IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
16. zář 2013

@mariiianka ahojky, no vidis..............ja ti to rikala!!!teeeeda na tom UZ bych trvala, je to mzik..........mne dela uz pri kazdy poradne............a kolik meril cipek?prosim te hlavne klid, a nic moc nedelej.................

hanndy
16. zář 2013

Maru,tak to je super sice si nas napinala ale je ti odpusteno 😀 a lez,nevim co to dneska mate s tima cipkama,ale kamoslt dneska odvezli do nemocnice ze spinila a rekli ji ze ma zkracenej cipek a otevira se,tak lezi na kapackach,takze si dej pohov ju? A dobre pokupte jsem zvedava 😀

hanndy
16. zář 2013

@renca1978 a co dnesni mereni?

renca1978
16. zář 2013

@hanndy cauky............Hani napisu to na hulvata jak to bylo 🙂 takze rano nalacno 4,1, hodku po snidani 7.7 a pak jsem si jako svacinku dala Snickers, uplne na mne volala VEM SI MNE 😀 a po hodine jsem namerila 4,4 😀 to mi hlava nebere 😀

renca1978
16. zář 2013

@hanndy v kterym tt je kamoska?

hanndy
16. zář 2013

@renca1978 tak to je sila 😀 fakt to ty doktorce rekni,nebo cinkni gyn.co on na to..kamoska je 29tt

renca1978
16. zář 2013

@hanndy ty brdo,to je jeste brzy...ja chci vydržet do 36tt.pak už bych ráda rodila🙂

hanndy
16. zář 2013

@renca1978 je to brzo,ale oni si ji pohlidaji 🙂 ty si to planovat muzes,ale myslim ze si to Vikca udela po svym 😀

renca1978
16. zář 2013

@hanndy to mas asi pravdu...............ale tak jak jsem napsala by to bylo fajn 😉

slaboska
16. zář 2013

@renca1978 ty jsi jak ja,taky jsem chtěla rodit od 36tt 😀 vidiš,tak se vyrdni na celou dietu,prostě Viky vyloženě nesvědči 😉 jinak mi u Dr.naštesti vše v pořadku na 2.10.jsme objednany na kyčle a začne nam očkovani.važime už 3,5kg a měřime 52cm 😀

ratatooy
16. zář 2013

@renca1978 jj to je jasny ale i kdyby jsi ho snědla lepší jak kilo dortu,zeleniny sem jedla taky kolik sem chtela i ovoce celkem dost a nikdy to nevadilo ,daly ti glukometr

mariiianka
16. zář 2013

konečně doma 🙂 .....................
@renca1978 jsem se i zapoměla zeptat kolik měřil 😅 ,ale snad to bude dobrý,pamatuju si že jsem to s Aďou taky tak měla.No já jsem o víkendu trošku víc pracovala,tak to bude asi tím 😅 ,ale od teď už dávám pohov,nechci vidět nemocnici ještě hoooodně dlouho.Prosím tě,kašli na dietu a nebo to řekni dr.,to přeci není normální aby ti to takhle lítalo,tobě ty výsledky snad opravdu museli splíst,jinak to nevidím
@hanndy no doufám,že mě se nic takovýho nestane,už lenoším 😀 .Jinak jsem koupila matraci do postýlky a kočárky super,ale ještě ho kupovat nechci.Pak dám fotky,co jsem dnes pořídila 😅
@slaboska holky vy pěkně rostete 😉 ,jen tak dál

ratatooy
16. zář 2013

@renca1978 ty hodnoty sou ale zajimavy a tak sem to přesně měla já že sem sežrala čokoládu a bylo to v cajku takže už tento test beru fakt z rezervou,a malej nemel jedinej problem a mel 3,45kg takže klasika,no sem vedava na sebe ted ale ykdyž me pošlou do diabetologicky poradny stejně dietu asi moc držet nebudu

ratatooy
16. zář 2013

jinak sem byla u fyzioterapeutky s tím brněním ruk v noci tak se mnou zacvičila že mě zrichtovala ale na chvilu to pmohlo,chlap byl se mnou se zadama a ten tam teda řval jak ho kroutila,tam je to jak ve středověku,chudáci děti kteří tam musi chodit.
jinak me už pěkně bolí pod žebrama v postely se nemužu otočit ,funím jak lokomotiva začíná byt pro mě nemožný oblíkat si ponožky a obouvat boty,v noci sem pravidelně ve 2 vyspaná takže ta "lepší"stránka těhu je tu ale ž to snad doklepeme
jmeno furt nemáme přemlouvám chlapa at si vybere mezi tobiášem a kryštofem on chce petra a to teda jedine přes mou mrtvolu.

ratatooy
16. zář 2013

holky a slyšely jste už nekdy o tomto?
http://dianatal.cz/obsah/3-proc-dianatal-porodn...

renca1978
16. zář 2013

@slaboska jeeee, krasne rostete 🙂 jen tak dal.............a uz si premyslela o tom ockovani?poslu ti odkaz co ti treba pomuze se rozhodnout............akorat je ve slovenstine, posilala mi to kamoska, vydrz musim to najit.............
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/c...

renca1978
16. zář 2013

@mariiianka Maru ja uz nevim, jsem zoufala................

renca1978
16. zář 2013

@ratatooy ty ses hodna, jsem rada, za to co si mi napsala...............mne to totiz taky prijde nejaky na hlavu postaveny

mariiianka
16. zář 2013

@renca1978 hele být tebou,tak to dr.řeknu,jak se to má.Věřím,že jsi zoufalá,mě by z toho taky švihlo 😒

renca1978
16. zář 2013

@mariiianka ja totiz nevim, jestli se mam na tu dietu vyprdnout nebo naopak ji drzet..........nechci Viky ublizit

mariiianka
16. zář 2013

@renca1978 tak podle mě by jsi jí neublížila,jako je to stejně zvláštní 😒 .Proč to nemůže jít všechno jednoduše viď,pořád musí něco být ☹ .Já jsem se dr.ptala,jak to mám pak udělat s těma horama a doteď toho lituju,že jsem nebyla ticho 😖 ,prý co tam jako chci dělat a pak mi začal hrozit tou nemocnicí,tak rozhodně nebudu běhat po túrách,ale jiný vzduch,jiný myšlenky.Příště už se nezmiňuju a kdyby něco,tak řeknu,že nejedu 😉

hanndy
16. zář 2013

@slaboska ta vam roste holka jedna 😀 ale do toho vdavani ma daleko to je pravda 😅

hanndy
16. zář 2013

@ratatooy tak ti zacinaji krusnejsi casy? treba se to jeste otoci

hanndy
16. zář 2013

@mariiianka to je dobre ze uz lenosis a zitra taky ju? Jsem zvedava co jsi nafotila ja mam ulozeno spoustu kar,ale jsem pak zvedava co to bude na zivo 😅

mariiianka
16. zář 2013

@hanndy už napořád lenošení 😀 ,to se mi bude líbit 😉 🙂 .Já ale nefotila kočáry,jsem si zapoměla foťák ☹ ,dám ti sem jen věcičky co jsem koupila prckovi za odměnu,že nemáme cukrovku 😉 .Jinak ty kočáry vypají úplně jinak na živo než na netu,ale zůstaneme u toho firkonu,jen možná barva bude jiná,ještě uvidíme

mariiianka
16. zář 2013

jo jinak jsem vám zapoměla ještě napsat,že jsem vyfásla tablety na zavádění na 8 dní,kvůli malýmu výtoku 😒

hanndy
16. zář 2013

@mariiianka aha ja myslela ze jsi fotila kocarky,ale to neva hlavne ze jsi prckovi neco poridila za odmnenu v kiku jsi nakupovala maji neco pekneho?

hanndy
16. zář 2013

@mariiianka tak ty tabletky bych taky potrebovala 😠

mariiianka
16. zář 2013

@ratatooy tý jo o tý posteli mi ani nemluv,někdy je to nad moje síly.O ponožkách ani nemluvím a takový stříhání nehtů,tak to je taky labužo.A koukám se jménama to máte stále veselý co

mariiianka
16. zář 2013

@hanndy jj v kiku 😀 ,overálek,zimní čapku a botičky 😅 ,pak jsem u nás ještě neodolala takový ňufinkatý kombinéze 😀 , jedny pampersky a prášek na praní,takže pračka zase pojede 😀 .Copak taky trpíš výtokama,no radost z toho nemám,ale co se dá dělat.Jinak foto hodím zítra,dneska už na to nemám nějak sílu,jsem poněkud vyřízená.Celý den cestování je teda pěknej záhul