IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
8. dub 2013

@ratatooy tak to uz je na tuty prcek,teda prckove 😀
@mariiianka a co ty fotecku 9 Dpo 😀

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy no ukažu ti to hpdim to sem

janice_opice
8. dub 2013

No jo holky sílu mám..a // musí být vždyt to bude už úplně poslední pokus!!!! tak doufám, že to budou hned dvojčata!!! Držet se já tu na vás občas nakouknu a dám vědět jak jsme na tom a budu spravovat tu tabulku ju?.))) Holky a začalo jaro tak // všem!

ratatooy
8. dub 2013

@janice_opice no určite za nama koukni

janice_opice
8. dub 2013

Jo a nezapomeňte se dopisovat do tabulky at mám co spravovat než tam zase začnu psát já!!!!! 😀
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy tak co myslíš slábne pregnyl už nebo eště nee už by mohl jit do háje😀jetsly tam ted neco vidíš😀

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy
je ja sem to napsala blbe melo tam být 3 a 5 den nepočítám den ket

mariiianka
8. dub 2013

@hanndy zklamu tě,já dnes netestovala,až zítra 😅

hanndy
8. dub 2013

@ratatooy ty jako tezka zavist ten spodni co mas ty tak jsem mela vcera 12dni po preg.malicko jeste slabsi,jinak ja si myslim ze ten 4 je omalicko slabsi

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy jj asi slábne no tak to už ty ale nemáš asi 100%pregnylový // ne 😀

hanndy
8. dub 2013

@mariiianka ne jo? A ja jsem ho ted chtela jit taky udelat,tak az zitra no

hanndy
8. dub 2013

@ratatooy ale mam kocko,ty to mas na fotce krasne videt a ja nemela

mariiianka
8. dub 2013

@hanndy 😀 😀 😀 a já myslela,že si to necháváš na úterý,tak kvůli tobě taky čekám 😀 😀 😀

hanndy
8. dub 2013

@mariiianka no ja cekam,ale chtela jsem kvuli tobe vis a vyplnit 5minut casu 😀 😀

janice_opice
8. dub 2013

Holky Vás se taky zeptám, nemáte někdo náhodou zkušenost s MUDr. Turkovou z Iscare? Díky moc

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy tak to je třeba fotákem

mariiianka
8. dub 2013

@hanndy 😀 😀 😀 super,tak šup na to a dej nám fotku 😉

hanndy
8. dub 2013

@mariiianka nenene az zitra ted jsem byla na wc a odpolala jsem

mariiianka
8. dub 2013

@hanndy dobrá ,my si do zítra počkáme 😉

sakalmilion
8. dub 2013

@renda12 no já to měla takhle...první návštěva v CAR,vysvětlení...pak oba odběry krve....1. nebo 2 den cyklu...po té kolem 10 až 12 dne UZ jak to v mém těle vypadá,,,zda zraje vajíčko a zda je ovulace....no a čekání na další MS...mezitím,ale DR.zažádá poj.o schválení léků...až je schváleno,tak se jde podepsat smlouva atd...oba dva...a až po té se napíší léky.. a hned při další MS jsem začala druhý den píchat léky,mezi 6-8 dnem byl UZ,pak ještě jeden a za dva dny odběr vajíček...ten se provádí v celkové narkoze a asi hodinu po výkonu si tě manžel veze domů... a pak záleží zda si zaplatíte prodlouženou kultivaci...což je lepší.....normálně se embryjko zavádí zpět za 48 h...ale není tak zralé a nemusí se uchytit...je lepší si zaplatit prodlouž.kultivaci a dají ho tam už zralejší v 5 dnech....mě odebrali 11 folikulů,z toho bylo 7 vajíček,ale jen 5 vhodných k oplodnění....a 4 se přestaly vyvíjet v 72 h...tak mi zůstalo jen jedno...ted jsem 5 den po transferu a čekám až budu moci testovat...nejdříve za 14 dní po transferu 😀 tak doufám že takhle to stačí

sakalmilion
8. dub 2013

@ratatooy ty jsi byla na KET v úterý 2.4. nebo až se mnou 3.4.????? já jsem se ještě neodvážila testit....ale tobě píchali pregnyl až v den transferu viď??? 😀

ratatooy
8. dub 2013

@sakalmilion ja už v utery 2.4 ja sem mela pegnyl 2x jednou týden před a v den transferu

hanndy
8. dub 2013

@mariiianka tak ja vam poslu ten vcerejsi s tema co jsem vam uz posilala a tam nic nevykoukate

janice_opice
8. dub 2013

Holky do tabulky jsem přidala ještě sloupec odkud jsme 🙂 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

hanndy
8. dub 2013

tak tady to mate ten dolni je ze vcera a je to 7,9,12 D po pregnylu

sakalmilion
8. dub 2013

@janice_opice řekla bych že Renata1978 si špatně doplnila datumy....měla to určitě už v březnu 😀

sakalmilion
8. dub 2013

@ratatooy jojo...jsi vlastně o den víc.. 😀

janice_opice
8. dub 2013

HOlky taky V8s prosím o radu - chci si naplánovat poslední pokus už úplně poslední pokud nebudou mrazáčci a tak přemýšlím, jelsti třeba nezměnit CAR. Jsem z Prahy a chodím do Iscare...... máte někdo zkušenost anebo chodíte někam kde jste vyloženě spokojené???? s přístupem hlavně a odborností. Děkuju moccc

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy je to videt pekne

meyryen
8. dub 2013

@janice_opice Chodím do Gennetu na Letnou k dr. Langerové a jsem maximálně spokojená, dostala jsem na ní doporučení od své gynekoložky s tím, že má největší úspěšnost.