IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska dobré jitro,jste si dneska ale přispali co 🙂

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka no kež by jsme si přispali 😉 vstavali jsme o pul 8,ale mala nějak plakala tak jsem se ji musela věnovat 🙂 co noveho u tebe?

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska no ale to je hezké,já už jsem funkční zase od sedmi + noční vstávání na záchod 😅 ,to je fakt nejúžasnější.U mě ani snad nic,jen to že jsme na chvíli zase zdraví 😅

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka ty vstavaš na zacho,ja na kojeni 😀 maš to lepši 😉 takže už jste šupali do školy?

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska no jo,ale co by jsme pro ty naše prďolky neudělali viď,tak dlouho jsme o ně bojovali,tak to hold musíme vydržet 😉 .Jj už pádila do školy,dala jsem jí dohromady,tak snad mi jí tam zase nenakazí bacilama 😀

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka jojo, stromecek je nadhernej, az nas to prekvapilo............krasny, vysoky, husty............jeste hodlas nakupovat jo???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka jak ikaš,tak dlouho jsme na ně čekali a bojovali o ně,že člověku ani to vstavani nevadi 😉 to uvidiš jestli ji někdo nakazi 😀

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 tak už ho máš ustrojený 😀 .Potřebuju jen ty overálky 🙂

slaboska
14. říj 2013

@renca1978 ahojky,neplašiš ze stromkem nějak brzo? 😀

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska no doufám že néééé 😕 😕 😕 .Hele a kojení máš místo nočního jídla 😀 ,nebo tě to snad ještě drží 😅

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka jojo drži.vždycky si večer připravim 2 kofily a 2 čokoladovy zavitky a to mam připraveny v obyvaku na stole a jak kojim tak to jim,pak dam malou do postylky a jak čekam než usne tak snim vanilkoveho pribinačka a jdu spat 😀 ja myslim,že tohle mě nepřejde 😉

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska 😀 😀 😀 tak to seš dobrá 😀 😀 😀 ,pak že Vanesska zažívá po kojení,prdlajs v tom budou čokoládičky 😀 😀 😀

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka nejsou 😉 kdyby nevstavala Vaness tak ja taky ne 😉

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska no to nemůžeš vědět,chuť je mocná i v noci 😀 .Kam se nám ztratila Renča 😕

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka no řikam si to,tak u toho zustaneme,že bych nevstavala at nevypadam jak žrout 😀 Reča se kocha asi tim stromkem 😀

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska hele já si minulý týden taky koupila dřevěný betlém jo,to víš my musíme být za včasu připravený,aby nás to pak nezaskočilo,že to nestihneme 😀

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka jo vlastně Vy budete mit uplně jiny starosti než kupovat stromek a betlem 😉 ja zapoměla,ale stihly by jste to tak i tak 😉

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska no právě,jeden nikdy neví 😀

slaboska
14. říj 2013

@mariiianka tak by jste si utrhly někde větvičku,tyhle Vanoce stejně stromeček nebude tak podstatnej,tedka bude nejduležitějši mimčo 😉

mariiianka
14. říj 2013

@slaboska to sice jo,ale nevím jak bych to vysvětlila Adélce,že místo stromku a dárků se má koukat na řvoucí mimčo 😅 ,to by měla asi ty nejzkaženější vánoce 😀

renca1978
14. říj 2013

@slaboska byl na slevomatu , puvodne stal necely 3 tisice, ja ho koupila za 500

ratatooy
14. říj 2013

ahoj holk jak se máte po víkendu?

holky taky vás tak bere tvrdnutí břicha nebo už posly?mě teda šíleně a snad i 30x za den

mariiianka
14. říj 2013

@ratatooy ahojky,není to nějak moc 😕 .Ty nám porodíš ještě dřív snad.U mě zatím dobrý,ani žádný náznak.Až na ty kyčle,to je teda docela děs,přes den dobrý,ale v noci hrůza,nevím už jak mam spát

ratatooy
14. říj 2013

@mariiianka no sme zvědvá ale na kontrole je vžddcky totálně zabetonováno takže nevim nevim,spíš me to takhle bude brat až do konce těhu.
včera jsem koupila v kaufu dobrý a zajimavý plíínky,vypadaji srovnatelný s pamperskama a maji krásný barevný desing a 86ks za 249,.

mariiianka
14. říj 2013

@ratatooy tak snad to uteče rychlostí blesku.Já teda jím pravidelně magnézko a myslím,že kdybych ho neměla,že ani snad nepřežiju.Tak to je dobrá cena,tak snad budou i tak kvalitní.Já jsem si objednala ten overal jak jsi mi poslala odkaz z MMB,tak snad ho paní pošle,výjde mě na 77,- 😀

ratatooy
14. říj 2013

@mariiianka tak to je super cena

mariiianka
14. říj 2013

@ratatooy tak to rozhodně,tak ještě uvidíme co příjde

ratatooy
14. říj 2013

@mariiianka ja sem tady sehnala krasnej fusak do autosedačky

mariiianka
14. říj 2013

@ratatooy jj bazárky jsou prostě super.A už máš vše nachystané a nakoupené.Já asi už docela i jo,ještě objednám tu kolíbku a pak ještě koupit kočárek,s tím jsem zatím nějak v klídku 😀 .Já ho stejně nemám kam dát

ratatooy
14. říj 2013

@mariiianka no tak nejak skoro taky jo