IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
29. črc 2013

@slaboska tak to je parada ze se mala otocila,ale vic te stresovat nebudu holky uz to udelaly dost 😀 😀

hanndy
29. črc 2013

Holky ja musim asi navstivit doktora,dneska me hrozne casto pichalo na pravn strane a ted vecer me zacalo rezat v celmdm podbrisku,tak nevim jestli zanet..muze to ublizit hvezdicce? 😒

renca1978
29. črc 2013

@hanndy cauky, to muze bejt jak se deloha roztahuje, neboj..............pro tvuj klid si tm radsi zajdi, ale myslim, ze je to ok 🙂

silvik77
29. črc 2013

Ach jo já zas nemůžu spát, to se mi nikdy nestávalo, manžel spí a já čučím do tmy ☹

silvik77
30. črc 2013

Dobré ráno všem 🙂 Tak to je můj dnešní test, druhá čárka je pořád docela slabá, dnes je to 4.den po očekávané MS, každopádně je tam 🙂

hanndy
30. črc 2013

@renca1978 Ahojky vyletnice 🙂 no dneska je to trosku lepsi,ale stejne je to sivna bolest,tak tam radsi sjedu

hanndy
30. črc 2013

@silvik77 ja myslim ze od posledka zesilil krasne,ale jak rikas hlavne ze tam je.. 😉 😉 jo a s tim spankem to si zacni zvykat holky tady spaly jak zabity a ja cumela porad do stropu,az ted se to tak nak upravilo

silvik77
30. črc 2013

@hanndy No jsem zvědavá, jak to dneska v práci vydržím, hlavu mám jak střep! Já jsem zvyklá, že lehnu a spím, a tohle je pro mě utrpení. Držím palečky, ať je u dr.všechno v pořádku! 🙂

slaboska
30. črc 2013

@hanndy dobre rano a jsi hodna,že sis to rozmyslela a už mě nestrašila 😉 mě taky ze začatku pichalo,ale brutus,že jsem si musela sednout na postel,abych se nepo...bolesti a vše bylo ok,Dr.mi tenkrat řikal at si zvykam,že bude huř 😀 už chapu o čem mluvil 😉 jo a ja na začatku těhu taky nemohla spat,to jen holky tady dělali ruženky 😀 😀
@silvik77 ahojky neboj maš to tam 🙂

hanndy
30. črc 2013

@silvik77 ja jsem ale mela stigro ze jsem od zacatku doma a dospavala jsem to pres den,tak se to nak dalo..tak hodne pij,ona povoli neboj a parelen ten muzes,tak skus treba jen pulku..

hanndy
30. črc 2013

@slaboska ja vim,ale tohle mi silne pripomina zanet mocaku,nebo neco takovyho,radsi jednou za hysterku,nez neco posrat ne?? 😀 😀 a taky preji dobre ranko

slaboska
30. črc 2013

@hanndy ja to znam,ja tam taky ze začatku pořad litala 😀 jak řikaš je lepši tam jit 100x než 1 nejit 😉 po tom co jsme si prošly si myslim,že každy Dr.to pochopi.

silvik77
30. črc 2013

Tak jsem objednaná příští týden v pátek, to budu 5+3tt, ale ovulku jsem měla o týden dříve, tak snad už bude něco vidět. To čekání bude kruté ☹

hanndy
30. črc 2013

Tak jsem nepochodila,ta doktorka co zastupuje meho dr.mi rekla ze me veme az odpo.driv ne a to jsem tam byla v 9,tak jsem zasla vedle k jiny doktorce a ta me taky nevzala vsude zenskejch,vydejchanej vzduch az mi bylo zle,tak jsem se nasrala a jela k babicce,ale ted je mi fajn docela papam urinal a ten zabira,tak snad to hvezdicka zmakne..

hanndy
30. črc 2013

@silvik77 neboj to uz tam urcite neco bude.. 🙂

slaboska
30. črc 2013

@hanndy ja chapu,že ma plno,ale to tě jako nevezme jako akutni připad?to je blby. ☹

hanndy
30. črc 2013

@slaboska kaslu na ne..pokazdy kdyz se vycuram,tak me to zacne pobolivat celej ten podbrisek,tak mozna az prijede mazlik,tak sjedeme do nemocnice

slaboska
30. črc 2013

@hanndy to asi fakt bude ten močak ☹ ty bys ani nemohla mit vellky bazen,divej co s tebou uděla bazenek 😉

hanndy
30. črc 2013

@slaboska 😀 😀 😀 😀 tohle jsem rikala vcera taky ,ze uz tam nevlezu a mazlik povida tak se budes divat jak se koupu ja 😀

mariiianka
31. črc 2013

dobré ráno maminy,jakpak se dnes máte.Dnes jsem zase vyjímečně brzy vstala opět,tak jdu žehlit 😒

hanndy
31. črc 2013

@mariiianka bry ranko,tak to se mas s tim zehlenim 😀 😀 😅 ja jdu zase delat marmelady ono si nevyberes

slaboska
31. črc 2013

dobre rano maminy ja už jsem taky vzhuru a mam vše hotovy takže nebudu dělat nic 😀

mariiianka
31. črc 2013

@slaboska ahojky,tak ty se máš nejlíp 😀
@hanndy dobrý ranko,tak to máš taky super kšeft 😀

slaboska
31. črc 2013

@mariiianka co ti na to mam řict 😀 😉 ale ne,ja makala včera když nebylo takovy horko.

mariiianka
31. črc 2013

@slaboska to já včera dlooouho spala 😀 a pak jsem měla návštěvu,tak to musím dohnat dneska

slaboska
31. črc 2013

@mariiianka vidiš,takže ty ses flakala včera a ja budu dnes 😉

mariiianka
31. črc 2013

@slaboska ale já to zase tolik nepřeháním.Sice se říká,že práce šlehtí,ale to já zase nechci být přešlechtěná😀 😀 😀

slaboska
31. črc 2013

@mariiianka jasny,maš k tomu nadherny přistup 😀 dnes to vypada zase na pořadny horko ☹ mě už to sluničko leze uplně na nervy. 😠

mariiianka
31. črc 2013

@slaboska jinak to ani nejde 😅 .Vždyť je léto.A mám být zase hůř.Prosím tě chtěla jsem se zeptat,jakou máš matraci v postýlce,jsem zjistila,že budu muset koupit jinou.Předtím jsme měli molitan s něčím a teď tápám jakou

slaboska
31. črc 2013

@mariiianka ja mam kokosovou,tak mi byla řečena,že je nejlepši.ty sis myslela jak vše nemaš a najednou člověk zjištuje,že to tak neni,že?