IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka vis co by me zajimalo kam se najednou podela provokaterka Romca hm 😀 ...prosimte pohyby no tak jako neco se tam vrtne,ale nic extra..dneska jsem mela pocit ze se mi naprdelil na pravou stranu,mela jsem tam uplne tvrdo 🙂

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy tak to nevím 😀 .No vidíš to je dobrý,jak se vrtí,počkej až začne bláznit,to bude teprve něco 😀 .A že je na pravý straně,to buď klidná,já ho tam mám taky 😀 😀 😀

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka ale citim to jen kdyz lezim,tady leje jako z konve

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy to tak nejdřív je,že když ležíš v klídku.To náš červík,je aktivní snad furt,když jsem se v noci vzbudila,tak zase řádil a teď tu sedím a to jsou teda super vlny 😀 .U nás pršelo zatím jen trochu,ale vypadá to že bude lejt,aspoň se bude hezky spinkat 😀

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy hele ty jsi takový hledač v oblečkách na netu,nemohla by jsi mi poradit 😅 ,hledám nějaký vánoční body nebo něco s vánočním motivem,ale né takový ten vánoční kostýmek.Tak kdyby jsi se nudila a chtěla pomoct zoufalé dušičce 😀

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka ty uz tam mas poradnyho cerva 😀 jj v leze a v klidu,fakt taknvy bublani,ale uz se tim tolik nezabejvam...ty tak vanocni body jsem nekde videla,ale kde to nevim.. ja se pak juknu

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy to máš pravdu s tím červem 😀 .No já jsem je taky někde viděla,ale znáš mě,co si neuložím,tak to prostě nenajdu 😅 .Já jen kdyby jsi chtěla zahnat nějak velkou nudu 😀 ,ale děkujuuuuu

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka tak to jsme dve,ale kdo by si to pamatoval tolik stranek 😅

ratatooy
11. říj 2013

holky není mezi nama nejaka ůčetní nebo pracovnice OSSZ

ratatooy
11. říj 2013

@mariiianka taky mám vánoční dupačky a ještě overal a u šimona sem měla body a da se sehnat hodně na bazarkách

ratatooy
11. říj 2013
hanndy
11. říj 2013

@ratatooy myslim ze nejni a co honis??

mariiianka
11. říj 2013

@ratatooy jééé děkuji ti,ten sametový overálek je moc krásný a to bodýno jsem taky tuhle našla,ale ty stránky jsem si neuložila a tam právě toho měli více,ještě jednou díky

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy teď jsem otevřela očka,já zase vytuhla 😅 .Já snad ten po obědní spánek musím mít každý den 😀 .To bodýčko je krásný.Já jsem právě uvažovala nad tím,že pokud kdyby teda úplnou náhodou dr.řekl co čekáme,že bych něco takovýho koupila,ale aby na tom bylo něco o tatínkovi a v dané barvě,že bych to dala Pepínovi k výročí svatby,máme 29.10.,tak snad by mi to stihlo přijít a nebo pak jedině k narozkám.Ale pochybuju že se mrňous ukáže 😒

ratatooy
11. říj 2013

@hanndy ale potřebovala bych vědět jesstly je problém když muj zamestnavatel co jsme byla na rodičáku prodal firmu a založil si novou,a ja k nim už nepatřím,patřím buhví ke komu v ty stary firmě pokud teda ještě existuje

slaboska
11. říj 2013

@hanndy ja ti dam provokaterka 🙂 neboj kačku tam v ponděli neuvidiš 😉 ja kvuli tomu kakani volala Dr.protože samozřejmě jsem z toho byla vylekana a pry plně kojici mimča nekakaji třeba 14dni,že vše střebaji,ale řeku ti minule se o pul 11 probudila,řev ja ji odkryla a malem jsem padla,smrad jak v p... 😀 a měla tak plnou plenku,že už ji to vytikalo na bodičko 😉 o masakr 😀

mariiianka
11. říj 2013

když venku prší,tak se kouzlí v kuchyni 🙂

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka teda Marusko to jsi sikulka a chlebik je ten od Renci,nebo jinej..my prijeli po 6 z nakupu a byli jsme se podivat na kocarky a muzu ti rict ze moc nadseny nejsme co u nas maji to bude boj libil se nam Camarelo-ted nevim jak dal a jen tim ze byl vysoky..

renca1978
11. říj 2013

Ahoj holky, je mi lip, o hodne, ale dnes jsem byla s kamaradkama v pizzerii a zase se dostavil prujem..............ale uz zadny zvraceni ani krece v brise..............cetla jsem tady na konikovi, ze ty vodovy prujmy jsou normalni treba 14 DNI PRED porodem..............coz by jeste bylo brzy..........potrebuji aby tam mala zustala do 38tt...........

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy jj,to je ten od Renči a je výborný 😵 ,houstičky motala Aďa.Tak jukni na net,třeba se ti zalíbí nějaký jiný,ale zcela tě chápu a lepší je když ho vyzkoušíš a mrkneš na něj

mariiianka
11. říj 2013

@renca1978 ahojky,to je dobře že už je ti líp.Hele zase moc čteš,nemusíš mít průjem před porodem,tak zachovej klid,ještě se nic neděje,máš ještě čas 😉 .Tohle hold teď řádí

mariiianka
12. říj 2013

dobré jitro maminy,tak máme zase víkend a tady je mrtvo 😀 .Moje spaní přestávám dávat,už nevím,jak bych zalehla,bolí mě kyčle víc a víc

slaboska
12. říj 2013

ahojky maminy jdu Vas v rychlosti pozdravit a popřat pěknou sobotu 🙂

renca1978
12. říj 2013

ahoj holky, taky vas moc zdravim..............mam toho dnes moc, tak tady nebudu ale taky preji krasn 🙂 ej vikend

hanndy
12. říj 2013

Ahoj kocenky,trosku opozdene ale prece 😅 narocny dopoledne...preji krasny vikend

hanndy
13. říj 2013

Dobre ranko buchty

mariiianka
13. říj 2013

@hanndy dobré,buchtinko 😀