IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
15. říj 2013

@hanndy no vidíš to sou super zprávy,ja mam plodovky zas moc

ratatooy
15. říj 2013

@hanndy j´hele ja bych mela na holu krásných jmen s klukem to bylo horší ale na holku se mi líbilo
Anita,amálka,laura,krystína,tina,isabelka,adrianka,marika,to je tolik jich že bych nevedela co prvně

hanndy
15. říj 2013

@ratatooy tak mi trosku posly kdyz mas na rozdavani 😀 tak jasne ze naky pekny vyberem jen si k tomu sednout me se treba libi Linda,Nikola,Vanesa taky je jich hodne ale tatka bude vymyslet blbosti..a Adelka se mi zacina libit me Maruska nakazila 😀

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy Adélka je rozkošná 😀 .Já jsem chtěla Amálku nebo Barborku,jenže takhle říká ségra psům,fakt lepší jména snad pro psa nemohli najít 😠

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka no jo je to boj,ale kdyby jsme mely brat ohled na kazdeho,tak na ty deti kricime-hej ty 😀

ratatooy
15. říj 2013

@hanndy lindu ma kamaradka taky a neni to ješte tak obehraný ale už bych nedala natálka a nikola to ma fakt každej a adelek je ted taky hodně ale je to hezky

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy to je pravda,ale ty máš ještě spoustu času rozmýšlet a není nikde napsáno,že u nás se to může ještě taky změnit 😀

mariiianka
15. říj 2013

@ratatooy Adélek je spousta a i když jsme na vesnici a máme tu školu a školku,tak kupodivu ta naše je tady jediná 😀 .Tady spíše převažují Terezy,Sáry,Honzíci a Kubíci

ratatooy
15. říj 2013

@mariiianka no jo tereza a jakub je na 1.místě co se v čr dává,honziku je taky hodne no

hanndy
15. říj 2013

@ratatooy to mas pravdu,ale Natalku nechceme ani jeden a Nikolu nechce Petr..tak to bude gertruda 😀

renca1978
15. říj 2013

@hanndy kámoška má Gertrudu,říkají ji Gertie,a je to kouzelný.....mne se jeste líbí Elleni,a taky Lara a Mia

renca1978
15. říj 2013

Tereza,Natálka a Nikola je v každým kočáru

mariiianka
15. říj 2013

holky nějak to tu flákáte 😀 .Já jsem se krásně vyspinkala,venku jsem si vyplela skalku a teď jsem hodila chleba do trouby

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka to jo no,hele ja ti jsem se hodila do takovyho klidu 😀 a mala tam radi jak tajfun to mam asi za odmenu 😅 😀 a dalsi vec mame definitivne vybranej kocareka jsme s nim max spokojeny

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy to je dobře že jsi v klidku a jaký jste nakonec vybrali

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka http://www.kocarkov.cz/p/3200/kocarek-jedo-fyn-... jinou barvu neco s te hnedo-kremove ujarianty,nebo ten s tim oranzovim...

slaboska
16. říj 2013

ahojky holky jsem tu dnes prvni 😉

slaboska
16. říj 2013

no tak kde jste?????to si mam psat sama ze sebou 😉 Maruško snad mě nezklameš 😀

renca1978
16. říj 2013

Ahoj......

renca1978
16. říj 2013

@slaboska no přece tady.....jak se mas?

slaboska
16. říj 2013

@renca1978 ahojky,no konečně tady někdo je 🙂 mam se dobře mala už dva dny po sobě spinkala od 20hod.do 2 pak hodku vzhuru a do pul 7 tak se konečně citim vyspana,doufam,že ji to vydrži.a co ty?jak je?termin se bliži vic a vic,tankuje Pepča zodpovědně auto? 😀

renca1978
16. říj 2013

@slaboska toho spise já tankuju čajem,je nemocnej,jojo porod se blíží a já se tak bojim 😐pomalu balim veci,at to je hotovy
včera mi psal můj dr. Posunul mi poradnu z pondělí na středu Takze zase musím všechno překopat

renca1978
16. říj 2013

@slaboska Romi taky ti tvrdlo břicho?mne přijde ze to mam čím dal častěji,drive to bylo na podkladu nějaký činnosti,teď už i v klidu

slaboska
16. říj 2013

@renca1978 on je pořad nemocny,tak at se da rychle dokupy než přijde Viky.jojo taky mi tvrdo,ke konci mi připadlo,že ho mam tvrdy pořad,tak mi Dr.zvedl davku hořčiku na 2 denně.

renca1978
16. říj 2013

@slaboska já neberu žádný,ani jsem nikdy nebrala,už to nějak vydržíme 😉já ti tak závidím ze už to mas za sebou

ratatooy
16. říj 2013

ahoj,tak malej je ve školce ani nebrečel nic,ja teda taky ne,neseme to statečně,tak sem zvedva co bude říkat odpo,akorát co ted s tím časem,už sem mela nutkání jet k zubařce ale zas tak hrozny to asi enní😀

ratatooy
16. říj 2013

@renca1978 me tvrdne taky furt i když spím,a dr řikal at už nic neberu nebo si zbytečn oddálím porod a řekla bych že už se asi otočil hlavou dolů pač cejtím pohyby uplne v podbřišku pokud ta nemá nohy teda a už me to tak nebere pod tema žebrama

slaboska
16. říj 2013

@renca1978 ja ho taky brala až nějak po 30tt jinak vubec,nezavid za chvili na tom budeš jak ja 😉 už to maš fakt za par,to je hrozny jak to leti.mala už ma 2 měsice a ty jdeš rodit,už se těšim až uvidim jak Viky vypada.

slaboska
16. říj 2013

@renca1978 ukaž jaky maš břiško 😉

mariiianka
16. říj 2013

ahoj,už jsem tady taky 🙂