IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 určitě to na nikoho nepřenášíš,od toho jsme tady 😉 .A Vikinka má čím dál tím míň místa,tak tolik aktivní nebude.Neboj se všechno bude dobrý,jen je hold blbý den 😒

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka uz aby to bylo, nechci si stezovat nebo tak neco, ja to tehu mam docela krasne.ale uz chci mit mimco u sebe, asi tak jako kazda z nas.......................co mas dneska v planu?tady je zase hnus pocasi, jsem doma, uvarila jsem zampionovy krem, a zapekany brambory...........rada bych si vytrela podlahu, ale to asi neklapne, uz se bojim.............staci par tahu treba s vysavacem a uz mam bricho jako kamen 😠 nejhorsi je, jak jsem zvykla porad neco delat a ted uz toho moc delat nemuzu 😠

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka asi mas pravdu den blbec................taky mne stve ze jsem skoro porad sama doma.............Pepa vcera prijel az ve 21.15 😖 nastesti je vikend na krku a budeme spolu doma

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 jo s tím lítáním to znám,já i kdybych celý den nic nepila,tak stejně budu lítat.V noci teda jdu jednou,jenže to pořád oddaluju a pak když už je to akutní,tak nemůžu ani vstát bolestí

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka presne................boli to silene, a ja se pak silene bojim, ze se mi hnuly ty sutry v ty ledvine, zacina ta bolest podobne, uz mam z toho hruzu

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 přesně tak,mimča u sebe a bude nám krásně 😉 .Já za zachíli odjíždím do těch Krkonoš,ale moc se mi teda nechce 😒 ,tak uvidíme,buď se vrátím celá otrávená a nebo nadšená.Na práci se vykašli,vím to se mi říká,taky nedokážu jen tak sedět,ale musíš ještě chviličku zůstat celá.A s tím že jsi sama,tak to taky chápu,mám to stejně.Ale ještě že mám aspoň tu Adélku,jenže ta si stejně zaleze do pokoje a nepotřebujeme.Pepa jak teď jezdí na tý řepný kampani,tak ráno vypadne a vrátí se třeba taky v deset večer

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 a jo,ty máš ještě ty kameny vlastně,na to jsem úplně zapoměla a tak to nemůže být spíš to

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka Marusko, ty se musis vratit nadsena z vyletu!!!, mej se moc krasne, uzij si to, jak nejvic to pujde 🙂 Hlavne at vam jakz takz vyjde pocasi 🙂

hanndy
18. říj 2013

Holky a jestli mi ted reknou ze je tam pindour tak uz na nakupovani se...

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 no nevím,mam z toho takový smíšený pocity.Takhle přes ty slevy jedeme poprvé,tak aby nás tam chtěli 😅 .Dvakrát jsem přerovnávala tašku,protože oblečení pro tři lidi to je žůžo a to toho zase tolik nemáme.Počasí mám taky objednaný,tak snad mě nezklame 😀 .Snad se tu v neděli stihnu ukázat.A moc děkuji!!!

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka moc,moc si to uzijte a zadny chmury bude to super neboj 😉 a v pondeli si tady vykrafeme zobaky ju? Papa

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy takový krásný věci tam měli jo,tak to jsi mi neměla ani ukazovat,zase tam v pondělí kolem toho budu slintat 😀 .A vidíš jak je dobrý,že nevíš koho u sebe nosíš 😀 😀

renca1978
18. říj 2013

@hanndy nadherny hadriky 🙂

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka krasny vikend a budeme se tesit na tvoje dojmy a pocity, neboj vydari se to................. 🙂 paaaaaaaaaaaaa

hanndy
18. říj 2013

@renca1978 kocicko ty mas trapeni,my se tady s tema problemama fakt pereme kazdy den vid? Dej nozky nahoru a odpocivej treba to jsou ty pitomi sutry a ty ti vyndaji po porodu,nebo jak to budou resit?

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka mas pravdu,kdybych nevedela ze tam mam holku,tak nic nekoupim a odchazim s plnou penezenkou 😅 to mam jeste body a cepku

renca1978
18. říj 2013

@hanndy no nevim, na urologii jdu po sestinedeli..............ale nevim, jestli je to ono...............porad si myslim, ze je to tim, jak mi mala tlaci hlavou na mocak..............doufam, ze je to tohle a ne kameny, se z toho uz po................

hanndy
18. říj 2013

@renca1978 aha no tak uvidis ty si porad zahravas s tim ze chces rodit driv,tak aby se ti to nesplnilo jeste driv..rekni to doktorovi,ale to vis uz tam nemas zadnyho prcka

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978
@hanndy holky moje,moc vám děkuji a mějte se tu zatím beze mě krásně.Jdu ještě pobalit pár maličkostí a za hoďku vyrážíme.Páááááááá 🙂

hanndy
18. říj 2013

@mariiianka papa 😉

slaboska
18. říj 2013

@renca1978 mě tě je uplně lito,ja ten posledni měsic těžce zvladala byla jsem rada,že rodim v 39tt 🙂 a s tim oblikanim,ja se toho taky bala,ale člověk to asi nějak podvědomě umi 😉 takže se toho vubec neboj.
@hanndy ta hvězdička budde,ale kočka 😉

hanndy
18. říj 2013

@slaboska vid bude to frajerka to si pak vemu na odvezeni z porodky..jen doufam ze dalsi ko tam nebude ten pidik 😅 co kavovar opraven?

slaboska
18. říj 2013

@hanndy když tam bude pindik tak to zabarviš do tmava 😀 vratili nam za něho penizky,tak jsem rada 😉

hanndy
18. říj 2013

@slaboska to by byla skoda to to radsi daruju,ted jsem na to koukala a mam tam 3 mikci a 4 teplacky v 56 to asi neunosime vid? 😅 penizky dobry

hanndy
19. říj 2013

Dobre ranko maminy, preji vam krasny vykend ja tady dnes nebudu ,ale vecer si prectu co jste nadrbaly,tak se snazte 😀

renca1978
19. říj 2013

ahoj holky, takze dnes je posledni den neschopenky, a ja od noci mam ziletky v krku, vubec nemuzu polykat, takze jsem to chytla od Pepina...................fakt super...................zitra nastup na MD 😉

slaboska
19. říj 2013

@hanndy no zaleži jak buete velci,my mame 2 měsice a pořad nosime vel.56 😀
@renca1978 ahojky,no super už nebudeš mit vychazky.chudinko,tak si dej paralen a lehni si.a Pepina vystěhuj do jine mistnosti 🙂

renca1978
19. říj 2013

@slaboska cau, ti povim mam dost.............ach jo......................

slaboska
19. říj 2013

@renca1978 hlavně se dej rychle dohromady kdyby jsi šla rodit at jsi ok 😉 😀

hanndy
19. říj 2013

@renca1978 tak jak ti bylo vcera zle,tak to mohlo byt timhle nachlazenim vid..Pepana posli do jinyho pokoje a poradne to vylez..posledni den,tak to je uzasny uteklo to..