty dr. reknu

slaboska
15. zář 2013

@slaboska moje mamka ma normalni cikrovku,bere jen leky žadny inzulin,nedodržuje vubec žadnou dietu a hodnoty ma ok,jednou než šla na odběr tak se 3 dny hlidala a taky ji vyšla vysoka hodnota,přes 9.od te doby na to prdi 😉 a vše je v pořadku ma to v normě.

slaboska
15. zář 2013

@slaboska jo řekni mu to,schvalně co na to řekne.

slaboska
15. zář 2013

@slaboska to je v pohodě,ja to posilam sama sobě 😀 ale Reni bylo to pro tebe 😀 😀

mariiianka
15. zář 2013

@renca1978 ahojky,hezká fotečka 😉 .Prosím tě tak mi řekni,proč ti to tak lítá.Hele pokud se normálně najíš a máš hodnoty OK,tak bych na to kašlala.Nemůže to být taky spíš ze stresu?A jestli jo,tak nechci vidět zítra ty moje hodnoty 😀 ,teď jsem se tady pěkně rozčílila

renca1978
15. zář 2013

@mariiianka ahojky, nevim cim to je..............proc rozcilila?mas pravdu, ze stres na tom muze mit taky podil............ale nevim.pripadam si v poho

mariiianka
15. zář 2013

@renca1978 prosím tebe,dítě si ze mě dělá akorát blázny a myslí si že jí snad budu uklízet každý den v pokoji nebo co,no tak to bylo něco na mě 😠 .No už aby bylo zítra a bylo to za mnou,ať už to dopadne jakkoli,jsem snad připravená na všechno 😒

renca1978
15. zář 2013

@mariiianka Maru neblazni, to bude ok............neboj se..................a Adelce nejak hezky domluv 😉

mariiianka
15. zář 2013

@renca1978 tak to už jsem jí domluvila 😀 ,ale jí se to asi moc nelíbilo.Neblázním,prostě už to chci mít za sebou,jedu hned ráno,takže pak dám ihned vědět a snad už prcek konečně ukáže a nebude dělat tajemství 😀 nebo mu nic zítra nekoupím 😀 😀

hanndy
15. zář 2013

Ahojte mamule 😀
@renca1978 vzdyt ti to moc slusi ty burtiku 😀 jak pisou holky taky bych se na celou dietu vyprdla je to fakt divny,schvalne si dej na co mas chut a pak zmer,ale vcera sis dala do nosanku pekne a byla jsi v poho

hanndy
15. zář 2013

@mariiianka ja si myslim ze budes v pohode,ja jsem zvedava jestli uz se konecne ukaze fraja 😀 a pochybuju ze v kiku odolas 😅

hanndy
15. zář 2013

@renca1978 a tobe ty vysledky urcite zamenili a je to vyreseny 😀

renca1978
15. zář 2013

@mariiianka urcie uz se zitra dozvis pohlavi miminka 😉 a moc moc drzim palce 🙂

renca1978
15. zář 2013

@hanndy cauky Hani, to by byla ta nejlepsi varianta🙂

renca1978
15. zář 2013

Holky vcera tam na ty svatbe bylo asi 300 lidi a z toho asi 20 miminek 😀 😀 prehlidka kocarku, jak rikal manza 😀