IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
14. dub 2013

@mariiianka taky si to myslim 🙂

hanndy
14. dub 2013

@mariiianka no vidis to a mas to potvrzeny 😀

hanndy
14. dub 2013

Holky jinaj vsem preju at miminka krasne prospivaji a dojdete ke zdarnemu konci,ja zacaka dopo.spinit,tak zitra se rozjede na plny kule a tak jsme sli s pritou k jeho rodicum a radne jrme to zapiki tak jsem lehce na krupicku 😀 nu coz no 😀

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy tak doufám,že sis dala i za nás 😀 .Myslíš teda,že krev v tomto případě bude dobrá.Začínám mít krapek nervíky 😒

hanndy
14. dub 2013

@mariiianka podle toho jak vypadam,tak jsem si urcite dala i ya vas 😀 😀 neboj zlati urcite tam bude krasny cislo a ty budes stasnou mamcou

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy tak to je dobře,ale psát ti to jde ještě krásně,tak zase to hrozný není 😀 😀 .No uvidíme zítra,já snad ani nedospím,ach jo 😅

hanndy
14. dub 2013

@mariiianka si nemysli da to fusku pisu z tel.tak se soustredim jak blazen 😀 ja myslim ze muzes byt fakt v lidu

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy no tak to vůbec,když píšeš z telefonu,to sis mohla ještě něco klidně dát 😀 😀 .Snažím se být v klidu,ale nějak to nejde,to samo 😀

hanndy
14. dub 2013

@mariiianka 😀 vzdyt ja jeste neskoncika 😀 jeste ze nemusim vstavat dn prace ja doufam ze az ti to potvrdi zitra ze uz se do klidu hodis

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy jo takhle,aha.Tak jen si dej,si to zasloužíš.Aspoň se odreaguješ,příjdeš rozhodně na jiný myšlenky 😀 a v dalším kole to dáš.A ty myslíš,že po krvi budu klidná 😅 😅 a co srdíčko??? 😀 😀 😀

hanndy
14. dub 2013

@mariiianka ja se z tebe poseru,vis co udelame dohodu muzes se stresovat akorad den pred vysetrenim a pak si to budes uzivat ju? Jinak ti dojedt napkacat

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy 😀 😀 😀 tak jo,ale klidně přijeď,aspoň zaženu konečně nudu a bude sranda 😀 😀 😀

hanndy
14. dub 2013

@mariiianka a od kud jsi?

mariiianka
14. dub 2013

hanndy 15 km od Rumcajse 😀 😀 😀 -Jičín

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy 15 km od Rumcajse 😀 😀 😀 -Jičín

hanndy
14. dub 2013

Hm tak tam cestu asi mit nebudu,ale jestli me budes sr...,tak si si tu cestu naplanuju 😀

mariiianka
14. dub 2013

@hanndy hmm a ještě ti to pošlu 2x 😀 😀 😀 ,jj,to jsou ty nervičky 😀 😀 😀 .Ale tohle si budu pamatovat 😅 😅 😅 ,protože to bude asi často 😅

ratatooy
15. dub 2013

ahoj holky,tak dneska jdu ke svymu gyndrovi,pač krvácení pokračuje,už bych řekla že to neni až tak slabý špinění už je to horší,tak radši jedu aby to nebylo třeb mimodeloní nebo tak neco,to mi tenkrát taky začlo takto,tak až se vrátím napíšu

hanndy
15. dub 2013

@ratatooy ty vado holka mam strach za tebe,ale drzim pesticky at je vsechno v poradku 🙂

hanndy
15. dub 2013

@mariiianka kocicko,taky na tebe myslim v kolik budes vedet vysledky??
Holky chcete se zasmat?? Ja uz si fakt s tim mim telem nevim rady vcera jsem vam psala ze zacinam spinit a to nebylo ani na slipovku od ty doby zase nic asi se mi to spustilo z toho ze jsem se zaprahla na zahrade uz se ze sebe fakt zblaznim 😅

renca1978
15. dub 2013

@ratatooy ahojky, moc ti drzim palce, at to dobre dopadne

hanndy
15. dub 2013

no holky tak co??? Jsem tu jak na trni

hanndy
15. dub 2013

a jeste Rendy ma dneska kontrolu ne??

lucina100
15. dub 2013

@ratatooy tak co, jak to dopadlo? Já dneska po 6tém dnu test negativní ☹ ......

hanndy
15. dub 2013

@lucina100 co blbnes 6 dni je fakt malo delat zavery

samanta001
15. dub 2013

Holky jak jste na tom vy a klidový režim po IVF? V sobotu mi vrátily jedno emb. to jsem byla celý den v klidu, ale od včera už normálně funguju s 18měsíčním divochom to asi ani jinak nejde 😒

mariiianka
15. dub 2013

holky jsem TADY 🙂 a je to pozitivní 😵 😵 😵 .HCG 678.Já mám takovou radost 😀 😀 😀

lucina100
15. dub 2013

@hanndy myslíš? A ty testy jsou Dr.MAX. Chtěla jsem mamatest a doma jsem si všimla, že mi dala tyto. Chtěla jsem 3 kusy a doma se dívám, že v každém jsou 2 kusy, tak jich mám 6 😀 . Tak jsem hned 1 prubla. Zítra ráno zkusím, z ranní moči, snad tam bude duch aspoň....

hanndy
15. dub 2013

@mariiianka juuu paradicka gratuluju kocko a uz jsi klidnejsi? 😀

lucina100
15. dub 2013

@mariiianka gratuluji moc. Supr zprávička...
samanto, já od druhého dne dělám vše. Akorát netahám těžké věci. Na 4 den jsem byla na oslavě natozenin v restauračce, dnesdka 6 den na rehabce na krční masáži. Zítra taky lítám po doktorech. prý se má děloha prpkrvovat a moc neležet. \tak to dodržuji.