IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
1. říj 2013

@renca1978 ja chci taky zkusit dortik a potahnout,ale tohle je pro me Spanelska vesnice vubec nevim kde tyhle veci koupit

renca1978
1. říj 2013

@ratatooy to radsi koupim, potrebuji neco, s cim by se pracovalo pokud mozno co nejlip 😉 a jaky delas naplne?takovy ty co mas oblibeny.............my nemame radi takovou tu parizskou slehacku.............i kdyz zrovna takovej dort dostavam pravidelne kazdej rok k narozkam............ 😠 od tchyne

renca1978
1. říj 2013

@hanndy ja jsem koukala prave na ty hmoty na zbozi.cz.......ale mozna pres nejaky webovky co se specializuji na dorty by to bylo lepsi...........

hanndy
1. říj 2013

@renca1978 teda ty uz to mas pekne ocihle,tak ja na to zitra juknu

renca1978
1. říj 2013

@hanndy mne to strasne laka...........ale nevim jak to dopadne az se do toho pustit............nejsem na takovyhle veci moc sikovna, ale rada to zkusim..........treba sama sebe prekvapim a objevim v sobe skryte vlohy 😀

hanndy
1. říj 2013

@renca1978 tak nejsme zadny becka ne to dame... 😉

mariiianka
1. říj 2013

@hanndy no už aby v tý postýlce něco bylo 😀 ,to pak bude poňuchňáníčko.A co jsi kupovala hezkého.Já musím počkat až dorazí nemocenská a pak si objednám tu kolíbku,pak už zbývá jen kočárek a kašlu na všechno

renca1978
1. říj 2013

@hanndy no jasně🙂

renca1978
1. říj 2013

Holky zítra kontrola na dia,jsem zvědavá na výsledky krve jak jsem byla minulý týden....pak poradna s mým dr.,myslete na mne,se bojim

mariiianka
1. říj 2013

@renca1978 to máš hned ráno.Budu na tebe moc moc myslet a uvidíš bude to dobrý 😉

renca1978
1. říj 2013

@mariiianka Maruško az ve 14🙂dekuju,ses zlatíčko

hanndy
1. říj 2013

@renca1978 ja taky zitra mam volnaka celej den,tak tady budu smrdet 😀 a myslet na tebe,ale neboj dia zmaknes a u dr.taky bude vse v poradku

hanndy
1. říj 2013

@mariiianka to te cekaji ty nejvetsi polozky a mas klid..ja neodolala ty akci v lidlu a pak mikcu..kjasny 😅

mariiianka
1. říj 2013

@renca1978 tak to budou nervičky zase od rána viď.Já jedu v pondělí,ale to zase bude o ničem,hlavně doufám že čípek zůstal aspoň stejný,jinak už taky nevím a to se dá říct,že stále odpočívám

mariiianka
1. říj 2013

@hanndy no jo,to se nedá nic dělat,ale stále zůstávám v klídku.Jsem ráda že mám hodně věcí po Adélce,protože všechno to kupovat by se mi teda fakt nechtělo.V lidlu měli zase akci pro dětičky jo,to mi nějak uniklo 😅

janice_opice
1. říj 2013

Ahoooj těhule tak jak se máte???? 😉

janice_opice
1. říj 2013

@renca1978 tyyy joooo holka ty to máš už za páárr🙂) to to uteklo🙂

renca1978
1. říj 2013

@janice_opice Ahojky Jani,jojo,letí to,ale už aby to bylo....rada tě tady vidím.co ty?nějaký novinky?jaky bylo léto?🙂

janice_opice
1. říj 2013

@renca1978 ahoooj no uz se tesis jak budes drzet ten uzlicek v naruci to je jasny 🙂 Leto bylo odpocinkove a zitra me ceka moje posledni,8. OPU. 🙂

renca1978
1. říj 2013

@janice_opice jeeeee,tak tfuj,tfuj,tfuj at to vyjde!!!hodne štěstí...

renca1978
1. říj 2013

@hanndy Haní moc dekuju🙂

slaboska
2. říj 2013

dobre rano holky,věřim,že jsem tady prvni 😀
@renca1978 ahojky neboj ty to dnes zvladneš na 1 😉

hanndy
2. říj 2013

@slaboska tak to mas pravdu ze jsi tady prvni 😀

hanndy
2. říj 2013

Holky potrebuju radu,vcera vecer jsem sebou malem sekla a chytli me brutalni krece do bricha a do nohou po 1,5hod to preslo,ale na leve strane me porad boli a strili mi ta bolest jakoby do konecniku a do pupiku, skoro jsem nespala...ze nebudu za hysterku,kdyz pujdu na gyn..

slaboska
2. říj 2013

@hanndy nebudeš,seber se a jdi hnedka.vubec netušim co by to mohlo byt,tady tomu rozumi Renča,ale nevim zda i ona by věděla co to muže byt,zajdi k Dr.

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka meli a jakou fakt cupr vecicky jukej,krom mikci ta je od tongu

hanndy
2. říj 2013

@slaboska musim vydrzet on je tam az od 1, taky nevim co to je a bojim,bojim vcera jsem i 😢 ne bolesti jak strachem..

slaboska
2. říj 2013

@hanndy chudino až do 1 ☹ ale musiš vydržet,věřim,že se bojiš,ale uvidiš bude to dobry.

mariiianka
2. říj 2013

dobré jitro všem........
@slaboska no ty jsi prostě ranní ptáče,na tebe rozhodně nemáme 😀
@hanndy věcičky jsou super 😉 .Prosím tebe,co tě to chytlo.Užíváš to magnézko,já bych bez něj nemohla existovat,ale k dr.si rozhodně zajdi

slaboska
2. říj 2013

@mariiianka ja chtěla na VAs zamachrovat tak jsem Vam napsala 😀 aby jste šli do sebe a nespali tak dlouho 😀 😀 😉