IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka tak tomu neverim 🙂 a ty si psala, ze je jako kluk, chovanim..........mne prijde hodne holcici 😉

slaboska
25. čer 2013

@renca1978 no my jsme skromni,tak mame jen zastřešeny 😉 jj,přivez vezmu to naraz.ty prosim tě,taky jsi takovy magor na nakupovani?ja dnes koukala co jsem vše Vanessce nakoupila a to nema šanci vynosit,fakt jsem se sama lekla,ale ja prostě když se mi to libi nedokažu odolat ☹ až manža otevře tu jeji skřin tak ho to porazi 🙂 a viš co jsem ji objednala?do postylky ten mantinel nebo jak se to nazyva hello kitty 😉

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 no vždyť říkám,že fotka klame.To by jsi musela zažít naživo,já ti jí klíďo propůjčím jestli chceš 😀 a myslím,že by jsi změnila názor 😉

renca1978
25. čer 2013

@slaboska ze ja to sem vubec s tim bazenem psala...... 😖 ja ted moc nenakupuji, jak nevim to pohlavi 😀 😀 😀 ale jinak kdyz se mi neco hodne libi, tak to rozhodne na krame lezet nenecham 😀 😀 😀

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka tak ji k nam posli na prazdniny 😉 ja bych byla hodna teta 🙂

renca1978
25. čer 2013

@slaboska ten mantinelek musi bejt krasnej...........mas k tomu aj povleceni?

slaboska
25. čer 2013

@renca1978 ja si s tim bazenem dělam srandu.jo,vlastně ty pořad jěště neviš pohlavi,promin mě to nedošlo,ja mam vsugerovany,že to je Pepča 😉 povlečeni musim sehnat.viděla jsem ho v Jysku tak se tam musm zajet podivat.ja z toho byla unešena a nemohla to tam nechat 😀

renca1978
25. čer 2013

@slaboska pro holčičku je to ideální,mrkni na www.mamitati.cz

ratatooy
26. čer 2013

ahoj holky,tak sem zajela na gyndu a dobrý,dostala sem nejaky čipky ny mykozu a mgnesko,jinak sem po dlouhy době vlezla na váhu čekala sem z hruzou co bude a ono skoro 2kg dole

mariiianka
26. čer 2013

@ratatooy ahojky,tak ještě že tak,že to není nic vážnějšího.Teda ty se máš,já až vlezu na váhu,tak to bude zase hrůůza
@renca1978 tak fajn,kdy ti ten balíček mám poslat 😀 😀 😀 ,ale moc nerozmazlovat bych prosila 😀

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 ahojky,no ty jsi mi zase poslala stranky 😀 ty jsou,ale paradni kam na to chodiš?sice mam,ale objednala jsem si jěště jednu zavinovačku a to jsem teprve na začatku 😉

mariiianka
26. čer 2013

@slaboska ahojky,Renča prostě chce aby jsi tu nemocenskou rychle utratila,když už ti jí poslali tak dlouho 😀

slaboska
26. čer 2013

@mariiianka ahojky,taky mi to tak připada,ale schvalně se na ty stranky podivej u něčeho nejde odolat 😉 využiju hodně rychlozavinovačku?

renca1978
26. čer 2013

@ratatooy no vidis, super 😉

renca1978
26. čer 2013

@slaboska cauky, ja uz mam 3 rychlozavinovacky, ale uz koncim.........to vyuzijes, i jako deku klido.........mne ma dnes od mamitati prijit balik, tak snad dorazi............objednala jsem si nebesa a perinky do kocarku

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka jeeeee, ja bych ji porad rozmazlovala, je rozkosna 🙂 vypada jako andilek 😉

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 no tak v tom připadě mam rozhodnuto 😀 aa fakturu nechavam posilat k Vam 😀 ja si budu muset asi zřidit jine trvale bydliště,protože manža až uvidi,že přišel dalši balik tak to nepochopi 😀 a ty maly ponožky jsem vzala taky u nas tak krasny neseženu 😉 dupačky jsem zavrhla těch mam na 3 mimča,ale povlečeni i ty prostěradla neodolam 😉

renca1978
26. čer 2013

@slaboska ja myslela, ze jsem ti tyhle stranky uz posilala..........

mariiianka
26. čer 2013

@slaboska určo podívám a taky neodolám 😅 ,jen nesmím kupovat už žádný oblečení,toho mam hromadu 😀
@renca1978 😀 😀 😀 andílek to vypadá,ale se spousty čertíků 😀 .A co ty už balíš kufry 😉

slaboska
26. čer 2013

@renca1978 neposilala,a kdyby jo tak ja blba je musela přehlednout 😉 posilala jsi mi na jiny obchod tak jsem si kupovala fusak 😀

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka tak pomalu............moc toho nebereme, je to jenom na 6 dni, 5 noci

mariiianka
26. čer 2013

@renca1978 no já jen jestli už se připravuješ 😉 .A jak jsi to vyřešila s neschopenkou teda,rušit či risknout?

renca1978
26. čer 2013

@slaboska elavi.cz, batolemarket.cz, mamitati.cz na techto nakupuji ja..........ale ja uz obleceni kupovat nebudu, mam kamaradku a ma na klucika uplne luxusni veci, tak mi navrhla jestli je nechci odkouopit..........

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka risknu to............ja volala kvuli tomu ucetni a spadla bych docela dost s penezma, takze to necham osudu

mariiianka
26. čer 2013

@renca1978 jsi říkala,že máš známý doktoři,tak to je v poho.Tak hlavní je aby jste si to užili 😉 .Ono co taky tady,když vidím ten čas venku 😒

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka to mam, o to moc nejdem jen nerada nekoho otravuji.............ale samo, ze bych si to nejak zaridila, musela bych, nic jinyho by mi nezbylo

mariiianka
26. čer 2013

@renca1978 on tě nikdo hledat nebude 😉 .Jen my tady 😀

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka no ja v to doufam............

mariiianka
26. čer 2013

@renca1978 to si piš,že nám tu budeš chybět 😢

renca1978
26. čer 2013

@mariiianka ale prdlacku, to utece 😉 a jestli tam bude v otelu wifi pisnu pak treba z mobilu 😉