IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka jeste jsem ho porad neobjednala................nejak pri tom vsem co se deje nemam vubec naladu 😖

mariiianka
17. zář 2013

@renca1978 Reni,klídek,to bude všechno dobrý 😉 .Podívej na mě,kdo ví jak dopadnu já.Včera mě teda dr. dostal,když mi navyšoval to magnézko,tak říkal,že to je ještě dobrý,že některý maminy mají na den i 24 tablet,tak prý co bych chtěla s mýma 8.Ale myslela jsem si že mi udělá ten utz,abych teda věděla jak ten mimís tam vlastně je,když minule byl prdelkou dolů.Já ho někdy fakt nechápu 😒 ,asi to dělá podle nálady mi někdy příjde.Hele taky se ti Viktorka tak šíleně mrská,mě to příjde,že snad skoro celý den

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka ten tvuj dr. by mi moc nevyhovoval.............rada vidim mimco pri kazdy poradne 🙂 a mohl to udelat uz kvuli tomu pohlavi.........by mu ruce neupadly..............jojo, mala je divoska 😀 a on te vysetroval jen vaginalne?Vidis, ja magnezko neberu vubec zadne.............a vyhodila jsem uz i ty GS mamavit aby mala moc rychle nerostla...............vzhledem jeste k ty cukrovce...............joooo, a zase mi vypadla plomba............uz jsem se ob jednala na 30.9 a rovnou na dentalni hygienu..........behem tehu mam vymeneny vsechny plomby, dobry vid?

mariiianka
17. zář 2013

@renca1978 taky si říkám,že mohl,ale co nadělám.Mě zkontroloval jen ten čípek 😒 .Už zase plomba,prosím tě to máš každou chvíli.Já jen že jsem prcka cítila furt na jedný straně a teď je snad i na druhý 😅 ,tak by mě jen zajímalo,co tam vyvádí.Ani nevíš,jak bych ty měsíce přeskočila a přála si ten prosinec

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka ale vim..............ja krom ty cukrovky jsem v poho..............chodim akorat casto na malou, tim jak je Viky hlavou dolu..............ale jinak si nemuzu stezovat..................akorat se bojim ty cukrovky, jinak jsem v poho...........mala se spis hejbala vlevo vedle pupku, tam ma kolinka, a vlevo v boku ma nozicky,a ted uz se mi hybe cely bricho................vpravo vedle pupku ma zadicka............a vic nevim 😉

mariiianka
17. zář 2013

@renca1978 no tohle by mě právě zajímalo,já jsem měla pohyby napravo a dole pod pupíkem a na druhý straně nic a teď je mám i na druhý straně a v okolí pupíku.Prostě asi budeme mít hyperaktivní dítě,jak říká Pepa 😀 jinak to nevidím.Jinak to jsem vám ani holky nepsala,minulý týden se ve škole rozdávala už i třídní důtka ve třetí třídě.Tak jsem Adélce domlouvala a doufám,že jí to nikdy nenapadne.Holčina ve třetí třídě si kouřila o družině někde za altánem.Jako mě když to dítě říkalo,tak jsem šla málem do kolen.Snad jí to nikdy nenapadne 😕 😕 😕 😕 😕 .To je docela mazec,co ty dnešní děti vyvádějí

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka to je hruza, bych ji urazila pazoury................Taky se bojim co bude, az bude Viky vetsi, to ta doba bude jeste horsi.....................jo a k tem pohybum..............myslim, ze to, ze uz ho citime vsude to mimco je tim, ze hodne porostlo.................kolik vazite?tak kilo urcite ne?

mariiianka
17. zář 2013

@renca1978 no mě taky omejvali,když mi to Adélka říkala,to je šílená doba.My v jejich věku měli panenky a kočárky a jak nám bylo.No to nevím kolik vážíme,právě že nevím nic,že si musím počkat až na ten říjen,chjo 😢 .No ale stejně to bude divoch,s Aďou jsem to snad takhle divoký neměla,ta řádila až večer 😅

slaboska
17. zář 2013

@renca1978 v Bohnicich maš pořad volny misto 😀 tak to měř po 90minutach a maš klid.
@mariiianka ja se nepletu 😉 citim to i v kostech 😀

mariiianka
17. zář 2013

@slaboska hmmm,tak to už abych začala nakupovat v modrým 😀

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka ja mela panenku jeste ve 14ti a prvni makeup v 17ti na gymplu.............na disko, ktery jsem mela 50 m od baraku jsem mohla max. do 23 hodin..............a nesmela se zpozdit, jeste jsem musela na nasich dejchat, jestli jsem nepila nebo nekourila 😀 jojo, jina doba, ja budu Viky drzet hodne zkratka

renca1978
17. zář 2013

@slaboska jenomze oni to chtej po hodine.............jak se dnes mas?

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka ja si myslim, ze cekas dalsi holcicku, ale nemam zadnou kouli, tak jen muj vnitrni pocit............

renca1978
17. zář 2013

tak taky pridam par fotecek, pak jeste Hanule a bude to............Bricho 30tt a par Viktorcinych novych veci od babicky 🙂

renca1978
17. zář 2013
renca1978
17. zář 2013

to posledni jsou satky na leto 🙂

mariiianka
17. zář 2013

@renca1978 bříško krásný a ty hadříky jsou suprácký 😉 .No Reni tak růžový hadříky doma mám 😀 ,tak s holčičkou by nebyl problém a dokonce jsem našla i jednu světle modrou soupravičku 😀 ,nevím,kde se mi tu vzala,ale možná kalhoty nosila Aďa

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka proti tobe mam obr bricho..........no vidis, a kdyz k tomu pripocitas to co si nakoupila ses uz uno completo 😀

slaboska
17. zář 2013

@renca1978 pěkně ti to řiško poskočilo,ale je to nadherny.ja se mam dobře,mala je až podezřele hodna.tata nas vzal na prochazku a vezl kočarek,tak se čepejřl jak pav 🙂 a co ty?kromě toho blbyho cukru se maš dobře,ne?ty brdo ty už za chvili taky rodiš 😉

renca1978
17. zář 2013

@slaboska mas strasny to bricho vid?no krome cukru mi do rana popraskaly kozy, takze s tim po porodu az dokojim budu muset neco udelat, aspon laser..............je to malo, snad to uz vic nebude, ale nechci to tam, zadny strie

renca1978
17. zář 2013

@slaboska tak to jste meli peknou prochajdu, jojo, ti chlapi.................ale je to hezky 🙂

slaboska
17. zář 2013

@renca1978 nemaš to břiško strašny,nahodou je pěknoučky.jak to,že ti začinaji praskat prsa a po porodu bude huř,to se ti jěště naliji.ja po porodu byla cela Dolly Baster 😀 taky bych si to nechala oddělat kdybych měla strie,ale naštesti mě to minulo.Jo Roman řikal,že nas musi taky někdy vyvenčit 😉

hanndy
17. zář 2013

Tak jsem doma,jako holky muzu vam rict ze nekterym manzilkum aawww chtelo dat pekne pres drzku 😠 jak ja jsem nas...,ja kolikrat na Petra nadavala,ale ted vim ze mam doma zlaticko...

hanndy
17. zář 2013

@renca1978 krasnej pupik a hadriky super ta vesticka ta me dostala,taky poslu pupek

renca1978
17. zář 2013

@slaboska to je dost, ze Vas tata vyvez 😀 hele nevim jakto..............nechapu, nikdy jsem nic takovyho nemela

renca1978
17. zář 2013

@hanndy posli at jsme kompletni

slaboska
17. zář 2013

@hanndy no pošly,dnes jsi posledni kdo dnes jěště nic neposlal 😉
@renca1978 tak pokud to maš malo tak to nevadi,stejně se už budeš vyslikat jen před Pepou 🙂

hanndy
17. zář 2013
slaboska
17. zář 2013

@hanndy pěkny,už se ti tam začina konečně něco rysovat 😉

hanndy
17. zář 2013

@slaboska co pindas ja posilala lahvicky
A na ten ksicht nekoukejte 😅