IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
28. bře 2013

@ak24 ja jsem za to 1 rada.řekli mi to v 7tt jak jsem šla na ultrzvuk,ale někdo jde teba už v 6tt a vidi to.dřiv ne,neboj to uteče rychle 🙂

renca1978
28. bře 2013

@slaboska cauky mnauky, dekuju moc za srdicko, udelalo radost 🙂 ja si myslim, ze zejtra jeste srdicko nebude, jsem 5 tt, neni to brzo? 🙂

renca1978
28. bře 2013

@ak24 jeeeeeeeeeeee, to je super, at sili 🙂

reennddyy
autor
28. bře 2013

Holky,tak dnes sem udělala další testík a SÍLÍÍÍÍÍÍÍ 😀 Sice ne nějak moc,ale sílí 🙂 Já mám takovou radost 🙂 Chci se jen zeptat čím to fotíte?Já mým mobilem to nevyfotím,je to rozmazaný jako blázen,manželovo telefonem mi to taky nejde ☹ Ale teď mě napadlo,že tu mám ještě 2 starý telefony,tak zítra ráno až nebude manžílek doma,tak to ještě zkusim těma...Jak bych vám to chtěla ukázat...Snad zítra...Bože já mám takovou vnitřní radost a zároveň i trošku strach...Takový všeljaký pocity...

renca1978
28. bře 2013

@ak24 Posli fotecku, at to sem neposilam jenom ja 😉 😉

renca1978
28. bře 2013

@reennddyy cauky, mam radost 😀 😀 😀 jen tak dal, tak to vyfot normalnim digitalem, hm?

slaboska
28. bře 2013

@renca1978 aha,ja myslela,že už budeš 6tt.jako někdo ho tam už ma,ale jen vyjměčně,to až tak od 6tt,tak ti ukaže aspon to miminko 🙂 že je na spravnem mistě 🙂

reennddyy
autor
28. bře 2013

@renca1978 Zkusim si půjčit od strýčka foťák,protože tim našim to prostě nejde ☹ Budu se snažit za každou cenu,abych vám sem zítra hodila foto 😉

slaboska
28. bře 2013

@reennddyy tak potichonku gratuluji at ho nevylekame 😀

renca1978
28. bře 2013

@reennddyy taky tise gratuluji 😉

renca1978
28. bře 2013

@slaboska Dneska mne nejak divne poboliva bricho 😒

mariiianka
28. bře 2013

@reennddyy přidávám se ke gratulacím 😵

mica21
28. bře 2013

@renca1978 mě taky a to jsem v jiném stádiu než ty. je mi i trochu blivno 😝 to bude asi ten utrogestan.. či co..

slaboska
28. bře 2013

@renca1978 tak to je jasny,jsi v obdobi kdy by jsi měla mit ms.to budeš mit až třeba do 3 měsice,takže bud v klidku.to je to jak jsem ti tenkrt psaa,že jsem pořad litala na wc a čekala,že jsem to dostala. 🙂

renca1978
28. bře 2013

@slaboska prosim te mysli na mne zitra v 10, ju?kujuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

slaboska
28. bře 2013

@renca1978 jasny,budu na tebe moc myslet a držet pěstičky,srdičko jsem ti poslala pro štestičko.pak hnedka napiš,neboj dopadne to dobře.

slaboska
28. bře 2013

@bendina ahojky,jak se vede????

akashka
28. bře 2013

Ahoj holky, poradíte jak zabojovat s vedlejšími účinky stimulace? Mám dlouhý protokol, od soboty píchám decapeptyl a o víkendu čekám ms. Od včerejška mám návaly na zvracení a dnes se přidala fakt silná migréna. Tekutin piju dostatek, těhotná určitě nejsem.. Budu ráda za jakékoliv rady...

ratatooy
29. bře 2013

@akashka bohužel na nekoho to tak pusobí ja mam protokol krátký jsme před ketem a taky e boli hlava a občas je mi blbe s tim asi nic nenadlame al zavolej si do caru a zeptej se jich na ty silne migreny u nekterých leku piši že mužou bejt ale asi bych to nepocnenovala

ratatooy
29. bře 2013

jinak brýýý ráánko,tak sem pekla perničky a když čumim z okna tak nevim jesly na Velikonoce nebo na Vánoce 😀 už me ten sníh fakt serinkuje
No jináč...dnes jsme už začly s agolutinem manža ma radost že si konečně do mě pichne 😀 😀 😀 😀 vikend uteče a transfer je tu co by dup
a hlavní věc:mam otázku-holky myslite že je problem ted 4dny před ET kdbych si vzala ag,tabletu canesten,nevím jestly to muže bejt z hormonů ale jelikož me bolí břicho a mam bílý výtok tak spiš to přisuzuju k nějakymu zanětu,ale ted nevim aby tam neo nvadilo pak u přenosu,ale zas tabeta je jen jedna

slaboska
29. bře 2013

@ratatooy ahojky,ja myslim,že by ti to vadit nemělo,zase ta dlouho to v sobě mit nebudeš,takže za mě jo 🙂 jinak u nas jsou tak vanoce,to jaro snad nikdy nedorazi.
@renca1978 tobě dneska tfuj,tfuj,tfuj.

hanndy
29. bře 2013

ahoj holky,vcera uz jsem to nestacila nak procist moc drbete 😀

@ratatooy ja si taky myslim ze muzes tomu neublizis a doufam ze ti to pomuze
@renca1978 tfuj,tfuj za chvilku uz to mas za sebou a cekame na zpravicky 🙂

ratatooy
29. bře 2013

diky holky koupila sem caneste tak to tam lupnu 😀 😀

ak24
29. bře 2013

@slaboska ahoj tak dnes mito zase nedalo a udělala jsem si test ,,a dnes jsou obe viditelně,,sice neni uplne silna ale jde vidět

hanndy
29. bře 2013

@ak24 tak parada a bude fotecka 🙂

ak24
29. bře 2013

@hanndy jo dam ale jak ji mam vložit sem

akashka
29. bře 2013

@ratatooy ahojky, no koukni co pisou u toho co pichas, ja si zrovna vcera kdyz jsem hledala vedlejsi ucinky nasla na letaku decapeptylu ze se k tomu antimykotika vubec nesmi! Jinak je mi lip o dost, ale dnes ze me na zachode vypadla takova velka bila hrca, jak zkyslej tvaroh, tak nevim co to ma znamenat.. do caru jsem volala a recepcni rikala, ze se mi doktor ozve a zatim nic..

hanndy
29. bře 2013

@ak24 jak pises do toho ramecku tak dole dop tim v pravo mas pridej fotky ,tak to zmacknes,pak se ti to ukaze jeste na levo to taky zmacknes a vyjede ti tabulka a tam si jen najdes kde mas tu fotku ulozenou a hotovo

ak24
29. bře 2013

@hanndy jj tak jak semi nabyje fotak tak to sem hodim tak na večer

ak24
29. bře 2013