IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
23. říj 2013

@slaboska no ani o něm nevím hraje si v ložnici s hračkama

mariiianka
23. říj 2013

@ratatooy tak ať se rýmy brzy zbavíte 😉 a vidíš jak je hodný 😅

ratatooy
23. říj 2013

@mariiianka což to on hodnej je,parkrát na em nekdo bafl koho sem dlouho neviděla že slyšel že mám extrémě hodný dítě😀ale zlobit taky umí třeba ráno se vzbudil,a s knučením na mě hulákal at mu dám moji peřinu na zem že si jde hrát a ja sem ještě spala

mariiianka
23. říj 2013

@ratatooy tak hlavně jestli jsi mu jí dala 😀

hanndy
23. říj 2013

Dobré ráno já jsem taky...

@ratatooy jezis ten musí být stastnej 😀
@mariiianka dneska budeš na přijmu jo

slaboska
23. říj 2013

@ratatooy tak zrovna si chtěl hrat na tve prřině,to musiš chapat 🙂
@hanndy jak je?aspon trochu lip?

ratatooy
23. říj 2013

@slaboska no to sou někdx manýry hele,nekdy se vzbudí třeba ve 2 rano a začne jdu za babičkou, a nebo jdu se divat na pohádky,chcu papat a furt neco

hanndy
23. říj 2013

@slaboska ahojky jj je ,brufen zabral hlava přestala bolet a teplotu mi to taky stahlo ,ale ted už mi to asi začíná znovu,tak uvidíme,ale proti v vcerejsku paráda..

mariiianka
23. říj 2013

@hanndy čauky,přeji brzké uzdravení a moc neprskej na monitor ať to nechytneme znova 😅 .Na příjmu zatím jsem ale jak dlouho to nevím 😀

hanndy
23. říj 2013

Neboj na monitor prskat nebudu ještě by mi umrel 😀

mariiianka
23. říj 2013

@hanndy tak snad až né 😀 ,ten musí něco vydržet,když je nový 😉 😀 😀

renca1978
23. říj 2013

Cauky holky,strašná noc za mnou,od 3 hodin zase pálení záhy,dala jsem si pod hlavu dalsi polštářek a nepomohlo:(moc jsem toho nenaspala,si toho Viky opět řádila a jeste tím jak jsem nespala a chodila po baráku,tak nespal ani Pepa ani Barny.a to dnes jedu na dia,pak do poradny a taky do práce s papirama na Md:(pak musíme jeste do Obi,Takze večer tu budu.Myslete na mne at je vše Ok

mariiianka
23. říj 2013

@renca1978 ahojky,teda chudáku,tak to nezávidím.Myslím,že večer budeš ráda,že lehneš do postele.Ale přesto držím na vše palečky,hlavně na tu dia

hanndy
23. říj 2013

@renca1978 me pálila záhy celé 3mesice a zkusila jsi tabletky třeba tums ,nebo renie-nevim jak se píše 😅 me pomáhá teda jen tums..držím pěsti na kontrolach

slaboska
23. říj 2013

@hanndy tak to dobře,že ti je lip.
@renca1978 na denšek s Vanesskou držime palečky at je vše ok.

renca1978
23. říj 2013

Dam vědět🙂a děkuju🙂

hanndy
23. říj 2013

@mariiianka jsem zvědavá jak dlouho vydrží ...

ratatooy
23. říj 2013

@renca1978 myslíme na tebe at je to v poho

renca1978
23. říj 2013

Ahojky holky, takze vazime cca 2500gramu a zrejme porodime 18.11 rano sekci 🙂 jinak jsme zdravi jako rybicky............ 😉

mariiianka
23. říj 2013

@renca1978 Reni,už tak brzy,jééé to ti budu závidět,ale strašně moooc přát 😵 .Skoro se ti sen vyplní co,akorát se sekli o tři dny 😅

mariiianka
23. říj 2013

holky a my máme doma kočárek 😀

slaboska
23. říj 2013

@renca1978 tak pokud porodiš 18.11 tak porodiš na muj svatek 🙂 a jak to,že cisař?neboj ten je lepši jak normalni porod 😉 a koukej na prostřeno 🙂

slaboska
23. říj 2013

@mariiianka a co děla kočarek doma???? 😠

mariiianka
23. říj 2013

@slaboska no zrovna jsme ho přivezli 😉

renca1978
23. říj 2013

@slaboska rikal mi, ze mam hodne uzkou panev, diabetes a po ivf...........ze na nej mam narok, tak at si to promyslim a 5.11 na dalsi poradne uz se na tuty domluvime 😉

renca1978
23. říj 2013

@slaboska ja ho mam doma celou dobu 🙂 na prostreno budu koukat..............si tu kocku nenecham ujit, ale uz ted vim, ze mne zase nastve 😀

slaboska
23. říj 2013

@renca1978 aha,tak bud rada teda ja bych byla 😉 a jak ty se rozhodneš?
@mariiianka a ty nevěřiš na tu pověru?ja ho radši doma neměla.

slaboska
23. říj 2013

@renca1978 fakt,ja se bala tak jsem ho měla u našich,člověk nikdy nevi.ja už se těšim co zase vypusi z te jeji huby. 🙂

renca1978
23. říj 2013

@slaboska uvazuju o nem.............asi svolim k cisari, o mne ani tak moc nejde, ale nerada bych se dozila aby se mi mala nekde sprajcla a nedejboze ji tahali klestema nebo vakuem 😖 😖 😖

renca1978
23. říj 2013

@slaboska no podle mne bude jeste vic husta, pritvrdi, uvidis...............a vsimni si tech zubu, a jak dulezite mluvi 😀 😀 😀