IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
27. kvě 2013

ahoj holky jak se máte,mi dobře asi,včera sme dovezli přebalovák,naskytla se nám celkem dobrá koupě,u prvniho sem ho vubec nemohla sehnat,nebo byli šileně drahy,tak jsme pak mely jen ten na nožičkách s vaničkou.

ratatooy
27. kvě 2013

@slaboska to je dobrý😀já mám podprdy 85F a výstřihy je mi trapný nosit

ratatooy
27. kvě 2013

@slaboska ale bacha na toooo s tím vyvěšením videla sem pani co mela po jedničkách takový dva válečky k pupku z kůže

ratatooy
27. kvě 2013

@slaboska t je hrozny jak dočítám tak odepisuju pač bych to zapoměla,strie nebudete holky mít pokud máte danou geneticky dobrou elasticitu kůže pak třeba nemusíte ani u porodu mít nástřih,ale ty krémy proti striím v tehu sou fakt jen marketing

mariiianka
27. kvě 2013

tak Vás všechny zdravím a něco pro Vás mám 🙂 .Naše druhé štěstíčko 😵 😵 😵

slaboska
27. kvě 2013

@ratatooy 85F???????to už nosiš misto podprdy čepici na koupani ne? 😀 😀 tak tebe nedoženu 😀
@mariiianka no konečně jsme se dočkali,pěkny 😉

slaboska
27. kvě 2013

@renca1978 ja na to nekašlu,my jsme byli včera nakupovat pro mimčo.už jen kočarek a jsem připravena rodit.manžovi se trochu prohla karta,ale už mame vybavičku 😉

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska to víš,kdo si počká,ten se dočká 😀 .A kde jako dneska všechny jste,je tu nějak mrtvo 😕

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka ja nevim kde se všichni flakaji.ja dnes byla na hematologii tak jsem tu až ttedka.

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska asi s námi nechtějí komunikovat,že jsme tu od rána nebyli 😅

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka to je možny,že trucuji,ale neboj jim to neda se nepřidat 😀

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska to jsem zvědavá,hlavně aby jsme tu byli pak zase mi 😀 .Chtěli fotku a když jí tady mají,tak se ani na ní nepodívají 😢 😅 😅

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka to je od nich nevychovanost 😉 jo,pak taky budeme dělat,že to nejsme 😀

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska no asi budeme muset 😀 .Tak ty už máš celou výbavičku,to jsi dobrá

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka tak ja myslim,že je na čase.do tedka jsem prakticky neměla nic,kdyby mě to chytlo tak jsem Vanesku neměla ani do čeho oblict 😀 😀 ted už klidně muže 😉

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska jo až takhle,já myslela,že už něco máš.To u nás se může rodit klidně hned 😀 ,oblečení máme spoustu 😀

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka měla jsem,ale minimum.vidiš,tak pojd budeme rodit zaroven 😀 to už maš taky za par 😀 😀

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska no jo,já to mám coby dup 😀 .Hele klidně bych šla,protože nevím co budu v zimě nosit 😀 .Buď se budu spoléhat,že bude dlooouho hezky a zimní věci nebudu potřebovat (naivka 😀 ) a nebo nebudu vylézat

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka naivko 😀 aby jsi ty zimni věci nenosila už v červnu,když vidim jak venku je 😠 ale nic co by jsme nezvladli 😉

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska no přemýšlím,že je vytáhnu 😀 ,když je na horách všude sníh.Ale jasně my to zvládneme,to by jsme nebyli my 😉

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka přesně,my zvladneme uplně vše.v prosinci si tady s vama moc nepokecam,když jste se všichni rozhodly jit rodit 😀

hanndy
27. kvě 2013

Hele vy dve, aby jste se nepoprdeli ja jsem pracujici clovek a v 5 jsem dorazila teprve domu a ted to vypada ze vytuhnu takze klid tady bude 😀
@mariiianka to je dost ze jsi nam ho taky ukazala je krasnej 🙂

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska ale neboj,zvládneme to i prokecat 😀 .Porod sem,porod tam,to bude v pohodě 😉

slaboska
27. kvě 2013

@hanndy to je dobry v 5 jsi dorazila a napišeš až za 33 minut,no tak kde jsme?????????????????????? 😠

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka jojo,ja ti to připomenu 😀

mariiianka
27. kvě 2013

@hanndy vítej pracante 😀 .Neměla jsi náhodou u nás a
@slaboska nastoupit na ten úklid 😀 .Tak jsme se těšili zase zbytečně 😀 😀 .No trvalo mi to viď,ale stojí to za to né 😅

mariiianka
27. kvě 2013

@slaboska klidně,pokud to přežiju,budu tu 😀 😀 😀

hanndy
27. kvě 2013

@slaboska no ty vado to jsem to dopracovala ani najist me nenechaj ☹

slaboska
27. kvě 2013

@mariiianka vidiš,ja zapoměla,že dnes měla uklizeci den.a tedka jěště
@hanndy brble,že ji nenechame najist 😉 😉

mariiianka
27. kvě 2013

@hanndy hele jen papkej,ale to musíš stíhat všechno 😅