IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
28. zář 2013

@mariiianka kdyz ja bych si radsi dala ty tvoje kolacky 😉

renca1978
28. zář 2013

@hanndy cauky................nerozumim.............co myslis o fusakach???ja uz fusak mam..............

hanndy
28. zář 2013

@renca1978 tu akci v tom intersparu myslim,ze u nas nemeli skoro nic

mariiianka
28. zář 2013

@renca1978 tak to ti věřím,z koláčů zbyla už jen čtvrtka 😀 .Nějakou záhadou začali mizet jen co jsem je vytáhla z trouby 😅

renca1978
28. zář 2013

@hanndy aha,už chápu...u nás měli toho všeho hromady....ale já už bohužel všechno mam..a co konkrétně si chtela?

hanndy
28. zář 2013

@renca1978 nekecej u nas to byla bida,chtela jsem fusak,nakou kosmetiku,vlhceny ubrousky a mam jen teplomer...ale to neva,jak jsem psala bude toho spousta od svagrice 🙂

silvik77
29. zář 2013

@hanndy Ahojky, zatím nic nového, na kontrole dva týdny po revizi mi dr našla cystu, dostala jsem injekci, takže tři týdny po revizi jsem dostala MS, byla jsem na kontrole teď v pátek, bohužel cysta tam pořád je, i když aspoň menší, ale znamená to, že tento cyklus neovuluju, takže jsem docela zklamaná...ve středu jdu na další injekci tak pak snad... ☹ a co ty? jak se máš? na koníkovi jsem teď dva týdny nebyla, takže vůbec nejsem v obraze 😉

slaboska
29. zář 2013

@renca1978 ahojky,diky za recept vyzkoušim.sakra to kdybych věděla,že toho tam mate spoustu tak jsem ti řekla at mi ten ružovy vezneš,u nas taky nebyl a my ho s
@hanndy tak chtěly 😉
JINAK PĚKNY SLUNEČNY VIKEND

renca1978
29. zář 2013

@slaboska cauky Romi, ja se tam muzu zastavit ve stredu jak pojedu od doktora z poradny...............od jaky firmy to je?jestli by ho meli, vezmu ti ho..............

slaboska
29. zář 2013

@renca1978 ahojky tak firmu nevim,viděla jsem to v letaku.tak když budeš tak hodna mrkni,vypadal dobře a je i na sanky take by mohl byt teply.je,ty uvidiš Viky 😀 to se těšiš,že?

renca1978
29. zář 2013

@slaboska hele a bylo to v letaku interspar?.............mrknu na net...............jojo, na jednu stranku se moc tesim, na druhou se zase bojim, snad moc nepribrala, mam uz celkem 5 kilo nahore, vysadila jsem i ten GS mamavit pro jistotu aby moc nepribirala......................U nas je krasne, akorat ze volali manzovi z prace, prestaly fungovat nejaky servery tak tam musel jet, takze fakt parada nedele................. 😠 dnes ani nevarim, vcera jsem varila gulasek mame i na dnesek......vytru akorat schody a prdim na to................co vy?jak se dnes mate?Hele Romi, ja mam tak ztazenou prdel z toho porodu................mam to do porodnice cca 40 minut...............co kdyz bude treba ucpana D1, nebo manza v praci................vydesili mne kamosky, ze kdyz si zavolam rychlou, k Apolinari mne nepovezou, spise Kolin, nebo Benesov..............a vysvetlovat jim, ze mam zaplacenyho porodnika, to jim bude u ritky...................hlavne at neporodim doma 😒

renca1978
29. zář 2013

@slaboska koukam na ten letak cernoruzovej???449 Kc?je to on?

slaboska
29. zář 2013

@renca1978 jojo,to je on 😉

slaboska
29. zář 2013

@renca1978 tak to je škoda,že musel jit makat.dnes je tam fakt krasně,my dnes planujeme prochazku když je tak nadherně...porodu se neboj,ikdyž ti odteče plodovka nerodiš hnedka.ta co semnou ležela tak ji odtekla voda v 23hod.a rodit šla až druhy den kolem 3 😉 tak ja myslim,že když jim to řekneš,že to tam maš zaplaceny tak tě tam odvezou,proč mysliš,že ne?řikam pořad zlatej cisař 😉 nebude velky,to ja v tehle době měla nahoře daleko vic myslim,že 8-9kg určitě a jakyho prcka jsem měla 😀 tak přijed k nam,zabavime se spolu 😉 😀

renca1978
29. zář 2013

@slaboska to by bylo super, skoda ze nebydlis bliz bych nakopla karu a frkotala k tobe 😀

slaboska
29. zář 2013

@renca1978 tak nakopnout ju mužeš i tak,když už pojedeš takovou dalku tak tady mužeš zustat dele 😀 ale nesmiš tady porodit 😀 😀

renca1978
29. zář 2013

@slaboska hele se mnou uz nikdo nechce bejt o samote, vsichni se bojej, aby to na mne nahodou neprislo..............jsem tuhle jela v tejdnu s kamoskou v aute, a rikala jsem ji, ze jsem si koupila ten malinik..............a ona vytrestila oci a rika mi:Doufam, ze sis to dnes neuvarila????????????????? 😀 😀 😀 😀

slaboska
29. zář 2013

@renca1978 jojo,to znam.mě se taky kamošky před porodem ptaly jestly dnes neni muj den a někdě mě to nechytne 😀 ale to člověk nemuže slibit,nikdy neviš kdy to na tebe přijde 😀 😉

renca1978
29. zář 2013

@slaboska doufam ze mne to chytne kdyz bude Pepino doma 😉

slaboska
30. zář 2013

dobre rano,dnes jsem 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

mariiianka
30. zář 2013

také přeji dobré ráno,i když u mě nestojí za nic 😒 Nemůžu nahodit notebook 😠 ,tak ještě že máme malý netbook,ale ten je tak pomalý,že než něco najde,tak je konec dne 😠 😠 😠

hanndy
30. zář 2013

@slaboska tak moc nemachruj 😀

slaboska
30. zář 2013

@mariiianka ale to neni duvod,že jsi tu tak pozdě 🙂 tak tat kopui novy 😀

renca1978
30. zář 2013

Cauky báby.....🙂

mariiianka
30. zář 2013

@slaboska jsem fakt naštvaná,teď budu schánět někoho,aby se na to podíval,taťka se na nás vykašle,ale jediný,co mě těší,že on u toho včera byl jako poslední.Jinak jsem včera vyprala ty věci do postýlky a teď je žehlím

slaboska
30. zář 2013

@renca1978 ahojky,jěště nerodiš 😀

mariiianka
30. zář 2013

@renca1978 čauky a ty se toho porodu neboj,to zvládneme.První porod není zase tak rychlý,takže doma rodit nebudeš 😉 .Podívej já,Pepa jde od zítřka na kamion,takže kdo ví jak to dopadne u nás,se tam nakonec budu muset dopravit i sama 😀

slaboska
30. zář 2013

@mariiianka kdybys u toho seděla posledni,tak samozřejmě bys za to mohla ty,buh vi jestli to i tak na tebe nehodi 😉 na kamion,to se moc neuvidite ☹

hanndy
30. zář 2013

Ja verim ze Renca to veme hopem max 4hodky a je odrozeno

renca1978
30. zář 2013

@mariiianka cauky,kdo vi....jak zabere to lněný semínko....jsme se včera večer s Pepou nasmáli,v nějakým clanku o tom co připravit do tašky do porodnice psali co má mít pripraveny chlap....pry plnou nádrž,a celovku...pro event. Porod v aute v noci 😀