IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
16. zář 2013

@mariiianka tak to je jasny ze az zitra,ale to bude pokoukanicko 😀 si se rozsopla...jj trpim,ale ja na ne trpela i pred tehu a ted kor,tak mu to musim pri kontrole zase rict..a kdy mas dalsi ko..tak si jdi hajnout a zavrit ocko ne,kdyz toho mas plny zuby .

hanndy
16. zář 2013

Jo holky byla jsem se podivat se svagrovou na stadaku na malicky krasobruslarky ja z nich nemohla spustit oci jak byli prdacky 😀 kazdou chvilku naka na zemi,piruetky nebyl problem no krasny

mariiianka
17. zář 2013

dobré ráno přejeme všem 🙂

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka ale,ale kdo se nam to tady chlubi s pupikem 😀 ,taky vam preju dobre ranko

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy to je prosím moje maličkost a maličký 😀 😀 😀 .Včera jsem padla totálně za vlast,ale dnes už jsem čiloučká na chvíli,jdu si dát snídaničku,mam hlad

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka krasny malicky 😀 a co mas dobreho ja kefirek a piskotky,jinak dneska probeh po vic jak 2mes.sexik a dobry ted cekam co to snama udela 😅 jsem potrebovala upustit paru 😅

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy čajíček a vánočku s máslem.Jinak jukni ke mě do alba,jsou tam ty fotky.Tak já na sex můžu ještě dlouhou dobu zapomenout,nebudu to riskovat.

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka ja uz mam taky vybrano 😅 ted me boli bricho 😒 a asi jsem debil ale ja to nenasla 😅

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy jak nenašla 😀

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy speciálně pro TEBE 😀

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka no fakt nenasla v jakym albu je mas? To jsi sem extra davat nemusela,ale jsou krasny nuchnaci a zase neutros vid jsi se mela rozsoupnout..jo holka ja mela taky prekvapko,ted tu byli postandy a prinesli mi balicek,tak to doma motevru a tam a tam lahvicky a dudlik od NUK,tak volam Petrovi jestli o tom neco nevi a on ze z nudy v praci lustil nakou krizovku s timhle a vyhral to a nechapu jak to mohl tajit 😀

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy tak to je super takový překvápko 🙂 ,to bych taky brala 😉 .Ano zase neutroš,ale co,hold nějakou barvičku nakoupím po porodu,jinak už to u mě nevidím,mě to teda teď už neva,ale Pepa je celý z toho nevrlý 😀 .Já myslím,že je to celkem fuk co to je,hlavně ať teď mimi vydrží bydlet v domečku co nejdéle 🙂 .Mě by příští týden mohlo dorazit to povlečení do postýlky,dnes mi psali,že už ho šijou,tak snad se dočkám.A kdepak dneska všichni jsou 😕

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka to jo prekvapko,ale jsou to lahvicky a dudlik od pul roku,tak snad budeme kojny jak slaboska a jiny nebudou potreba 😀 poslu foto jestli to pujde..se dneska vsichni flakaji vid? Ja uz mam masiko v troube,jeste udelam bramborovej knedlik a spenat a v 1 valim ke kamosce a do cukrarny 😀

hanndy
17. zář 2013
mariiianka
17. zář 2013

@hanndy jéé,ale ty jsou hezký.Neboj kojná budeš 😉 😀 .Já teda nikam nevalím,mě to včera stačilo zase na dlouho,já se válím a peru povlečení z postelí,to není náročný.Jen bych potřebovala trochu sluníčka 😒

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka jj je to hezky..me to taky stve ze nemam kde susit,stacilo by aby vykouklo jen na chvilku vid ja tam mam rucniky tak ty jsou maly a mate krbik? ja to pred nej vzdy postavim a krasne to schne..a nemela by jsi mit jen ty nozky nahore? 😠

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy krbík nemáme,jen radiátory,ale hodím to ven a pak to tady doschne.Zlatý léto 😀 .To nemůžu ani to prádlo hodit do pračky 😀 ,neboj nepřeháním to 😉

slaboska
17. zář 2013

@renca1978 ahojky,děkuji moc za odkaz.očkovat budeme vše co jde.rozhodli jsme se i pro tuberkulozu.sice ten stat jsou takovy svině,že nějaky vakciny jsou 2 na vyběr.samozřejmě 1 zadara a ta lepši se plati 😠 oni nevi na čem vydělavat,ale samozřejmě dame tu lepši a dražši,ale je to bordel.
@mariiianka pěkny břiško,to bude kluk jako buk 😉
@hanndy tak s tim upouštenim pary jsi mě pobavila 😀 ale chapu tě,ja taky nedodržela 6neděli 😉

slaboska
17. zář 2013

tatka Vanessce koupil křesilko,aby měla větši rozhled 😀

hanndy
17. zář 2013

@slaboska fakt,hele nak ti to na me prislo a tatka se nestacil ani branit 😅 mala si pekne vegeti a na co tak pekne koukala 😀

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka Ahojky, to je malinke brisko

renca1978
17. zář 2013

@slaboska to je broucek.................co oblekate za velikost?zase sonduju 😉

renca1978
17. zář 2013

Ty jo, dnes je to tady sama fotka 😀

slaboska
17. zář 2013

@hanndy tak ja si hlavně myslim,že tatka by se ani nebranil 😀 a na mamku koukala,na co jineho 😉
@renca1978 vel.56 nam je stale velka,ale už dorustame,takže oblikame oblečky to je přimo značeny na kg,takže mame do 3,5kg a to nam pěkně sedi.

slaboska
17. zář 2013

@renca1978 ale jěště od tebe a hanči nam tu chybi 😉

renca1978
17. zář 2013

@slaboska ja sem muzu jedinne nafotit svuj glukometr s hodnotou 8,1 po hodine, co jsem dojedla jeden pitomej krajic chleba 😠

slaboska
17. zář 2013

@renca1978 tak to už si dělaš srandu,to si ten chleba mažeš nutelou,ne? 😀 tak se na celou dietu vyprdni,stejně vidiš,že to je k ničemu.ne vždy zdrava strava je to prave 😉 ale jsou to nervy,že? ☹

renca1978
17. zář 2013

@slaboska Romi mne z toho fakt odvezou do tech Bohnic.................hlavne oni mi prikazali merit hodinu po jidle, a vsude pisou 90 minut..............to pak mam normal hodnoty kolem 6, coz je ok

mariiianka
17. zář 2013

@slaboska tak to už mi podruhý tipuješ kluka,tak běda jestli se mýlíš 😀 😀 😀

mariiianka
17. zář 2013

@renca1978 Reni,ono to bohatě stačí,počkej teď určitě poroste mým válením v posteli 😀 a ne jenom to bříško 😀 😀