IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
20. zář 2013

@mariiianka tak nesmim chybět,jětě by jste mě pomlouvaly 😀

mariiianka
20. zář 2013

@slaboska chybět nesmíš,to je jasný,ale ty jsi vždy omluvena,jsi plně vytížená matka 😀

hanndy
20. zář 2013

@mariiianka ja musim dneska vysat vytrit a buchtu jsem chtela udelat,ale hrozne se mi zaviraj kukadla..no to vis snad je v pohode,ale cervik hloda 😅 to vis od vcera se porad sleduju jestli hvezdicka nezdubne a ani prd ☹
@slaboska ,tak parada dobre ranko 🙂

mariiianka
20. zář 2013

@hanndy vytřít bych taky potřebovala,se tady přemlouvám a jako stále nic 😀 😀 .A vysát mi slíbila dneska Adélka až příjde ze školy,jo není na to,když už je to dítko větší 😅

slaboska
20. zář 2013

@mariiianka musim stihat vše,aby jste to pak dělaly taky 😉
@hanndy dobre ranko 😉 šetři se,vysat a vytřit mužeš zitra,hvězdička je duležitějši.

slaboska
20. zář 2013

@mariiianka vanesska už taky normalně vysava 😀

mariiianka
20. zář 2013

@slaboska jo aha,tak to teda nevím.Záleží jestli doma nebudeme mít draka 😀 .Jaká se ti osvědčila na Vanessku kosmetika,přemýšlím,že bych taky něco málo mohla koupit

mariiianka
20. zář 2013

@slaboska no vidíš,ono se né nadarmo říká,co se v mládí naučí.............. 😀 😀 😀

slaboska
20. zář 2013

@mariiianka ja použivam na Vanessku Sebamed.ta bych řekla,že je nejlepši.jasnyjak řikaš co se v mladi naučiš... 😀 no i když budeš mit draka tak si chvilku na nas najdeš přece to tady neuzavřeme ☹

mariiianka
20. zář 2013

@slaboska no samozřejmě že NEUZAVŘEME!!!!!!!!Musíme být při to,jak nám všem dětičky rostou 😉 Já to jen beru podle toho,co u mě vyvádí 😀

mariiianka
20. zář 2013

@hanndy ty jsi nám snad usnusla né 😅

hanndy
20. zář 2013

@slaboska tak to mas doma frajerku 😀 ,kdyz kazit si vikend uklidem to se mi moc nece 😖 ..

hanndy
20. zář 2013

@mariiianka nee ja byla pustit pesana a uklidila jsem v kuchyni na zacatek dobry ne 😀

hanndy
20. zář 2013

@slaboska a jak se ten Sebamed pohybuje cenove?

mariiianka
20. zář 2013

@hanndy no já myslím,že už to stačí ne 😉 .To ty naši psi jsou jak mrtvolky,pořád jenom spí 😀

hanndy
20. zář 2013

@mariiianka ne dam hodku,mozna dve oraz 😅 a pak zase neco podelam musim dat varit bramburky zitra na salatek,mnam ja uz mam zase hlad 😀 to ti zavidim ze mate lenochy,my mame hyperaktivitu

slaboska
20. zář 2013

@hanndy bohužel docela draho ☹ ale měli jsme Hipp a to mala měla z toho takovy pupinky.
@hanndy ja už mam vyžehleno,taky dobry začatek 🙂
@mariiianka pravě,musime si i dale psat jak se jim vede.

hanndy
20. zář 2013

@slaboska fakt no tak ono se stejne rika ze se prtata moc mazat nemaji,ja asi pro zacatek koupim ten klasickej olejicek,,aviril"nevim jestli to pisu dobre,nas tim taky mazali a jaky jsme pekny ne? 😀 to jsi sikula ja jsem nasponovana na gauciku a premlouvam hvezdicku at me trosku stouchne a ono nic ☹

mariiianka
20. zář 2013

@hanndy tak já teď dopapala lečo,co jsme měli k véče,taky mňamka a nad salátkem jsem taky uvažovala.Zase mi tu děláš chutě.Hele neboj,hvězdička se ozve.Já v prvním těhu první žblabuňkání pocítila až po 20tt 😉 ,takže ještě čas

mariiianka
20. zář 2013

@slaboska no to je jasný,že jo,mi to tady nerozpustíme ani náhodou ju 😉

mariiianka
20. zář 2013

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/313728-za-lek... holky ještě že už to máme za sebou

hanndy
20. zář 2013

@mariiianka je to sila vid? Jako fakt si to nedokazu prestavit co by jsme ted platili 😨 Je to hnus..

slaboska
20. zář 2013

@mariiianka tak to je sila 😠
HOLKY a divaly jste se včera na zpravy na Primě?řikali tam,že rakovinou prsu začinaji trpět těhotny,pak tyco koji a i ty co podstoupili ivf,že jak to tělo je nastimulovany tak to muže probudit rakovinu ☹
@hanndy eboj,hvězdička tam je a v pořadku.

hanndy
20. zář 2013

@slaboska coze? 😨 Ty ja fakt nevim ze vsechno odserou zensky,vzdyt je to tak nespravedlivi

renca1978
20. zář 2013

@hanndy Ahojky Hanuli,moc na výlety to nebude,zase mi tvrdne břicho a počasí taky nic moc:(

renca1978
20. zář 2013

@slaboska Ahojky broučku,dekuju,ses zlato.jsem ok,musíme to už s Viky nějak doklepat🙂jinak o prsa se neboj,hodne tam hrajou genetika a taky se dedi.....neboj,a ta stimulace dnes má jinou uroveenez před 20 lety,léky neublíží.🙂mas moznost ultrazvuku,tak jednou ročně zajdi,a budes cajk.🙂

renca1978
20. zář 2013

@mariiianka Ahojky Maru,dekuju moc,vše asi ok🙂co ty?

hanndy
20. zář 2013

@renca1978 to mas pravdu,pocasi hnus...a to se vasi teprve ted vratili z letniho sidla? tak budes odpocivat a pokecas s vasima..

mariiianka
20. zář 2013

@hanndy
@slaboska to je síla.Jsem ráda,že jsme to aspoň takhle zvládli.Vždyť si to za chvíli nebude moct někdo dovolit a to chtěj stále,aby se zvýšila porodnost

mariiianka
20. zář 2013

@renca1978 já musím asi vážně dost relaxovat,protože při delší chůzi mě bollí v podbříšku,ale snad to bude dobrý.Hold se musím smířit s tím,že budu do prosince lenošit