IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
13. říj 2013

@renca1978 Reni k svátku přeji vše nejlepší a Ať ta Tvá malá prdelka u tebe ještě nějaký čas vydrží 🙂

renca1978
13. říj 2013

@mariiianka Ahojky Maruško,moc dekuju🙂za chvili jdu vařit,a upéct Krtkův dort,tchán má narozeniny,teď koukám formule,dalsi moje závislost.a co ty jak ti je?co Ada,už ji je dobre?

mariiianka
13. říj 2013

@renca1978 nemáš vůbec za co 😉 .Jé krtka bych si taky dala,mňam 😅 .Adélka už je v pohodě,naštěstí,tak snad to nezakřiknu,jen musí dokapat kapky do oka.A já jsem dnes vyjímečně spala jak miminko,takhle už dlouho né.Ani mě nic nebolelo.Včera jsem si dala šampíčko,tak že by tím 😀 .Ale drobek pak teda vyváděl fest 😀

hanndy
13. říj 2013

@renca1978 je taky preji vse nej k svatku,jeste ze tu Marusku mam ,kalendar jde mimo me 😅

hanndy
13. říj 2013

@mariiianka tak to je dobre ze to Ade povolilo,ja na dnesek taky spala krasne,ale asi to bude stejny jak u tebe byla sklenka vina 😅

renca1978
13. říj 2013

@mariiianka fakt?já si minule tejden dala svarak a Viky byla k.o. 😀

mariiianka
13. říj 2013

@hanndy tak že by to mělo takový účinek 😀 ,tak aspoň k něčemu je to dobrý,ale chudák mrňousek 😅

renca1978
13. říj 2013

@hanndy Hanuli děkuju🙂

mariiianka
13. říj 2013

@renca1978 no večer sebou mrskal,ale teď ještě spí 😅 .A jak je tobě,už je to dobrý?

hanndy
13. říj 2013

@mariiianka ale prd jen at si zvykaji 😀

slaboska
13. říj 2013

@renca1978 všechno nejlepši k svatku 🙂
jinak přeji pěknou neděli

renca1978
13. říj 2013

@mariiianka jojo, uz je dobře, ale bylo to dost hrozny.............. 😉 vcera jsem popraka jeste par veci, zitra vyzehlim, a asi hotovo 😉 doufam

renca1978
13. říj 2013

@slaboska Romi diky moc 😉

slaboska
13. říj 2013

@renca1978 hotovo bude až tak za 4tydny.ty brdo,ale krati se ti to uplně neuvěřitelně,za chvili mezi nami bude dalši mimčo 😉 tedka už s tebou nikdo nikam nebude chtit chodit,každy bude mit strach,že začneš rodit 😀

renca1978
13. říj 2013

@slaboska přesně tak.....ale jeste mam 2 lupeny na módní přehlídku tak budu muset někoho sehnat kdo se mnou půjde ,to je 8.11,tak snad to jeste stihnu at mam inspiraci,az budu zase hubená a krásná 😀

renca1978
13. říj 2013

@slaboska co Vanesska?

slaboska
13. říj 2013

@renca1978 ja bych s tebou šla hnedka 😀 Vanes dobry,tedka spinka tak mam veget,ale zachvily určo vstane tak mi to zase nastane 😉

mariiianka
13. říj 2013

@renca1978 tak to ti věřím,že to bylo šílený.Tak ještě že už máš pokoj 😉 .Já mám ještě rýmu,ale už to taky není tak hrozný.Já mám prozatím vše vypraný a jsem za to ráda,že jsem to udělala v těch hicech,teď nevím kde bych to sušila 😒 a stále to krásně voní,jen co otevřu skříň

mariiianka
13. říj 2013

@hanndy chudáčkové malý,ale Adélka taky vyrostla na šampíčku a teď má radši pivo 😀

hanndy
13. říj 2013

@mariiianka alespon ji narostou prsicka 😀 ja jdu neco podelat ven,zatim paa

renca1978
14. říj 2013

Cau báby🙂

hanndy
14. říj 2013

Ahojky holcicky moje,dneska se omluvuju mame tu genetiku,tak budu az vecer drzte nam pesti mam hroznej strach vera se piskot zase vubec neozval a to mi moc nepridalo

mariiianka
14. říj 2013

@hanndy ahoj,neboj bude vše v pořádku,myslíme na tebe,tak nám pak dej vědět 😉

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 ahojky,tak jak proběhla včera oslava.Sakra tobě ty týdny ale nějak naskakujou,zachvíli ti budu závidět,že už to máš vše za sebou a Vikinku u sebe

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka cauky Marusko, jojo fajn to bylo, udelalo se krasne, svitilo slunicko tak se jeste grilovalo, a napapali jsme briska k prasknuti 😀 akorat vecer jak uz jsme byly doma zacalo Pepu skrabat v krku, a rano uz nemohl ani polykat 😒 jel do prace, rikal, ze se stavi v lekarne.............no ale je to na prd...........jojo, mne to vazne nejak leti, nebo spis nam vsem..............za tyden mam poradnu tak jsem zvedava kolik ten nas burtik vazi 😀

renca1978
14. říj 2013

@hanndy ahoj, moc na tebe myslim, a drzim vse co mam, neboj vse dobre dopadne!!! 🙂 tfuj, tfuj, tfuj.........

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 to bylo nádherně,akorát že mi jsme koukali na pardubickou,tak jsme vylezli ven až dýl 😅 .No jo tohle počasí je zrádný,zdá se jak je nádherně a večer se to začne projevovat.My už pomalu odpočítáváme dny do víkendu,tak snad bude počasí taky dobrý.A pak jdu hned v pondělí do poradny a na utz,taky se už těším.Už jsem si dala i semínko do jogurtu,tak snad tím nic nezkazím a s čajem začnu tak za 3 týdny.Prosím tě nevíš jestli se dá líh na pupíček koupit v lékárně nebo na to musí být recept,já už si to totiž nepamatuju

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka Marusko koupis ho noemalne v lekarne, je to mala lahvicka, stoji kolem cca 70 Kc, jestli si to dobre pamatuju...........volnej prodej............Hele jeste radsi pockej.............ja zacnu se seminkem v sobotu, a za 14 dnu s malinikem

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 já si právě nebyla jistá,díky.A co ten vánoční stromeček,už přišel.Já teď tady koukám na nějaký hračky a našla jsem i nějaký overálky,tak možná,že ještě objednám 😅 ,já jsem fakt nemožná 😀

slaboska
14. říj 2013

ahojky,už jsem tu i ja 😀
@hanndy obě držime s Vaness pěstičky at je vše ok.