IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
15. dub 2013

@mariiianka jupiiiiiiiiiiiiiii, velika gratulace 🙂 🙂 🙂

mariiianka
15. dub 2013

@lucina100 prosím tě co šílíš,já dělala 8.den a byl tam sloboulinký duch.Tak ještě vydrž 😉
@samanta001 ahojky,co to je klidový režim 😀 ???Já odpočívala jak se dalo,ale zároveň jsem taky pořád doma pracovala,netahala nic těžkýho,to je jasný.A s jedním dítkem to odpočívat ani moc nejde,to znám

hanndy
15. dub 2013

@lucina100 no jejej fakt je brzo a Dr.max je dobrej a kdyz se podivas treba @mariiianka do alba,tak holky testily rano a carky slaby a odpo.dalnice,tak bych zkusila test az za 2 dny

mariiianka
15. dub 2013

@lucina100 děkuji moc

mariiianka
15. dub 2013

@renca1978 Renčo díky,to je taková euforie,že se to ani popsat nedá,ale ty mi rozuíš viď 😀
@hanndy děkuji,klidná jsem,já už byla ráno a pak si teda manža semnou užil svý,když jsem čekala jak to dopadne 😀 😀 .A co tebe,nebolí dnes hlavička po včerejší akci 😀 😀 😀

lucina100
15. dub 2013

Já po ET testila 7den a byla tam slaboučká. Chtěla jsme taky vydržet do rána, ale když těch testů mám tolik 😀 . Akorát jsem se alle zklamala. Raději jsem měl avydržet.

renca1978
15. dub 2013

@mariiianka Tak si uzivej ten nadherny pocit, uplne ti rozumim 🙂

hanndy
15. dub 2013

@mariiianka tak to jsem rada,me je fajne v noci jsem nemohla spat jaky mi bylo horko 😀

mariiianka
15. dub 2013

@hanndy takový stavy taky znám 😀
@renca1978 za 14 dní jdu na utz,tak snad to bude dobrý i tam
@lucina100 teď si to nevyčítej,stejně to už nezměníš.Hold jsi testla a věř,že jak jednou zkusíš,tak pak už dál neodoláš 😀 ,moje vlastní zkušenost 😀 😀 😀 .Podívej na moje album,co já se natestovala 😅 😅

renca1978
15. dub 2013

@mariiianka Urcite bude dobry, musi bejt 🙂

mariiianka
15. dub 2013

@renca1978 jasňačka,že bude.S tím jsem do toho taky šla,že to nemůže být jinak 😉 .Jinak co semnou byla holčina na pokoji po ET,tak jsem jí potkala a říkala,že jím to nevyšlo.Tak mě z toho bylo takový na nic.Měla jsem taky strach jestli ta krev dopadne,ale pak jsem si vzpoměla na svý testíky a řekla si,že to prostě nemůže být jinak

renca1978
15. dub 2013

@mariiianka tak hlavne i ten Clearblue ti to dal jasne najevo, jak se veci maj 😀 akorat ted budes zase cekat...........to se vlece strasne, teda aspon mne, ted mi prijde, ze porad cekam, a cekam 😀 ale je fajn, ze to vse mame na dobry ceste 🙂 Uz aby byly Vanoce 😀 😀 😀 Ja mam dnes dobrou naladu, je krasny pocasi, Ty si mne taky udelala radost 🙂 akorat ty zada mne porad nejak bolej, hlavne po ranu, pak jak se rozchodim, tak je to lepsi, nakoupila jsem si kytky, tak chvili sazim, pak pauzicka, pak zase sazim.........do toho peru a tak 🙂

ratatooy
15. dub 2013

@lucina100 ahoj čekám do 13hod na vysůedek krve novypada to rej celkem dobře na utz toho ještě moc neni vdet takže se ted modlim abych mela nizky hcg pač jinak by to bylo asi mimoděložní

ratatooy
15. dub 2013

@hanndy jo holka je to hop nebo trop,ale dr to videl celkem slibně

ratatooy
15. dub 2013

@lucina100 testy dr max sou dobry ale ještě neplaš ja na nich mám i 12den slaboulinkyho ducha mam to v albu,silnější ale je fakt z odpoledniho testování

ratatooy
15. dub 2013

@mariiianka jeeee super tak to mam taky radost tak to jsi mi dodala ted nadeji že asi budu mit hcg min než ty a bude to v poho

mariiianka
15. dub 2013

@renca1978 tak ten mě uklidnil asi nejvíc 😅 ,jen škoda,že to tam nezůstane za ty peníze 😒 .Jj,to bude samý čekání,kor když jsme doma.Ale neboj uteče to a bude chodit Ježíšek s dárečkama 😀 😀 😀 .Taky jsem sázela kytky,manžel byl ze mě děsně odvázanej 😀 ,protože jsem je chtěla ještě schovat do foliáku,tak mi je musel odnosit a ze sklepa vynosit cibuloviny.Říkala jsem mu ať si nemyslí,že je konec,že pak ho to samý ještě čeká až je budu chtít na okno 😀 .Tak to už fakt jako nepobíral 😀 😀 😀

mariiianka
15. dub 2013

@ratatooy držím palečky,ať to dopadne dobře.Naděje je vždycky a já věřím,že ty to dáš 😉

ratatooy
15. dub 2013

takže holky moje hodnota hcg je 303 takže to je zatim dobrá zpráva každopadne me chce dr videt znovu v patek ráno

mariiianka
15. dub 2013

@ratatooy tak jen tak dál.Bude to v pohodě uvidíš 😉

hanndy
15. dub 2013

@ratatooy tak to je super ted je jasny ze je tam jedno a dal ti neco na to krvaceni?

renca1978
15. dub 2013

@ratatooy jeeeeee, tak to je skvely 🙂 mam z tebe radost 🙂

ratatooy
15. dub 2013

@hanndy no dal mi utrouš takže s agolutinem je konečně šmitec stejne už zbejvaly dve dávky,a koukám že sme i celkem dobře podle tabulek hcg
14 dní od početí

28 dní (4 týdny) od PM

3 - 426

ratatooy
15. dub 2013

@hanndy jo a jedno ještě neni jisty protože ma jen jednu hodnotu hcg to pozna až v pátek jak rychle hcg přibude

hanndy
15. dub 2013

@ratatooy no vidis vse to dobre dopadne a ja se tady budu radovat s vama

hanndy
15. dub 2013

@ratatooy ja si myslim ze na 2 by to bylo vetsi hcg

ratatooy
15. dub 2013

holky a dr mi ale neřekl kolik toho utrouše jak ho berete?

renca1978
15. dub 2013

@ratatooy ja mela ze zacatku 3x2, a ted uz jenom 2x2 denne

lucina100
15. dub 2013

@ratatooy tak to je dobrý. To Hcg je malo po 14 dnech, tak v pátek snad bude vysoké. Radějipolehávej do pátku, aby se nepustilo... Proto si měla slaboučkou druhou čárečku kolem 12 dne. Já už 10 den měla hrubou, jak tu první. A HCG po 14 dnech přes 1 500. Ten Utroš má něco do sebe. Kolik zavádíš, taky 3x2 bobule? Šetři se a nna pátek držímpěstičky!!!

lucina100
15. dub 2013

@ratatooy já vždy brala i teď 3x denně po 2 bobule.