IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 ahoj no ja si plánuju porod začatkem prosincea na vanoce budu na stopro doma

renca1978
25. říj 2013

@mariiianka prosim te, na stedry den budete doma, komplet rodina, ver mi......Joooooo, to jsem ti chtela napsat, ze to seminko je pekne hnusny, a asi na to kaslu, i na ten malinik pokud budu sekci........

renca1978
25. říj 2013

@ratatooycauky, presne tak, super pristup a tak to bude 🙂

hanndy
25. říj 2013

@renca1978 porad me bolí v tom krku ale asi to prelezlo na hlasivky,tak nevim jinak je mi lip

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 to ti udelají sekci celkem dst do předu co?

renca1978
25. říj 2013

@hanndy tak to uz bude ok, to nejhorsi uz mas za sebou............. 😉

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy jj,to mě právě dělal v pondělí a už ho dělat nebude,což mě taky příjde jako pěkná blbost,ale všude to mají jinak.U nás se chodí na monitor do porodnice,ale od kdy to netuším,to se ještě ani nezmínil.Uvidíme příště to jdu 11.11.,no krásný to datum 😅

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 a koho volíte?taky bych to chtela stihnout ješte dneska ale ješte chmeme jet do ikei a tat ješte nedojel z práce

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy o 12 dni............rikal, ze se to dela tak cca 10 dnu predem

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy Babiše

ratatooy
25. říj 2013

@mariiianka no na monitor cca od 36tt nás práve vubec do prodnice nepředávají všechno dělá gyndař

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy nechci volit zadnou stranu co uz u moci byla, diky nim jsme tam, kde jsme................chce to novou krev.............i kdyz asi ani to nic nezmeni, puvodne jsem nechtela jit volit vubec............ale nejak jsem si to rozmyslela.................Ja bych taky potrebovala stihnout jeste Ikea 🙂 ale nevim, nevim.............

hanndy
25. říj 2013

Maru a dneska mi Macík přiveze komodu 😀 za chvilku už budu taky prát a zehlit 😝
@renca1978 tady se bude čekat zase jen na me s tím porodem vid 😅

mariiianka
25. říj 2013

@renca1978 tak to budou super vánoce 😀 ,hlavně aby Pepa stihl porod,když už se nemůže teď dočkat 😀 😀 😀 .A to jsi dávala do jogurtu?

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 babiše jo,hm zajimavá volba ja ho teda nejak vubec neznám kromě teda článku na fb,taky sem přemejšlela o něm ale zustanu věrná top 09,u toho Babiše s emi libilo že je to prostě jen podnikatel sice vlastní kde co ale takový lidi právě celkem dají práci ostatním a nechají je vydělat co se teda zaměstnanosti týče,dál nevím co má za priority

slaboska
25. říj 2013

@renca1978 kecaš o 12 dni,u nas se děla nejdřiv začatek 39tt proto jsem to měla posunuty z toho 15 na 19,to jsem byla 1 den 39tt,každy Dr.jiny nazor.ja bych klidně rodila už v 36tt kdyby to šlo 😀
HOLKY a porodtě postupně a tady s Hančou nezustaneme samy 😀 😉

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy já si to myslela,že to bude tak nějak kolem 35 tt,tak jsem se moc nesekla 🙂 .U nás právě pak už jen ten monitor v porodnici a k dr.se pak už nechodí,teda aspoň takhle jsem to měla s Adélkou

hanndy
25. říj 2013

@renca1978 mi taky jdeme do Babise ji rikas chce to novou krev

mariiianka
25. říj 2013

@hanndy super,přípravy začínají 😉 .

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 ja sem dřiv volit taky nechodila,pak s manžem sem začala chodit ikdyž sem tomu uplně prd rozuměla ale aspon sem nevolila ty co doopravdy nechci což sou socani a komouši,a třeba naši volit nechodí aniž by si uvědomily že vlastně volí tím pádem ty co amji nejvic hlasů a nedej bože aby to bylo Ksčm atd,pak by mohly nadávat že to vyhrály ale prakticky by je zvolily taky

mariiianka
25. říj 2013

Taky jdu volit Babiše 😀

mariiianka
25. říj 2013

@slaboska neboj,porodíme postupně 😉

ratatooy
25. říj 2013

@hanndy holky ale je sranda kde se najednou vzalo tolik stran a s takovejma nazvama?nestíhám čučet co to je,ja jse pro novou krev ale pro takovou která už nepotřebuje hrabat do vlastní kapsy což babiš je,ale trochu me zarazil článek o tom jak zlikvidoval plno racovních míst a organizací

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy hele ono je asi úplně jedno koho zvolíš,protože tady v tý naši zemi asi už není co zkazit 😒

ratatooy
25. říj 2013

@mariiianka jo to máš asi pravdu,chlap říká že stejně celu situaci jak u nas tak ve světě vyřeší už jedině válka

renca1978
25. říj 2013

@mariiianka jojo, do jogurtu

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy taky jsem docela cumela, ze dneska muzes treba i ty si klido zalozit stranu, staci ti pak 2% volicu a dostanes od statu nekolik milionu korun..............taky dobrej vejvarek 😀

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy Ja mam hodne velky obavy z budoucnosti, a halvne strach z USA, Ciny a Korey.............nevim, jestli to neni ode mne spise nezodpovednost privest do tohohle bordelu dite

mariiianka
25. říj 2013

@renca1978 tak já začnu asi za týden,tím asi nemůžu nic zkazit ne

ratatooy
25. říj 2013

@renca1978 tak z techto zemí strach nemám,to jsou vicemene naši spojenci,ale občas přemejšlím že až nekomu na dobro rupne v bedně v KLDR tak muže vypustit atomovku,ale jinak su to teda blázni když si myslí že mužou bojovat proti světu

renca1978
25. říj 2013

@ratatooy myslim ze bychom byli vsichni prekvapeni co vsechno maji za arsenal.............no radsi nemyslet, jsou to magori