IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
17. zář 2013

@hanndy strasne moc ti to slusi 🙂

hanndy
17. zář 2013

@slaboska jj ted jsem jak po 10ti pivech 😀

slaboska
17. zář 2013

@hanndy to ne,tak po 5 a vepřo,knedlo zelo 😉

hanndy
17. zář 2013

@renca1978 strasne moc jo 😀 😀

hanndy
17. zář 2013

@slaboska tak to jsi se trefila,mela jsem knedlo,vepro,spenat a ted jdu na bramboracku...a dostala jsem kilovou nutelu,tak jsem zvedava jak dlouho mi vydrzi 😅

slaboska
17. zář 2013

@hanndy ja ne,to ma koule 😀 😀 teda takovou nutelu bych s taky nechala libit,ja si dnes koupila taky jednu skleničku,ale pořad na mě volala ROMI,POJD ME OCHUTNAT 🙂 tak už tam pulka chybi,asi Vanesska si dala

hanndy
17. zář 2013

@slaboska jo koule,nebo 2 stranky zpet 😀 na me taky vola az na gauc predstav si to 😀 ale radsi na ni nekoukam...no Vanes to dostane v ridkym stavu

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy no pěkně se nám kulatíš 🙂

mariiianka
17. zář 2013

jinak teď jsem dorazila ze školské rady,dvě hoďky jsem tam seděla a pěkně mě bolí záda.Ale zase můžu říct,že mě dítko mile překvapilo,než jsem došla domů,tak si udělala sama úkoly,šikulka moje 🙂

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka to jsou ty knedliky 😀 a co jsi se dovedela peknyho na skolske rade? mas sikovny ditko no 😉

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy ale ,to mi máme takhle 2x do roka.Tak si hlavně říkám,aby jí to vydrželo 😅 a pak mě potěšila ještě jednou,když vytáhla ze zásob studenskou pečeť 😀

mariiianka
17. zář 2013

@renca1978 Reni vyprala jsem tu zavinovačku a představ si,je celá 🙂 🙂 🙂

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka no nejni poklad to dite,studenskou pecet to potesilo vic jak ty ukoly vid 😀

mariiianka
17. zář 2013

@hanndy no to si piš 😀 😀 😀 ,úplně mňamózní 😀 😀 😀

hanndy
17. zář 2013

@mariiianka a ja se tady drzim abych nevlitla na tu nutelu,ale ja to vydrzim 😅

renca1978
17. zář 2013

@mariiianka a zůstala tak nadýchaná?

mariiianka
18. zář 2013

@renca1978 hezký den,jj,kupodivu i zůstala,ale měla jsem obavy,když jsem jí vyndala z pračky

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka taky pekny den ale tady leje 😒

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy tobě taky 😉 .U nás vysvitlo trochu slunko,ale myslím,že to dlouho nevydrží.A co nutela,vydržela 😀

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka ja doufam ze se to vybere a pujdu prochazkovat..to si pis ze vydrzela a ted jsem na ni vubec nemyslela,takze dekuju.. 😅

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy jj,nemáš zač 😀 .Se máš,že půjdeš na procházku.Já peru zase hadříky,co jsem ještě nestihla a musím juknout po nějakých zimních věcičkách do krabic ještě

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka tak ze bych misto ty prochajdy taky vyprala tech 5 hadriku co tu mam 😀 😀 jdu si dam jablicko,pomrdanc a pak tu cokoladovou dobrutku

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy no nějak začít musíš 😀

slaboska
18. zář 2013

ahojky maminy

@hanndy u mě nutela nevydržela,pořad tak volala,že jsem se obětovala a snědla ji 😉
@mariiianka člověče ty pořad něco pereš 😉

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka skoda praciho prasku a vody 😀 to vis vcera jsem si vyslechla u kamosky at nic nekupuju ze se to nema ze ona kupovala kocar az po porodu a bla,bla..tak jsem ji zastavila a rikam ze ja na povery nejsem,ze kdyz se ma neco podelat,tak se to posere i bez postylky atd a urcite nepujdu kupovat kocar az po porodu 😒

hanndy
18. zář 2013

@slaboska nekecej 😀 no Petr se najivne tesi na vikend ze si ji da s chlebikem no nevim,nevim 😅

mariiianka
18. zář 2013

@slaboska čauky,to jsi ji zbaštila jako celou 😅 ?To seš holka šikovná 😀 😀 😀 .No jo,když vždycky něco nakoupím,tak to musím navonět,pak se mi už vůbec nebude chtít 😅
@hanndy prosím tě,kdo by všechno jako kupoval po porodu.A přesně jak píšeš,když se má něco podělat,tak ty to stejně neovlivníš.Ale takhle nad tím nepřemýšlej,protože bude vše na jedničku 😉

slaboska
18. zář 2013

@mariiianka jojo,celou,ale na 2x a hlavně Vanesska mi pomahala 😉
@hanndy tak Roman tak naivni neni,vi,že bud to musi snist hnedka nebo riskuje,že už to pak nenajde 🙂

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy jo a chtěla jsem ti poděkovat................................ten déšť sis mohla nechat 😅 😅 😅

mariiianka
18. zář 2013

@slaboska no to seš dobrá,to já bych zase takhle nemusela a nebo jo,ale musela bych to zajídat něčím masitým 😀 ,jen aby se zase ty chutě vyrovnali 😀 😀