IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
8. srp 2013

@hanndy ahojky,no ty jsi teda rychlík 😉

silvik77
8. srp 2013

@hanndy A jak u doktora?

hanndy
8. srp 2013

@silvik77 tak uz jen 1den a uvidis ten vas poklad 🙂

slaboska
8. srp 2013

@hanndy no a jak si dopadla?no trošku ji zachutnalo 😀
@mariiianka ja bych potřebovala vysat,ale dnes teda ne,to by mě u toho snad trefilo. 😉

hanndy
8. srp 2013

@mariiianka to vis zadny srani 😀

silvik77
8. srp 2013

@silvik77 jo jo už jsem natěšená a zároveň nervózní jak pes ☹ a jak ty jsi dopadla u doktora???

mariiianka
8. srp 2013

@slaboska to jsem právě zvládla včera,ale až večer,taky by mě trefilo
@hanndy no jasan,ty jsi byla na těch odběrech?

hanndy
8. srp 2013

@silvik77 @slaboska ja byla na ty krvi,nesnasim,ale jsem holka sikovna a pekne jsem ty ampulky naplnila a neomdlela 😀

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka Marusko, tady u nas je dusno, ale zatahlo se to, takze asi bude chcanec.....................v noci se blyskalo, ale neprselo....................ja byla rano venku se psem, a uplne se mi z toho horka udelalo spatne...............

renca1978
8. srp 2013

@slaboska vcera k veceru jsem si objednala ty pismenka, a vecer uz mi pan napsal maila......................fakt fofr 😀 uz se tesim..........................chci ten pokojik udelat do konce zari..............uz ted funim jako stara prokourena bába 😀 😀

silvik77
8. srp 2013

@hanndy Tak to mi nevadí, chodila jsem i darovat, ale už nemůžu, od loňska mám alergii a astma ☹(( A to je co za odběry? A kdy budeš vědět výsledky?

hanndy
8. srp 2013

@silvik77 neboj prcek tam je a zitra uz se na tebe urcite tesi 😀

mariiianka
8. srp 2013

@renca1978 tak to u nás je slunko v plný parádě,takže bazén to jistí.Ale ještě musím dojet k obvoďákovi s papírama a potvrdit průkajdu

hanndy
8. srp 2013

@silvik77 no tak to uz by me odvazeli kdybych mela darovat nee 😅 to je na vyvojove vady plodu a plno dalsich veci,nevim presne

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka a proc?dyt to se dela az ve 30tt............myslis razitko do prukazky?

mariiianka
8. srp 2013

@renca1978 jj,razítko.Mě už na to upozorňoval v po,jako kdybych měla jít už rodit a papíry z tý revmatologie

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka aha, pisou tam ve 30tt, tak jeste pockam, kolem 27tt tam zajdu taky, at mam klid

mariiianka
8. srp 2013

@renca1978 to já tam snad ani napsaný nemám,tak proč mě tam honí.A byla jsi na ekg?Příští týden jedu k zubařce,tak to taky dám potvrdit a budu mít klídek

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka ja si necham ekg natocit v praci.....................ale rozhodne je jeste brzy................ta ekg krivka se taky tehotenstvim meni........

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka zubare uz mam, ale stejne jdu jeste 30.9, objednala jsem se zaroven i na dentalni hygienu... 🙂 musim teda rict, ze co jsem tehotna, ja od ledna nekourim, kourila jsem hodne i 20 denne, tak se mi gty zuby uplne zlepsili, a nechala jsem je jednou vybelit................jeste zkusim jednou, je to znat 🙂 k cigaretam uz se doufam nikdy nevratim

mariiianka
8. srp 2013

@renca1978 no jo,to ty máš dobrý 😉 .V prvním těhu jsem ani na EKG nebyla

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka oni to chteji, coz je dobre................mne se diky ekg odhalila ta srdecni vada................holt nekdy se to nestihne

slaboska
8. srp 2013

@renca1978
@mariiianka o jakych razitkach mluvite?ja v kartičce žadny razitko od obvodaka nemam ☹
@renca1978 tak s těma cigarama si na tebe počkam,segra v těhu nekouřila a pak zase začala,ja teda nekouřim už dele,ale v těhu mam brutalni chutě 😀

renca1978
8. srp 2013

@mariiianka ja vcera mluvila po tel s kamoskou, ona je 35tt, a rikala jsem ji, ze se bojim, ze bych sla do sekce, a ona mi rikala at neblbnu, ze to dame normalne 🙂 tak furt nevim

renca1978
8. srp 2013

@slaboska ja prestala kvuli tomu mymu srdci a hormonum pred IVF...............nechci uz kourit, muj tatka kouri, a docela mi to smrdi...............a nechci Viktorce smrdet..............musim to dat!!!a hlavne jsou cim dal vic drazsi.............a fakt ty rana byly hrozny, kasel jako tuberak, bez nich je mi lip.................musim b ejt na sebe vtrda, ale byla by blbost zacinat...............manza je nekurak, hodne mu to na mne vadilo

renca1978
8. srp 2013

@slaboska ty ostudo!!!!jakto, ze nemas razitko od obvodaka??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
8. srp 2013

@slaboska o razítkách v průkajdě 😉 .Máš tam mít potvrzení obvoďáka,zubaře a ekg,teda aspoň u nás to vyžadují

renca1978
8. srp 2013

@slaboska ale na to te mel upozornit tvuj gyndar...............ja bejt tebou, tak uz na to prdim

slaboska
8. srp 2013

@renca1978 tak ja nemam ani od zubaře,ikdyž jsem v těhu chodila.neupozornil mě na nic,ja řikaš prdim na to.tedka jsem byla přeci v porodnici prukazku viděli a neřikali nic,snad mě odrodi i bez toho 😀 taky doufam,že kouřit nezačnu.a jdi rodit normalně,byla jsi před tim rozhodla tak to neměn 😉 to zvladneš 🙂

mariiianka
8. srp 2013

@renca1978 prosím tě porodu se neboj,zvládla to každá,tak to zvládneme i my 😉
@slaboska taky bych se na to už vykašlala,ale to se divím,že tě na to dr. neupozornil