IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
17. kvě 2013

@slaboska čauky,já jsem tadyyyyyy 🙂 .Já prospala celý dopoledne,včera jsem chytla zánět do oka,pak jsem jela na nákup a odpo pobíhám venku.Oko už naštěstí dobrý,zatím mám mastičku,tak nemusím k doktorce.Nic příjemnýho to teda není 😒

slaboska
17. kvě 2013

@mariiianka chudinko ☹ ale to oko se za chvili zpravi 😉 u nas tedka proběhla bouřka,tak snad se vyjasni at mužeme grilovat.

mariiianka
17. kvě 2013

@slaboska tak ta k nám zatím nedošla.Jen tu opět začíná pršet ☹ .To je šílený,ono nemůže být chvíli hezky

slaboska
17. kvě 2013

@mariiianka taky mě to štve.jeden den je pěkně a pak 3 dny škaredě 😠 😠 snad bude přišti tyden lip.musi!!

mariiianka
17. kvě 2013

@slaboska už by to chtělo,zatím teplo nic moc.A kdepak je naše horalka Renča 😀 ,snad v těch Krkonoších nebloudí.Zítra jsme pozváni na pouť,tak hurá nemusím vařit

slaboska
17. kvě 2013

@mariiianka Renča nas vyměnila za zabavu 😉 ale at vyvětra hlavu aspon ji to do toho screeningu uteče.je,ty se maš,že nemusiš vařit,to mě už se dlouho nestalo 😠

mariiianka
17. kvě 2013

@slaboska jen ať si to užije 🙂 .Hele mě vaření nevadí,nejhorší když nevíš co 😒 .ale u nás se sní všechno,tak to není zase takový problém,když potřebuju,tak udělám rychlovku a nebo jídlo na dva dny

hanndy
18. kvě 2013

No jo to se dalo cekat vikend a vsichni chrapou 😀 😀

hanndy
18. kvě 2013

@ratatooy aha ja zapomela tak to bych to tim randapem postrikala my jsme tady meli taky strasne vsech bordelu a plevelu,ale jak se tady porad neco prevazelo,tak to tu bylo jako na poli a vse se umorilo samo

mariiianka
18. kvě 2013

@hanndy ahojky,né to já už nespala,já mam dnes jiné akce.Jako celý dopoledne strávený s dcerunkou na chirurgii.A pak jsme byli u švagrový na obědě,je u nich pouť,tak jsme byli pozvaný.A teď lenošíme venku 😅

renca1978
18. kvě 2013

Ahojky holky, chci Vas moc pozdravit 🙂 zitra vecer jsem tady jako na koni 😀 😀 😀

mariiianka
18. kvě 2013

@renca1978 už se na tebe mooooc těšíme 😉

slaboska
19. kvě 2013

ahojky,jdu Vas pozdravit,aby jste na mě nezapoměly 😀 koukam,že jak je venku pěkně tak tu nejsem jedinna,ktera tady nejsem 😉 tak se večer tady potkame.pěkny slunečny den paapa

renca1978
19. kvě 2013

Ahojky holky, koukam, ze to tady pekne flakate 😀 😀 😀

mariiianka
20. kvě 2013

přeji všem krásné ráno 🙂

slaboska
20. kvě 2013

take přeji dobre rano.vikend jsme to zanedbavaly tak tedka by jsme to měly rozjed 😀

mariiianka
20. kvě 2013

@slaboska ahojky,to je pravda 🙂 .Já jsem se dokonale opálila včera 😀

slaboska
20. kvě 2013

@mariiianka ja taky včera hazela opalovačku 😀 no,ale když dneska musim jit ve svetru tak mi to je k ničemu 😉

mariiianka
20. kvě 2013

@slaboska no to mi povídej,taky jsem ráno myslela,jak se vyletním,když jsem zahlídla slunko a ono nic,rychle jsem couvala domů 😅 .Já chci zase teplo!!!A co jsi dělala celý víkend.My stále venku ,v so jsme měli návštěvu,grilovali a mezitím jsme i odskočili na chirurgii

slaboska
20. kvě 2013

@mariiianka aky jsme byli pořad venku a v sobotu grilovali.dokonce jsem nevydržela a snědla pul hermelinu ☹ už nešlo oddolat,ale san 1 x nevadi.hlasi škaredě cely tyden 😠

mariiianka
20. kvě 2013

@slaboska to víš že nevadí 😉 .Cože celý týden?Si dělají už srandu,my fakt se letos do toho bazenu snad ani nepustíme 😒

slaboska
20. kvě 2013

@mariiianka zrovna jsem chlapovi o vikendu řikala,že pokud bude vždy jeden den horko a tyden škatedě tak nemusime ani napouštet bazen ☹ jo cely tyden,hlasi jen do 20 stupnu 😠

mariiianka
20. kvě 2013

@slaboska hmmm,tak kdoví jestli bude vůbec nějaký léto 😠 .a Renča nám snad ještě dneska spí

slaboska
20. kvě 2013

@mariiianka renča si hraje dneska zase na šipkovou ružu a pak bude tvrdit,že byla se psem 😀

ratatooy
20. kvě 2013

ahoj holky

ratatooy
20. kvě 2013

@mariiianka ahoj mi tu máme dnes slunečno pařák zase jak prase,ale jaká byla večer bouřka a kroupy jak knedle

slaboska
20. kvě 2013

@ratatooy ahoj,a to bydliš na Foridě,ne? 😀 u nas přestalo pršet,sluničko už začina svitit,ale kosa jak v Rusku ☹ jak ti je?už ti nebyva tak špatně?

renca1978
20. kvě 2013

cauky mnauky, ja ted vstavala.................dnes mam ve 13 hod. poradnu, zitra velkej UZ...............jsem zase uplne nervni.............porad se bojim, aby bylo vse v poradku.............a snad bude a konecne uvidim skoro po mesici zase mimco.............Jinak u nas byla vcera velika bourka, to pocasi je uplne na prd.........ale za 7 dni mam narozeniny, 35, to uz se moc neslavi, ale chceme jet k nasim na Moravu tak snad to pocasi vyjde aspon na grilovacku...............jeeeee, jak ja bych letela k mori 😀

mariiianka
20. kvě 2013

@slaboska se vzpamatovává z horského vzduchu 😀
@ratatooy ahojky,pařák?Tak to se teda máte,u nás je sice slunečno,ale zima 😒 .A jak jinak,ještě je ti stále špatně nebo už se to umoudřilo.U mě vůbec nic,si říkam jestli jsem ještě vůbec těhu 😒

mariiianka
20. kvě 2013

@renca1978 no čauky výletářko,jak bylo.Prý už se to moc neslaví,ty jsi vtipná po ránu 🙂 .Neboj vše bude v pořádku,bolejí tě ještě prsa.mě vůbec nic,si říkám,aby to nebylo špatný znamení ☹