IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
16. říj 2013

Takžee holky.....i v novým systému pokud jsi zamestnaná po celou dobu MD a RD a přestoupíš hned na druhý díte máš narok na MD a nasledne RD a mužeš si volit délku,jedinej problém je to když s tebou zamestnavatel nejaky zpusobem rozváže pracovní poměr

ratatooy
16. říj 2013

@slaboska víš jak uředníci většinou člověku nic neřeknou,nebo jen stroze takže víš prd,ješte že tam mám tu kamaradku že mi poradí ted mi třeba řekla což sem nevedela že musím hlásit konec rodičáku

hanndy
16. říj 2013

@ratatooy tak to je dobry to budeme doufat ze nic rozvazovat nebude 😀 a to by jsme na tom meli lezet uz po 6tinedeli s tou nasi plodnosti 😅 😀

slaboska
16. říj 2013

@ratatooy takže chapu to dobře,že když otěhotnim po 2,5 letech budu mit stejny penize jak tedka?no,ale pořad mi přece pojede ten rodičak 220tisic,ja jse z toho jelen. ☹

ratatooy
16. říj 2013

@slaboska když otehotníš po 2,5letech mužeš si rodičák zvýšit na maximum myslim 11600,.a co nedobereš propadá státu,ale to bys dobrala protože to by jsi nastupovala na další MD až cca 3mesice po skončení rodičáku

ratatooy
16. říj 2013

@hanndy no a víš jak to často dopadá????že hned po 6nedělí otehotní přirozeně plno ženskejch

ratatooy
16. říj 2013

@hanndy k mýmu dr chodila paní po umelym čekala dvojčata a když se narodily tak hned otehotnela přirozene a mely další dvojčata

hanndy
16. říj 2013

@ratatooy no prave a to by me asi trefilo.. 😀 mit decka takhle po sobe musi byt na svestku 😅 to pak nastoupi ty bohnice 😀

slaboska
16. říj 2013

@hanndy už chapeš proč si nechavam napsat antikoncepci 🙂 taky bych visela na švestce 😀

hanndy
16. říj 2013

@slaboska no prave to musi byt jako mazec,tak ja antiko mit nemuzu,nedela mi dobre tatka se bude muset hlidat 😅

renca1978
16. říj 2013

@slaboska zalezi na tom, na jak dlouho si tu rodicovskou nechas napsat.......................pokud si ji nechas napsat na priklad 3 roky, a mezitim otehotnis, tak je jasny, ze nevycerpas celou castku 220 tisic...............holt o ty prachy prijdes.............protoze pak ti zase naskakuje materska................

renca1978
16. říj 2013

Holky ja si myslim jeste ohledne tech zamestnavatelu, ze ti nikdo nemuze dat vypoved pokud ses na RD............a pokud by firma priklad ukoncila cinnost, je tam prece nejaka ochranna lhuta.............

renca1978
16. říj 2013

Tak a ja si jedu pro novou obcanku................uz ji mam pripravenou.................. 😉

slaboska
16. říj 2013

@hanndy ak to tatku lituji 😀
holky pro tedka se loučim,Vaness se vzbudila tak jdem nakupovat,plenky to bude zase balik ☹ ale co bych pro ni neudělala 😀 tak odpoledne papapa

hanndy
16. říj 2013

pacek buchty ja uz jdu taky hnout zadkem Maru a Ratatooy nam taky rezignovaly

ratatooy
16. říj 2013

no ja už pomalu letím do školky

slaboska
16. říj 2013

jsem zpět 😉

slaboska
16. říj 2013

to jsem tu zase sama? ☹

slaboska
16. říj 2013

teda děvčata s Vama je teda pěkny nudo!!!!!!!!!!!! 😉

hanndy
16. říj 2013

@slaboska ty jsi hrozna remcalka 🙂a co nakup?

slaboska
16. říj 2013

@hanndy no dobry za plenky jsem daa 1000kč pak nějaky drobnosti a je ze mě chudak 😀 a s tebou a maruškou přestavam kamaradit 😉 pořad jste mluvily o Kiku tak ja tam zašla a chodim tam pořad,to by nevadilo,ale vždy něco koupim,tak je tolik krasny věci 🙂 složte se s Maruškou vanessce na novou skřin 😀

renca1978
16. říj 2013

Obleceny pupendo

renca1978
16. říj 2013

a mam novou obcanku, konecne..................... 🙂 kdybych nahodou zacala rodit.................

slaboska
16. říj 2013

@renca1978 pěkny,a v tom zrcadle je Pepik? 😀

renca1978
16. říj 2013

@slaboska jeeeee,no vidíš,já si ho tam vůbec nevšimla 😊ano je

slaboska
16. říj 2013

@renca1978 😀 😀 ja si všimla,očumovala jsem Vam i krb 😉 Vy netopite?my mame kosu jak svina tak jsem si musela zatopit,poprve jsem zatapěla v krbu a jsem šikovna podařilo se 🙂

slaboska
16. říj 2013

tak Vaness dneska tak krasně spinka,Romču mam v praci a tady prostě neni ani noha,no ja se snad picnu. 😉

renca1978
16. říj 2013

@slaboska tak to ses sikovna................ted topime akorat podlahou, v krbu sem tam.............ale ses sikovna, ja to jeste nezkousela🙂

renca1978
16. říj 2013

@slaboska uzivej klidecku 😀