IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sakalmilion
16. dub 2013

ahoj holky....tak mě dnes bolí od rána dost břicho a zase jsem začala špinit ☹ asi se zblázním...a to jdu dnes na noční 😒 tak ted ležím a uvidím....

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 no prave, to je uplne blby............nechapu toho vola, co vymyslel tyhle uzasny vychazky i pro tehotny.Hm, tak si o dovce muzu nechat zdat, protoze nikam do zahranici bez pojisteni nejela.............ach jo............nejradsi bych sla do prace, coz nemuzu, mam rizikovy pracoviste, tak jsem doma zavrena jako ve vezeni, asi se za tech x mesicu z toho zblaznim 😀

lucina100
16. dub 2013

@sakalmilion HCG jsi měla krásné, neboj. Ty nemáš marodku po ET? Já jsem tak unavená na smrt, že bych v práci nevěděla co dělám. Já taky po 20hod usnu u telky. Přes den mi spát nejde, i když jsme totálně vyčerpaná. Asi ten utroš.

renca1978
16. dub 2013

@sakalmilion cauky, proc si nenechas vystavit tu PN?ty nocni jsou narocny, sama to moc dobre znam, telo je oslabene...............je to zahul nejen pro tebe, ale i pro mimco

sakalmilion
16. dub 2013

@renca1978 a vycházky jsou od začátku nebo pak později???

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 jet můžeš, ukončíš marodku a vezmeš volno,pak vezmeš zase marodku. vyhodit Tě nemůžo, když jsi těhu, tak nemáš co ztratit.....

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 ja mam to samy, pres den silena unava, ale neusnu 😒

mariiianka
16. dub 2013

@renca1978 včera bylo úplně nádherně 😵 .A dnes už u vás prší?Tady je zataženo,zatím bez deště,ale obávám se že to taky příjde.Mě bolí hlava většinou navečer,ale jen tak lehce.Al dnes je to opravdu z něčeho jinýho než z těhu.Jinak já bych mohla spát furt,to mě problém nedělá.Hlavně večer jsem byla noční pták a teď příjde 8-9 hodina a jsem totálně vyřízená.A to ještě v noci lítám tak 2 na záchod a pak se má člověk vyspat 😀 .Jinak s tím výletem se zeptej určo dr. co ti na to poví.Já osobně bych měla strach že se něco pos........ a pak bych si to vyčítala.Ale to né,že bych tě chtěla strašit.Jinak jsem rozflákala 2 talíře najednou super.To asi pro dvojitý štěstí 😀 😀 😀

sakalmilion
16. dub 2013

@renca1978 já mám už jen dnes,v pátek den a sobota a neděle noc...a pak dovču...a od května budu na neschopence...

renca1978
16. dub 2013

@sakalmilion vychazky mam od zacatku

lucina100
16. dub 2013

@sakalmilion vycházky záleží na doktorovi. Mě dal po týdnu. Jsem šla s páteří na marodku. nevím proč nedají těhotným neomezené vycházky, tak aby hnily doma celou dobu.....Nebo si vem do pátku dovolenou, když nechceš marodku. Aby sis neublížila, když špiníš.

renca1978
16. dub 2013

@sakalmilion hm, tak to uz mas za par 🙂

mariiianka
16. dub 2013

@sakalmilion no mě vycházky dát ani nechtěli,nechápu proč.Stejně vědí,že člověk ležet nebude a že to pořád ani nejde,teda aspoň u mě né 😅

ratatooy
16. dub 2013

@lucina100 jo tak když sou komplikace tak je to jasny mi taky byli cisařem ale plánovaně,jinak ten balonek sem mela a určo pořiim zas kdyby nahodou sme nešly zas na cisař

renca1978
16. dub 2013

@mariiianka vcera bylo nadherne, manza si spalil oblicej i krk, vecer ho to palilo jako blazen, tak se porad necim natiral 😀 jsem z toho mela docela prcu 😀 tak vidis, dvojite stesti, cekaji te same hezke veci 😉

sakalmilion
16. dub 2013

@lucina100 jenže on dnes není vůbec kdo by za mě šel do práce a pá,so,ne bych event.už mohla být doma....jsme ve čtyřech,tak by to možná ve třech zvládli...no uvidím jak to bude pokračovat....odpočívám...

renca1978
16. dub 2013

ja mam vychazky 12-18, tak mi manza slibil, ze mne veme o vikendu do zoo, tak snad bude dobry pocasi 🙂

lucina100
16. dub 2013

@ratatooy jaký balonek? Já kdybch rodila tady u nás, tak jsme měla taky zařízený císař, ale musel ajsme do fakultky, k vůli cukrovce silné, tak tam to chtěli normálně. trápili mě 3 dny a pak ...... Ani to tu nebudu rozebírat. Už bych si to příště zařídila tady a bez keců....

lucina100
16. dub 2013

@sakalmilion tak aby sis neublížila. Kdybys šla na marodku dneska, taky by to musel někdo vzít. Myslím, že toto je důležitější, než práce. Když začínáš špinit a máš bolesti, tak se něco děje. \aby sis to pak nevyčítala k vůli šichtě...

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 taky jsem si nechala tak vypsat vycházky. Ráno jsme nechtěla a od 1ě je super. \jdu pro malého do školky a pak trajdáme někde. V 18 hdo. se malýbkoupe, tak stejně jsme tak doma i normálně.,..

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 no ja jsem zastancem spontannich porodu, pokud teda nejsou nejaky komplikace a indikace k cisari.Hlavne kvuli tomu, ze ta rekonvalescence je mnohem kratsi, nez u cisare a nemusis trcet na JIPU, bez mimca, s drenama a tak...............hlavne si myslim, ze uz se od cisare dost upousi, myslim tim, domlouvani si ho predem...........vsichni porodnici jsou spise pro spont. porod

renca1978
16. dub 2013

@sakalmilion presne jak pise Lucka, aby sis pak neco nevycitala a neprivodila.Holt to nekdo bude muset vzit za tebe, priste zase ty pomuzes nekomu jinymu se sluzbou..........zdravi mas jedno 🙂 a tento pokus te stal taky hodne usili a nervu, tak proc to pokouset 😉

sakalmilion
16. dub 2013

@lucina100 já vím,ale dnes tam opravdu není kdo.... 😒

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 právě je kratší rekonvalescence. Já rodila císařem v 19hod a ráno v 8 mě dali na pokoj, malého nosili a v poledne jsem šla už do lékárny pro klobouček na kojení .... Švagrová byla sešívaná po normál porodu a nyní je po 9 letech stále bolavá a pořád jí to po námaze bolí a nesdedla si 6 týdnu a o sexu nemluvně. Já byla fit a šla za 3 domů. Al emám 4 operace břicha, tak už jsem asi otrlá..... Ten císař na druhý den nebolí,jen to vstávání s postele, jak se rozchodí v poho... drenáže jsem neměla, když jdeš s epidurálem, a neuspín Tě, tak se drenáže nedávají a jsi fit za 12 hodin. Nechtějít o dělat bez známostí, to vím. Ale dá se domluvit vždy 😀

sakalmilion
16. dub 2013

@renca1978 já vím....ale dnes tam opravdu není kdo 😒

lucina100
16. dub 2013

@sakalmilion já byla taky taková, myslela jsem že jsem nenahraditelná a brala šichty a přesčasy zadara.... Pak jsem onemocněla a nakonec dostala padáka. Úplně jsem přehodnotila hodnoty. Jak zkončím marodku a nepovede s emi toto, tak podepisuji výpověď. už jí mámnachystanou. Tak snad otěhotním a budu doma 4 roky a výpověď mi dát nemůžou... Paks e snad to vedení tam pomění a já se vrátím do čistého vzduchu....

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 prijde mi to zbytecny, je to vec nazoru, ja nikdy nerodila.............ale mam kamaradku po cisari, a rikala nikdy vic......jak pises, domluvit se to da, ale proc to nezkusit normalne?cisar je podle mne mnohem vetsi zahul pro organismus, ja jsem zdravotni zachranar, nekolik jsem jich videla, a vim, ze pokud nebudu muset, tak to nechci

renca1978
16. dub 2013

@lucina100 to se ti teda zamestnavatel pekne odmenil, to je hruza, za dobrotu na zebrotu 😒

sakalmilion
16. dub 2013

@lucina100 včera jsme zkoušeli někoho vymyslet,ale fakt není kdo....tak to dnes zvládnu a zítra si jedu do CAru pro recept,tak si nechám vystavit neschopnost...holky mě budou dnes šetřit,,,vědí to...

lucina100
16. dub 2013

@renca1978 já trpěla ty 3 dny předtím, jak mě mordovali., Ten císař byl v poho, byla jsme přivědomí,malého hned viděla a měla ho u sebe přes den, na noc jsem ho dala sestrám, pak na další noc už byl u mě. Záeží jak kdo snáší bolest. Měly jsme tam babky co skučely bolestí ještě 3 den a kroutily hlavama, že my trajdáme vedle na pokoji a lítáme do lékárně a jsme fit na druhý den..... A navíc jsme ráda, žeb to tak doladlo, nebo měl malý 4 500g a 52 cm, tak bych byla nesjpíš rozervaná až ke kolenům.