IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
9. lis 2013

@slaboska pořád vám to tady říkám,že já musím mít něco extra 😀 .A s těma penězi to zase tak horký není,spíš koukali,že by mi to málo mohli ještě sebrat 😉 ,ale já jsem se nedala 😀 😀 😀

slaboska
9. lis 2013

@mariiianka to je dobře,že ses nedala bez boje 🙂 stejně nechapu proč ty těhotny nenechaji na pokoji 😠

hanndy
9. lis 2013

@slaboska to me je uplne jasný,ale tak jsme si zase s Rencou splhly 😀 já si taky myslím ze Maruška dostávala moc peněz proto ty kontroly,my co dostáváme kulovi tak nepřijdou 😀

slaboska
9. lis 2013

@hanndy ja mam na to stejny nazor jak ty a viš jak to je lidi co maji hodně řikaji,že nemaji 😀 že Maruško 😉 jo a šplhly jste si 😎

hanndy
9. lis 2013

@slaboska no jasne takže Maruška je váté a nám tady hraje komedii 😅 😅

mariiianka
9. lis 2013

@hanndy
@slaboska jo holky,kéž by jste měli pravdu,ale u nás to opravdu neplatí 😖

slaboska
9. lis 2013

@hanndy přesně jsi to vystihla 😀
@mariiianka Maruš tak se přiznej ,my nejsme zavistive 🙂

mariiianka
9. lis 2013

@slaboska 😠 😠 😠 teda vy mě chcete ale vážně dneska zkazit sobotu a já jsem se na ní tak dobře vyspala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
10. lis 2013

ahoj žensky jdu VAm popřat pěknou neděli 😉

renca1978
10. lis 2013

Ahojky všichni,krásnou neděli přeji🙂

renca1978
10. lis 2013

Holky to je můj konec,zase na mne něco leze,z ničeho nic teplota,zase bolest v krku,bolest hlavy,potím se jako dvere od chlíva,mne už z toho klepne.....

hanndy
10. lis 2013

@renca1978 kocko to me moc mrzí,takhle před koncem vid..tak at te to brzo pustí,nejlépe hned zítra 🙂

mariiianka
10. lis 2013

@renca1978 ahojky,prosím tě kde jsi k tomu přišla 😕 ?Tak ať se ti brzy uleví a jsi fit

slaboska
10. lis 2013

@renca1978 Reni co to je ☹ lehni si dej si čajik at jsi za 15 dni fit až tě Viky uvidi.

mariiianka
11. lis 2013

dobré ranko maminy,už jsem od pěti živá,tak dneska mě čeká kontrola,tak asi nemůžu dospat 😅 a vyřizování papírů,tak se ukážu až odpoledne.Já jen aby mi Romča nepsala zase áčko 😀

slaboska
11. lis 2013

dobre rano
@mariiianka chvalim Tě 🙂 my jsme vzhuru od pul 4 pak šla o pul 5 mala spat a v 5 vstala,takže jsem ani nestihl usnout a vstavala jsem 🙂 držime pěstičky na kontrolu.
@renca1978 tak co Renčo jak je?

hanndy
11. lis 2013

Dobré rano,Marusko taky držím pesticky na kontrolu...

hanndy
11. lis 2013

@renca1978 jako když jsem ti psala at te to brzo pustí,tím jsem nemyslela at to posles me ☹ já nemůžu polknout

slaboska
11. lis 2013

@hanndy tak Hani co to je?takk rychle pod peřinu a nic nedělat.

renca1978
11. lis 2013

Ahoj holky, mne nesel vubec rozbehnout net.............je to o dost lepsi, jsem se celou noc potila, a dobry..............ale je to divny, ze jsem porad na hromade, myslim, ze mi Viky oslabuje imunitu...............nikdy jsem nebyla tKHLE casto nemocna

renca1978
11. lis 2013

@hanndy cau, taky jo?????tak to neco zase radi ve vzduchu, protoze mne to taky zacalo z niceho nic..............jestli mas to co ja, tak je to kratkodoby, vypot se pod perinkou a bude dobre 😉

renca1978
11. lis 2013

@mariiianka Moc na tebe myslim 🙂

hanndy
11. lis 2013

@slaboska jak pise Renca,holky nám asi berou moc imunity potvurky..já ted prijela z mesta musela jsem kvůli ty kartě..

hanndy
11. lis 2013

@renca1978 no jestli to bude jak posledně,tak už pomazu k doktorovi

mariiianka
11. lis 2013

ahoj holky,tak jsem doma.KO v pohodě,jen teda zkontrolován čípek a srdíčko prcka a vše v pohodě.Další ko už za 14 dní a pak každý týden na monitor,asi se fakt blíží finále 😅

mariiianka
11. lis 2013

@hanndy koukám na tebe ta ošklivá nemoc taky vlezla,tak čajík a potit se

hanndy
11. lis 2013

@mariiianka paráda Mamco ,to vis je to za rohem... Nevim co to zase je ,ještě ke všemu mala zase stavkuje už me to štve..

mariiianka
11. lis 2013

@hanndy jenom mě to asi nějak stále nedochází 😅 .Ty a Renča si to fakt užíváte.Jak stávkuje,ale jí cítíš aspoň trochu né.Kdy máš jít na ko?

hanndy
11. lis 2013

@mariiianka jj my s Rencou valime 😅 Maru od soboty je to bída ,včera se tam jen tak otočila a tot vše a dneska taky..ko mám 21.. Doufám ze se zase rozhejbe jinak už asi pojedu na pohotovost

mariiianka
11. lis 2013

@hanndy důležitý je že jí cítíš,ale kdyby se ti cokoli nezdálo upaluj hned k dr.To těhotenství dokáže být někdy stresující co 😒 .Dneska jsem u dr.viděla malý miminko,ale to se mi zdálo až moc maličký 😅 ,s takovým se budu bát zacházet 😀