IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
27. zář 2013

mňamina hotová 🙂

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka ty vado ja mam takovou chut 😠 mnam

renca1978
27. zář 2013

tak jsem zjistila, ze to nejsou ony...............jedna se o abdukcni kalhotky marwell
http://www.abenashop.cz/detail/vyrobky-pro-zeny...
a ja blbla uz si ty katata objednala.................no co, zkusim to s tema, co jsem objednala, prece to musi mit stejnej efekt kdyz je spravne slozim dam katata a na suchac zapnu................podle mne to efekt mit bude, prece jde o to, aby nozky byly nasiroko, co myslite?

renca1978
27. zář 2013

@mariiianka jůůůůůů, a ty mi tohle nedelej, nebo uz nebudeme kamaradky.................ja jsem diabeticka, tak prestan provokovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mas je krasne 😉 sikula

hanndy
28. zář 2013

Dobre ranko,zase nam zacina vikend tak tady bude mrtvoucko,pekne si ho uzijte ma byt krasne

hanndy
28. zář 2013

A Toto jsem si privezla od svagrice,uplne super fusak do kocaru je krasne hunatej a jde mu zapnout i striska tim prekvapila,osusky,a 2 zavinovacky 🙂

mariiianka
28. zář 2013

krásný víkend 😉
@hanndy no vidíš a fusak je doma 🙂
@renca1978 Reni,tak ty druhý jsem nikdy neviděla,ale s těma co sis objednala nic nezkazíš,já měla u Adi taky takový,tak to výjde na stejno 😉 a budu je používat zase,akorát musím koupit taky nový

slaboska
28. zář 2013

@hanndy ahojky jak pišeš je vikend a tady ani noha 😀
@renca1978 kašli na to,ja jsem jak ty aktivka si to už objednala atedkaa čtu,že to neni ono 😀
JINAK PŔEJI PEKNY VIKEND VŠEM!!!!!!!!!!!!!!!!

mariiianka
28. zář 2013

tak milé tety toto je spinkání pro našeho broučka 🙂

renca1978
28. zář 2013

@mariiianka jeeeee, to si mi udelala radost s tema kalhotkama 😎

renca1978
28. zář 2013

@mariiianka krasna postylka........................ 🙂 mam tam taky takhle polozenou zavinovacku.............. 😉

renca1978
28. zář 2013

Holky mega akce v Intersparu, slevneny vse od Aventu, Lamaze, kojici polstare.................je toho hoooodne..............a slevy jsou opravdu velike..................

renca1978
28. zář 2013

@slaboska jeeeee, cauky mnauky.................spon si mne v tom nenechala................kujuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 ses kamoska 😉 😉 😉 taky preji krasnej weekend 🙂 u nas je prekrasne.................jsme hodne venku na zahrade, podzimni uklid.................pry je na tu cukrovku dobrej pohyb 😀 tak mi to na vzduchu prospiva, doufam..................... 😀

mariiianka
28. zář 2013

@renca1978 to mě těší 😉

mariiianka
28. zář 2013

@renca1978 děkuji,to je jen na zkoušku,musím to vyprat.Prala jsi to všechno?Peřinky jsem nepovlíkala,to se mi nechtělo.Náhodou i rodince se to líbilo 😀 a Adélka prohlásila,že tam bude spát 😀 😀

slaboska
28. zář 2013

@renca1978 jo tak to ja kamoška jsem a vzala jsem to zodpovědně 😀 😀 to ja bych tě v tom nenechala,vidiš jak se mi nevyplatilo se po tobě opičit 😉 ale ja myslim,že budou ok.u nas je teda zatahli,ale docela teplo,ja nedělam nic 🙂 čekam až se mala vzbudi,dam ji najist a musim nakoupit už jsme zase všechno snědli 🙂
@mariiianka ja z te postylky vyprala uplně vše at je to pěkně vonavoučky 😉

mariiianka
28. zář 2013

@slaboska jj,díky,já jen abych si to hned nezničila 😀

renca1978
28. zář 2013

@mariiianka jojo, vyprala jsem vsechno.............

renca1978
28. zář 2013

Holky, jak mi porad leze nahoru ten cukr po tom kupovanym chlebu, rozhodla jsem se si ho doma upect sama............pekarnu sice mam, ale mne to z ni nikdy nechutnalo, tak jsem ho zkusila udelat v troube.................jeste se pece, vypada krasne, pak kdyz tak poslu foto.................. 🙂

renca1978
28. zář 2013

@slaboska jeste kojis?pouzivas nejaky ty kojici kosile, nebo to neresis?

renca1978
28. zář 2013
slaboska
28. zář 2013

@renca1978 tak bys mi mohla poslat recept,mě to z pekarny taky nechutna hlavně,že jsem ji musela mit 😉 a tady ten chleby vypada pěkně.jojo,kojim,mam pořad mooooc mlika a Dr.řikala,že kvalitniho když mala tak pěkně přibira.mam jen kojici podprsenky(velmi sexy) 😀 a zbytek neřešim 😉

mariiianka
28. zář 2013

@renca1978 takže se bude prát 😀 .Ten chleba vypadá úžasně,já bych taky chtěla recept

renca1978
28. zář 2013

Takže receptík je tady................chlebíček je mnamozni 🙂 🙂 🙂 🙂
2 hrnky hladke mouky
3 hrnky tmave zitne mouky
2 hrnky vlazne vody
1/2 hrnku mleka/do vlazneho rozdrobime kostku kvasnic a pridame cajovou lzicku cukru/
3 cajove lzicky soli
3 cajove lzicky drceneho kminu

Vse smichame, pridame kvasek...............vareckou zpracujeme testo, nebo robotem...........nechame cca hodinu nakynout na teplym miste.............pote vyndame z misy na posypany vl moukou, jeste parkrat prohneteme rukama, pak dame na plech vylozeny pecicim papirem a upravime si tvar, jakej chceme................prvnich 20 minut pecu na 250, pote snizim na 180.....................behem peceni potirat sem tam, cca asi 3x za celou dobu octovou vodou...............peceme cca 40 minut, kdyz na nej zatukame a ma dutej zvuk, je hotovej 😀 po vychladnuti balime do uterky, pry ma vydrzet dlouho, ale my uz jsme ho skoro snedli 😀 je fakt vybornej..................

hanndy
28. zář 2013

@mariiianka postylka je uzasna taky bych si tam hned ustlala 🙂

hanndy
28. zář 2013

@renca1978 ty myslis tu akci,jak jsme se tu bavili se Slaboskou o tech fusakach? jestli jo tak preju pekny porizeni u nas nemeli skoro nic...a chlebik vypada uzasne taky zkusim...

mariiianka
28. zář 2013

@renca1978 pak kdo tu dělá chutě 😀 😀 😀

mariiianka
28. zář 2013

@hanndy mě se taky mooooc líbí,se nemůžu ani vynadívat 😀 😀 😀

hanndy
28. zář 2013

@mariiianka se ti nedivim je to krasny a jemny 😉

mariiianka
28. zář 2013

@hanndy no uvidíme,co to provede až to vyperu