IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
10. zář 2013

@hanndy hele doufám,že to tak bylo,já si to zase už tak nepamatuji 😅 ,beru to podle průkajdy,ale asi to tak souhlasí

mariiianka
10. zář 2013

@renca1978 aha,tak to pak jo.Ale neboj zvládneme to 😉 .Nevíš kdo nám tam ty týdny zase připsal 😅 ,už brzy dojde na semínka,už máš?

hanndy
10. zář 2013

@renca1978 promin jsem fakt mimon 😖 ja jsem se vcera ptala svagrovi je zdr.sestra na tu cukrovku a ta rikala ze uz se bere jak nemoc lidu nic vyjimecnyho,ze to ma kazda druha mamca,spociva v omezeni a po porodu je vse zas ok. Neboj budou te hlidat a verim ze v te nasi skupince nebudes sama

renca1978
10. zář 2013

@mariiianka prosim te, jeste ze si mi to Maru pripomnela, musim je objednat tento tyden...............jojo ty tydny leti jako voda, vid?az tomu nemuzu porad verit
Hele ja bych chtela tak za tech 7 tydnu rodit 😀

slaboska
10. zář 2013

@mariiianka ahojky,nemame žadny problem,ale chci si upect ty šatečky a tak mě napadlo jestli ořišky nenadymaji,dnes se na ty šatečky totiž vrhnu 😉
@hanndy ak to jsme si mohli napsat,mala vstala ve 3 a šla spat až v 5,tak jsme ten čas mohli stravit spolu 😀
@renca1978 neboj,do porodu už to zvladneš,akorat jestli jsi na sladky jak ja tak tě lituji ☹

renca1978
10. zář 2013

@hanndy ja prave verim a doufam, ze v ty nasi skupnce zustzanu sama, nepreju to ani jedny z vas holky.............je potreba to ustat vse v co nejlepsi forme..............at neresime nemoci, ale pak uz jen zdravy mimca 😉

mariiianka
10. zář 2013

@renca1978 no vidíš ještě že mě máš 😉 😅 ,no letí to hrozně,až nějak moc rychle,dnes to mám za 103 dní 😅 .Už tak brzy by jsi chtěla rodit,na to je ještě čas.Ale je fakt že se bude blížit ten 15.listopad 😀

hanndy
10. zář 2013

@slaboska tak to by mi Petr rek ze jsem uz uplnej magor ze nespim jen kvuli netu 😀

renca1978
10. zář 2013

@slaboska cauky, neeeeee, to vydrzim...............ja na sladky nikdy moc nebyla, ale ted v tehu mi to nejak zachutnalo.............ted se tady na mne smeje snickers, to mne asi manza zkousi 😀 tak rada bych si ji dala, ale nenene...............snidala jsem tmavej chleba se sunkou a syrem a nektarinku...............pry zakladem je jist po 3 hodinach a mensi porce, a posledni jidlo si dat jeste ve 22 hod. neco malo................pry nesmi zenska hladovet a je pravda, ze ja se v noci x krat budila hlady a nic nejedla................a to je ono

mariiianka
10. zář 2013

@slaboska jo chuť na šátečky jsi dostala jo 😀 ,my už se snědli,tak budu dělat zítra další 😅

hanndy
10. zář 2013

@mariiianka to je jedno ja abych vedela priblizne..a ja se tesim na velkej Utz a zaplatime si 4D Na pamatecku ale to je az tak za mesic jestli tam dojdeme

renca1978
10. zář 2013

Viktorka řádí po ránu

renca1978
10. zář 2013

@mariiianka no prave 😎 ve 36 tt je mimco hotovy, melo by bejt v poho, chapes to, ze kdyz bude mit Viky 5 kilo, tak preskocime vsechny velikosti od 50? 😀

hanndy
10. zář 2013

@renca1978 to je provokace s tou cokoskou,tak ji posli me 😀 my ji slupneme jak malinu 😅

renca1978
10. zář 2013

@hanndy KDYBY TO SLO, HNEd ti ji poslu, aspon bych nemela takovy chute 😀

mariiianka
10. zář 2013

@hanndy tak už jsem to vystudovala,ve 12 tt je na Dauwna,to co jsem si platila a ten druhý tripple,jak jsi psala.A měsíc uteče rychle a budeš se nám doufám chlubit hvězdičkou 😉

hanndy
10. zář 2013

@renca1978 no to je bozi ja uz se na to tak tesim..neblazni proc by mela 5kg ty bude mit krasnou vahu

mariiianka
10. zář 2013

@renca1978 prosím tě kde by vzala 5 kg 😕 .To určitě né,ale třeba bude dlouhá,jestli vy jste velký 😉 a kolik máš těch 50?

hanndy
10. zář 2013

@mariiianka jo to je k tomu screningu,na tom ja jsem nebyla,aby se v tom blbej vyznal

hanndy
10. zář 2013

Jdu si udelat vajce mam na ne chut

mariiianka
10. zář 2013

@hanndy přesně,u někoho to dělají a u někoho ne.Kdy ty máš kontrolu

slaboska
10. zář 2013

@renca1978 ja taky na sladky nikdy moc nebyla,ale v těhu čokoladky hlavně milena a kofila,ty na mě v obchodě volali z regalu a tedka bch zas jedla něco pečenyho 😉 nekterinku by jsi,ale neměla když maš těhu cukrovku ☹ jinak aspon vidiš,že tam Viky je 😀
@mariiianka chtěla jsem si je upict už včera,ale zjistila jsem,že nemam listovy těsto ☹ ale dnes to napravim a hura do pečeni 😀
@hanndy blazen,neblazen hlavně,že bys zabila nudu 😀

renca1978
10. zář 2013

@mariiianka to nevim, ale par kousku tam je...............ja jsem docela malicka, doufala jsem, ze bude po mne..............manza je vysoky 190 cm

mariiianka
10. zář 2013

@slaboska tak pak dej vědět,jak chutnali.Nám chutnali i ty ježkové,co se nich stali 😀 😀 😀

renca1978
10. zář 2013

@slaboska myslis, ze vadi i ty prirodni cukry?ta nektarinka byla malinka 😀

mariiianka
10. zář 2013

@renca1978 no tak jestli bude po tatínkovi 😅 .Adélka měla 50cm a měla tuhle velikost asi na 3 neděle

renca1978
10. zář 2013

@hanndy jeste chvilku a budes mit taky takovou boulicku 😉

renca1978
10. zář 2013

Holky ja se prozatim loucim, mam hromadu zehleni................musim to udelat nebo se k tomu nedokopu ani do silvestra 😀 😀 😀 😀

renca1978
10. zář 2013

@mariiianka fakt?

slaboska
10. zář 2013

@renca1978 jak jsem tenkrat byla na těhu cuktovce,tak am byla jedna co ji v prvnim těhu měla a řikala,že nemohla žadny meloun,broskve atd.a mala nevadi 😉 řikam ti kamaradka to měla a občas zhřešila,protože ta bez sladkyho nemohla byt a mala měla 2,4kg.