IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 tak tedka jsi mě pobavila,chlamu se tady jak debil 😀 😀 a pry nemaš nej.naladu,nevypada to tak 😀
@ak24 ty jsi jak moje kamaradka,1.ivf ji nevyšlo a tedka byla na 2,zase si nechala zavest 2 a oni se obě chytli a tedka je z toho špatna jestli to vše zvladne atd.ja ji řikam,ale s tim jsi měla počitat když si davaš 2 a ona,že jo,ale že spiš chtěla jedno 😀 tedka už na vyběr nema 😉

renca1978
12. čer 2013

@mariiianka a to je jeden z tech lepsich snu............o tech dalsich bych tady ani nemohla psat 😀 😀 😀

mariiianka
12. čer 2013

@renca1978 ale jen napiš,ať se zasmějeme 😀

slaboska
12. čer 2013

@mariiianka a kam bys šla?co bys bez nas dělala?chyběly by jsme ti 😉 😉
@renca1978 nesměj se?to snad ani nejde,ja se přimo řehtam,mam strach abych nevyklepala Vanessku 😀 kun ma zahradě,to jsem zvědava co nas s tebou do porodu čeka,aspon se nenudime 😀

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 jen ty eroticky vynech 😀

mariiianka
12. čer 2013

@slaboska chyběli 😀

slaboska
12. čer 2013

@mariiianka no vidiš,takže nikam nechod,tak bys nam chyběla 😉

renca1978
12. čer 2013

@slaboska i takovy samozrejme jsou ale o tom tady urcite psat nebudu 😀 😀 😀

mariiianka
12. čer 2013

@slaboska no jo,zachvíli si mě bude vyžadovat rodina.Asi je zaměstnám,abych měla klid 😀

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 no jěště by jsme ti zaviděly 😀 😀
@mariiianka pošly je třeba na houby,tam budou dlouho 😉

mariiianka
12. čer 2013

@slaboska na houby??? 😀 Tak tady by rozhodně žádný nenašli,dcerunku už zaměstnávám úkolama 😀

mariiianka
12. čer 2013

holky,až bude mít dětičky na světě,užívejte si je dokud jsou malý.Už se tady zase rozčiluju nad úkolama 😠

renca1978
12. čer 2013

Ty deti jsou dnes stejne jiny nez jsme byly my..................ja byla minulej tejden s kamoskou a jejim synem v drogerii a on nutne chtel AXE Apollo, pry chce vonet holkam jako kosmonaut....................tak to jsem z nej sla do vrtule 😀 😀 😀 😀 No, koupila mu ho..............ale rechtali jsme se radne 😀 😀 😀

mariiianka
12. čer 2013

@renca1978 jako kosmonaut? 😀 😀 😀 😀 😀 .Taky dobrý

renca1978
12. čer 2013

V 7 letech jsem ani nevedela, ze parfemy existujou 😀 😀 😀

mariiianka
12. čer 2013

@renca1978 asi tak nějak Reni,hold dnešní děti dospívají trochu rychleji

ak24
12. čer 2013

@slaboska no ja jsem si jako i přala mit celkem 3 děti,,ale jen ten strach jak zvladnu 2 naraz,,ale mam super maminku tak jeto v pohodě,,,nařikam že nejsem rada ale ja byla na 1 ivf,,tak jsem i rada,,nebo když slišim že nekdo je 5* a nic tak jsem i rada ,,

slaboska
12. čer 2013

@ak24 jj,to řikam taky pořad lepši 2 než nic.hlavně ty nervy kolem ivf.no,nam pokud se do 2 let nezadaři tak mě to cele čeka znova ☹ ale chceme děti aspon 2 tak by nic jineho nezbylo,ale žadny problem nemame tak třeba když už na to nebude tak tlačit tak to přijde samo,uvidime.pravě kdybych šla na 2.ivf tak dilema kolik si zavest,tedka jsem měla 2 a chytlo se 1,co když dam 2 a chytnou se obě a nebo dam 1 a nechytne se,přirozena cesta by to vyřešila 🙂

renca1978
12. čer 2013

Mám asi nejlepsiho chlapa pod sluncem, prijel domu driv z prace, a jeste mi privezl novej mobil.............Pokazde mne umi prekvapit 🙂

renca1978
12. čer 2013

@slaboska Treba se nam to podari samo a uz nebude potreba zadnej CAR 😉 Ja tomu verim

ak24
12. čer 2013

@slaboska no to je prave to co jsem si taky řikala ,,ja teda podle višetřeni jsem v pořadku i muj,,jen semi nedělaji vajička,,,

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 no tak to je teda užasny,to jsi musela byt,ale hodna 🙂 taky doufam,že druhy pujde samo 🙂
@ak24 tak to mě se dělaji,ale ne každy měsic mam anovulaci a pak tref se,že? 🙂

ak24
12. čer 2013

@slaboska no mě řekl doktoř že ovulaci mam taky ale třeba 2 do roka ,,
ale kdy to je to nikdo nevi

slaboska
12. čer 2013

@ak24 viš co pořad nechapu?ja pr taky nemam vajička každy měsic,ale přitom každy měsic jsem ms měla,takže to,že nemam vajička každy měsic mě překvapilo.ja myslela,že ms mam kvuli tomu,že to neoploeny vajičko odchazi.
@renca1978 jak to teda je ma radkyně? 😀

ak24
12. čer 2013

@slaboska no tak to nevim jato tede nemivala pravidelně,po porodě mito začalo uplne kriplova třeba i 4 měs jsem to neměla a pa zase jo ,,a tak to bylo dlouho ,,jinak jsem chodila na pichanec,,

slaboska
12. čer 2013

@ak24 no a ja to měla pravidelně každy měsic přesně 28 den rano jsem se vzbudila a měla jsem to.čert by se v tom vyznal 😉

renca1978
12. čer 2013

@slaboska Gynda neni uplne moje parketa 😉

ak24
12. čer 2013

@slaboska no tojo ja že taky poku to mam mam vajička a ono nic,,no a v brně jsem měla 28 a 18 kvalitnich toje tedy taky zajimave

slaboska
12. čer 2013

@ak24 ja jich měla 38,trochu peklo 😠
@renca1978 jak to?no a kdo to vyřeši 😉 😀 a co maš za telefonek?

renca1978
12. čer 2013

@slaboska Nokia Lumia, v bily barve.....