IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

janice_opice
4. dub 2013

@renca1978 mno co vis vid.ale ty nemas navaly:D:D tak nejsi.

slaboska
4. dub 2013

@ratatooy 😀 tak to je dobře,aspon mě tady s těma velkyma pejskama nebuduo napadat 😉

ratatooy
4. dub 2013

holky me už normalne tahne břuch když si lehnu

ratatooy
4. dub 2013

asi sem blázen nebo nevím 😀 😀 😀 😀

slaboska
4. dub 2013

@ratatooy třba budeš mit velky miminko 😀

janice_opice
4. dub 2013

@hanndy zsk to jsem rada ze nejsem hypochondr pac to jsem nikdy nebyla

renca1978
4. dub 2013

@hanndy a ty utros polykas?

renca1978
4. dub 2013

@janice_opice ja si myslim, ze na prechod si musis jeste nejakej ten rok pockat 😀

ratatooy
4. dub 2013

@slaboska no asi ty dve 😀

slaboska
4. dub 2013

@ratatooy to by tak i vychazelo 😀 však brzo se to dozviš 😉

mica21
4. dub 2013

....................................................................................................................................................................................................
.JMÉNO.....................OPU .........ET-KET .............1.. Těh.T-datum............1.UTZ ............další kontrola .........TP
.................................................počet emb. ............... plán/realita...................................................................................
@renca1978..............................11.3.- .............................../19.3+ .................. 29.3............................................
@hanndy....................................30.3.- ...................................................................................................................
@ratatooy ....................................2.4-.............................................................................................................................
@mariiianka........... 27.3. ........30.3.- ...................................................................................................................
@sakalmilion......... 29.3...........3.4-1.............................................................................................................................
@mica21..................21.3........ 26.3.-1 ....................5.4/ 3.4+
@ak24..................... 18.3...........23.3.-2.......................... /28.3.+ .......................................................................
@reennddyy .......... 15.3. ........18.3.- ............................./26.3.+ .......................................................................
@akashka ............
@slaboska ..........5.12............10.12............................../17.12+..................4.1.......................................................26.8.

hanndy
4. dub 2013

@renca1978 nee zavadim,ale stejne to semnou mlati

renca1978
4. dub 2013

@hanndy fakt jo?ja prave taky zavadim, nic mi to nedela...............

slaboska
4. dub 2013

ja jsem po něm byla strašně unavena.třeba 9 rano jsem vstala a o pul 1 jsem si musela dřimnout jak mi padaly očka 😀

janice_opice
4. dub 2013

@slaboska jojo přesně a motolice a teplota,ale to poslední dva dny jakoby teplota --já ho přes den ted od úterý polykám a večer zavádím. o víkendu budu zase jen zavádět

hanndy
4. dub 2013

@janice_opice presne a teplota,navaly
@renca1978 bud rada ze to s tebou nic nedela,ale my zase mame pripravu na tehu 😀

janice_opice
4. dub 2013

@hanndy máš pravdu určo je to příprava 😉 , já mám jen takový divný pocit, ale dneska jdu už radši pryč páč mám fakt depky. 😨 .. holky dostaly jste MS při předchozích pokusech, které byly nevydařené normálně v termínu?

hanndy
4. dub 2013

@janice_opice me prisla posledne o 2 dny driv 10d po Et

janice_opice
4. dub 2013

@hanndy ty jo, když já to mám dostat až 13.4 tak nevím, jestli jsem to fakt neměla celý nějak zmršený tu krátkou stimulkou 😒

hanndy
4. dub 2013

@janice_opice kdyz prijde,tak prijde stejne to neovlivnime,nemysli na to 🙂

janice_opice
4. dub 2013

@hanndy jj já vím, ale přijde mi to že t mám dostat až za strašně dlouho po ET tak nevím, jestli to nezmršili tou pitomě zkrácenou stimulkou stejně jako vajíčka:/ a ty jak jsi momentálně na tom🙂

hanndy
4. dub 2013

@janice_opice ja taky cekam dneska jsem 5d po Ket,mrcha ma prijit 12 tak jsem zvedava. Oni ti zmrvili vajicka?,tak ona pritjde podle ovulace opu ,takze to je asi normalni.

janice_opice
4. dub 2013

@hanndy no jo stimulovala jsem u svého doktora,který to umí a vše v pohodě, dobře jsem reagovala tak říkal, že v neděli mě pro jistotu pošle na kontrolu k jeho kolegyni kdyby náhodou už to bylo ok abychom to nepřestřelilili - původně mělo být opu 28.3. no a doktorka naměřila blbý hodnoty a poslala mě už 26.3. takže vajec hodně ale drobný ještě ://////// mno
Jinak ti budu straaaašně držet pěsti at ti to vyjde a uvidíš // kdy budeš testovat?

hanndy
4. dub 2013

Aha tak to je docela pochybeni a dostala nakej pojeb,to bych byla slusne v razi,hele rikala jsem ze po tom stresu co jsem mela 1a 2 den po ze to je v pr.a ze pockam do ms.,ale uz meknu a test asi v pondeli a ty?

janice_opice
4. dub 2013

@hanndy no ja se tam chystam udelat brajgl az tam pujdu pro vyuctovani a kor,kdyz to nevyjde.jeste kdyz si to clovek uz plati sam☹.holka ja na ostro otestuju v nedeli 10.den po ET.bojim bojim.😉

mariiianka
5. dub 2013

Dobré ranko,jakpak se dnes všichni máte??? 🙂

hanndy
5. dub 2013

@mariiianka ahojky no dneska jsem spala jak dudek a vzbudila jsem se strasne nadrbana 😀

mariiianka
5. dub 2013

@hanndy ahojky,to já spím pořád krásně,akorát mě to vždycky vzbudí kolem čtvrtý na záchod.No tam lítám pořád a to ani moc pít nemusím 😀 .

hanndy
5. dub 2013

Tak to mas pekny a curani peknej zacatek,to ja si o nakych priznakach muzu nechat zdat

slaboska
5. dub 2013

@hanndy zvykej si bude huř.jinak dobre rano holky