IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska tak už jedu,kofilku mám ráda 😀

slaboska
8. lis 2013

@mariiianka a Vaness mě naučila šetřit mužu byt ve městě jen 3 hodky pak začne plakat,že chce jist 🙂 stejně si myslim,že tohle ji naučil tatka 🙂

mariiianka
8. lis 2013

@slaboska vidíš,tak ona to s tebou myslí dobře 😉

renca1978
8. lis 2013

@slaboska a to jako zblajznes sama???

slaboska
8. lis 2013

@mariiianka spiš s tatkovou kartou 🙂
@renca1978 no tak jako sama s Vanesskou 🙂

slaboska
8. lis 2013

jak jsem přijela tak jsem ji nechala v pergole ve vajičku,aby byla na vzduchu.Už mi ji bylo lito tak jsem ji vytahla,že bude vstavat,že bude mit hlad,jen jsem ji položila do koše a takhle si v klidku chrupka dal 😀

renca1978
8. lis 2013

@slaboska a pak ze neni hodna........................

slaboska
8. lis 2013

@renca1978 dyž chce tak ona umi byt hodna 🙂 ale ikdyž zlobi pořad je to naše princeznička 🙂

renca1978
8. lis 2013

@slaboska je to kocicka nadherna.....hned bych se s ni pomazlinkovala 😉

slaboska
8. lis 2013

@renca1978 tak přijed a mužeš se s ni mazlit než bude Viky 😉

renca1978
8. lis 2013

@slaboska k vám by se vesla slonice???🙂skoda ze ses az z ty severní Moravy,to je dálka,kdyby si byla třeba v Olmiku to by se dalo....to je docela kousek od nasich

slaboska
8. lis 2013

@renca1978 jo vešla,mame velky domeček a takova sloniče nejsi.Tak viš co tak se mužeme na jaře až bude pěkně a ty to budeš s Viky hravě zvladat tak se mužeme domluvit a dat si sraz v Olomouci,ja tam dojedu,to neni problem.co ty na to?

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka tak já jsem taky doma..hele s tima darkama to mas krásné vymysleny,když něco vyhraje tak mu to zabavis 😀 to nemá chybu..

hanndy
8. lis 2013

@slaboska no jo je to beruška..ty jsou dobrý tyhle chuvice,ale já max tak 1200, -

hanndy
8. lis 2013

@renca1978 dej pokoj s tou slonici 😠 jsi krasna tehu mamca

slaboska
8. lis 2013

@hanndy ja chtěla do 1000kč,ale vybiral si to Roman a zalibili se mu tyhle tak se objednali.hlavně se divej na recenze,protože někde je napsany dosah 300m a pak si tam přečteš,že už neni signal přes stěnu 😠

hanndy
8. lis 2013

@slaboska no pravé z toho mám strach,aby nám v obchodě neřekli v pohodě a ja nakonec malou neslyšela ani na zahradu

slaboska
8. lis 2013

@hanndy tak si je vyber na netu,my jsme takhle 1 koupili a jsou nam na h...,proto Roman vybral lepši.když jsem šla do pergoly tak jsem neslyšela nic,ve vedlejši mistnosti jěště jo,ale třeba v koupelně ktera je přes vic zdi jsem v chhuvičce neslyšela nic,jen Romču jak řve přes zdi 😀 na to jsou dobry ty recenze.

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy a jaký bylo odpoledne?To víš na kravinky to mě užije 😀 .Hele tady je to tričko

hanndy
8. lis 2013

@slaboska no musíme to ocihnout víc,tohle bude pro nás nepostradatelná věc...

hanndy
8. lis 2013

@mariiianka super vykecala jsem si zobacek 😀 ty mas dobrý nápady 😉

mariiianka
8. lis 2013

@hanndy tak ono se to tak nějak hodí 😀 ,tak jsem zvědavá na ten úspěch 😀 😀 😀

hanndy
9. lis 2013

Dobré rano,dneska jsme si vyměnili role což 😀 dneska budete ruzenky vy..

renca1978
9. lis 2013

@hanndy Ahoj Hani,já jsem vzhůru...u nás prší...vcera bylo krasne jsem myslela že to vydrží

hanndy
9. lis 2013

@renca1978 dobre rano ti přeji u nás taky leje je to hnus velebnosti..a jak jsi se dneska vyspinkala

mariiianka
9. lis 2013

hezkou sobotu ženy moje 🙂 ,tak dneska si budu užívat poslední den PN 😅 a od zítra jsem volnááááá

hanndy
9. lis 2013

@mariiianka tak to ti gratuluju juchu já to mám ještě na dlouho...

mariiianka
9. lis 2013

@hanndy Hani to uteče,taky mi to připadalo nekonečný.Ale konečně nemusím hlídat kdo se kdy ukáže,bohatě mi to stačilo 🙂

slaboska
9. lis 2013

dobre rano

@hanndy dnes jsme fakt byly ruženky my 🙂 mala jěště v 6 usnula a spaly jsme do pul 9.už se na nas byl tatka divat jesli žijeme 🙂

slaboska
9. lis 2013

@mariiianka Maruško viš,že ty jsi mezi nama jedina ktere přišla kontrola 😉 asi ti davaji moc peněz 😉 😀