IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
28. dub 2013

@mariiianka jasny,myslet pozitivně je zaklad,podivej kam jsem to s pozitivnim myšlenim dotahla 😀 takže mě holky nasledujte 😉

sakalmilion
28. dub 2013

@renca1978 no to je toho...že ti bude 35.....mě bude v červnu 39.... a co???? vždyť je to jedno pokud se na to cítíme nééé 😀

sakalmilion
28. dub 2013

@sasanka033 jasně že nevadí....díky 😀

renca1978
28. dub 2013

@sakalmilion ja jsem to myslela tak, ze to riziko tech vyvojovych vad se vekem zvysuje, ze odmitam amniocentezu 😉

ratatooy
28. dub 2013

reni zazvor mi pomuže vždycky na chvilku,a navic momentálne nemužu an polknout jak me boli v krku to je teda horší

sasanka033
28. dub 2013

@mariiianka ne, mne to nevyslo:(

sakalmilion
28. dub 2013

@renca1978 no tak to jo....to máš pravdu 😀

sakalmilion
28. dub 2013

@ratatooy taky máš virozu???? já taky...krk už je lepší...spíš to byl nosohltan a rozjela se mi dnes pořádná rýma ☹ piju čaj s citronem a včera jsem si vzala na noc paralen

ratatooy
29. dub 2013

@sakalmilion jo virozu ..prd leda...anginu dostala sem penicilin

sakalmilion
29. dub 2013

@ratatooy tak to jsi na tom hůř 😒

mariiianka
29. dub 2013

ahoj holky,tak dnešní kontrola dobrý,kočárek pořizovat snad nebudeme muset,protože čekáme jedno miminko 🙂 .Byl teda zatím vidět jen gestační váček a za 2 týdny opět kontrola.Jo a jinak jsem 5+6tt 😵

slaboska
29. dub 2013

@mariiianka tak ti gratuluji.jedno ti stači 😀 a nebo je to druhy jěště schovany za tim jednim 😉 to bude dnes oslava 😀

mariiianka
29. dub 2013

@slaboska moc ti děkuji.Jasně,že jedno stačí,hlavně,aby bylo vše v pořádku a zdraví o nic víc mi ani nejde.No to mi dr taky říkal,že může být schovaný 😅 .Už jsme to oslavili pořádným obídkem 😉

renca1978
29. dub 2013

@mariiianka jeeeeee, velika gratulace 🙂

ak24
29. dub 2013

@mariiianka ahoj taky gratuluji,,no ja byla v 5+4 a bylo videt pouze jeno a o 3 tydni později mi v nemocnici potvrdili že tam jsou 2 miminka

mariiianka
29. dub 2013

@renca1978 moc děkuji,po dnešku úleva na chvíli 😀 .Za 2 týdny zase tady budu šílet jak se znám 😅
@ak24 děkuji,no pane jo,takže se mám kdyžtak ještě na co těšit 😀 .Takže jako fakt se může ještě ukázat jo

ak24
29. dub 2013

@mariiianka jak řikam byla jsem v 5+4 a doktor řekl žejeto jeste brzi řic jestli jsou 2,ale prej jedno je jiste ,,pak jsem skoncila v nemocnici a šla jsem na ultrazvuk přesne 20 dni po 1 ul,,a on mi tam řekl že jsou 2 miminka oboum byjou srdička jak zvon,,byla jse docela v šoku nebo jsem si byla jista žeje jedno ,nebo sestřenka mi tvrdila že 2 jdou videt hned,,tak počkej na dalsi UL,a uvidiš,,,ale ja bych byla vděčna i za jedno

mariiianka
29. dub 2013

@ak24 však já jsem vděčná za jedno,to se neboj.Jak už jsem tu psala,hlavně,aby bylo vše v pořádku.To si přejeme všichni.Akorát mi nedali fotečku,ale ono by tam stejně nebylo nic vidět,tak snad příště až bude bublinka větší.Stále tomu nějak nemohu uvěřit po tolika letech,já a těhulka 😅

renca1978
29. dub 2013

@mariiianka Uz se budes bat porad 🙂 ale budeme doufat, ze vsechno dobre dopadne 😉

mariiianka
29. dub 2013

@renca1978 to je pravda,ale ono to dopadne dobře 🙂 a než se nadějeme,budou z nás maminky 😵

meryna2
29. dub 2013

Dobrý večer maminky, chtěla bych se vás zeptat, mám kamarádku která je 10 dní po IVF, test si dělat nechce a čeká až na 2:5 kdy jde na vyšetření, měla ale před 3 dny průjem a říkala mě že z ní vyšel žlutý hlen a má strach že to bylo embrijko. Nemáte tušení nemohl by to být třeba ten lék co si vag.zavádí? Jinak nešpiní, prsa ji nebolí, nic.

hanndy
29. dub 2013

@mariiianka gratulace kocko a moc 😀

mariiianka
30. dub 2013

@hanndy díky moc 🙂

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 Renčo,tak co včerejší krev,nebo kdy budeš vědět výsledky
@ratatooy a jak jsi na tom ty,už je lépe

renca1978
30. dub 2013

@mariiianka ahojky, zatim se nevi nic, pristi patek jdu na dalsi odber, a pak 21.5 na UZ............vcera mi delal taky UZ a uz mame 3cm, roste jako z vody.................snad vse dobre dopadne 🙂 Vcera uz dr. delal UZ pres bricho, ne vaginalne a mimco bylo krasne videt, tam delalo kotrmelce 😀 Jsem zase bulela dojetim 🙂

mariiianka
30. dub 2013

@renca1978 to víš,že to dopadne dobře 😉 .No vy jste teda už obříci,krásný.Jééé ty ses teda měla,když jsi měla utz,taky bych už zase chtěla 😅 .No já jsem zvědavá kolikrát ještě pojedu do Hradce než mě předá mýmu dr.Ty cesty jsou docela dlouhý a už mě to nějak unavuje.Snad bude u mě taky vše v pořádku.Ale dva týdny nám zase utečou jako voda.Koukám,nějak nám ta diskuze tady utichá,už to není jako dřív 😒

ratatooy
30. dub 2013

@mariiianka no už muž aspon otočit hlavou atb celkem rychle zabraly tak je necham 5dní a končim

ratatooy
30. dub 2013

@meryna2 10dní po ivf by takto nevyšlo to by muselá hodne krvácet a jednat se už o potrat takže at je uplne v klidu v tehu sou ruzny vytoky atd

renca1978
30. dub 2013

@mariiianka jojo, mas pravdu, taky mi prijde, ze uz ta komunikace tady neni jako driv, je to skoda 😒
My jsme sli do CAR jeste na potvrzeni srdicka, a pak uz jsme se rozloucili, a chodime k nasemu doktorovi, mne slibil, ze bude delat UZ kazdou kontrolu, to znamena po 3 tydnech, jsem za to 😒 moc rada, protoze se vzdycky moc tesime, ze mimco zase uvidime 🙂 Akorat mne zacalo trapit to pichani vlevo v podbrisku, pry se roztahuje deloha, a to mi teda vubec nedela dobre, 5 minut se nemuzu vubec hybat, horko se rozlije po celym tele a uplne se z toho opotim........hruza, vcera jsem to s nim resila, a pry to bude i nekolikrat denne, pry je to normalni

mariiianka
30. dub 2013

@ratatooy aspoň,že tak.A už žádný nemoce a užívej těhu.A co to špinění,už ustalo