IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska ale chuděrka malá,tohle já jsem taky nikdy nemusela a když si představím,že mě to čeká znova,tak už teď je mi z toho zle.Tak hlavně že to dobře snáší a nemá z toho žádný horečky

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka mě ji je vždy lito,minule mi vrhkli i slžičky jak plakala.no snad to prospi jak minule a žadny problem nebude.

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska tak to já vždycky taky obulela

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka tak to jsem rada aspon nejsem divna 🙂 ja vubec nevim jak zvladnu až ji budou pichat naušnce 😉

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska tak to nejsi vůbec divná,myslím,že tohle si obulíme každá.Naušničky to bylo taky něco.A pak když jsme s ní jezdili ještě po nemocnicích a měli jí brát krev.A nebylo by lepší ty naušničky nejdříve nastřelit,to prý vůbec děti nepocítí.Já teda tomu nerozumím,nám je píchali

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka k tomu nasteleni ja mam pichle ucho a nastřelene a to nastřeleni mi připada horši,to je takova šlupka,že maš pocit,že ti to ucho uleti e to jsem si nastřelovala jako dospěla vubec nevim co to uděla s mimčem,za mě radši pichani a jak dlouho pak plakala a bolelo ji to pak?

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska aha,tak to by měli dělat nějak šetrněji vůči mimčům ne,já vím,že známá si to právě pochvalovala,ale jinak fakt nevím.Hele brečela jen co jí to píchli a nandali naušnice,pak už né,ani jsme s tím naštěstí žádný problémy neměli naštěstí

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka a nemužeš to nějak od ni zjistit?ja si to pichala tak před 10 lety tak se to třeba děla tedka jinak.

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska a kdy vám je budou dávat.My je měli až někdy kolem 5.měsíce,když měla všechna očkování

hanndy
4. lis 2013

Dobré ranko kocinky,jezis já se dneska konečně vypinkala 🙂 ale vypadam jak kdybych dostala pres hubu jaký mám kruhy pod očima..Renca ma dneska tu kontrolu ze?

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska optat se můžu,ale až pojedu na nákup,tak snad to tolik zatím nespěchá

hanndy
4. lis 2013

U nás v porodce nabizeji píchání ousek při odchodu z nem.,nebo pak az jak Pise Maruska5\6. Mesic

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy ahojky,tak já už jsem vyspalá zase od šesti 😅 ,nemohla jsem už ani ležet jak mě boleli záda

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka já si myslím ze tenhle spánek je jen výjimka.. 😅 Maru ty mas hadička bolavi a já mám zařazeny prdy 😅 a to taky bolí jako svi...

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy už zase 😅 ,chudáčku,ty si s tím teda užíváš.No a já pomalu balím tašku,jeden nikdy neví.Ale co tam mám vše zbalit,to fakt nevím 😖

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka jo asi tak jak pišeš až ten 5 měsic,ale už tedka z toho mam trauma 🙂
@hanndy ty se přejmenuj s Hanči na Ruženku 😀
jo Renča ma vlastně tu kontrolu,aby ji potvrdili,že bude rodit na muj svatek 😉

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska tak já to zkusím zjistit ju.Víš že jsem docela ráda,že budeme mít chlapečka,aspoň něco se nám vyhne 😅 .A kde máme ratatooy,ta už tu dlouho taky nebyla

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka hele já byla do ted úplně v cajku ale ted ty prsy a když si predstavim to malý tělíčko jak to musí bolet..

hanndy
4. lis 2013

@slaboska to nebude tak horky s Ruzou..nic nebude ty jsi taky na můj svátek nerodila a to jsi to tak slibovala ☹ 😀

slaboska
4. lis 2013

@mariiianka taky bych tedka brala kluka 🙂 a nebo Vaness dostane naušnice k 18 narozeninam 😀

slaboska
4. lis 2013

@hanndy ja bych rodila,ale oni nechtěli ☹ čekali na ten 39tt a to bylo hnedka to ponděli,tak se přejmenuj na Ludvika a bude to na tvuj svatek 😉

renca1978
4. lis 2013

@slaboska cau,kámoška teď nechávali malý náušnice nastřelit a ani to nepostřehla🙂

slaboska
4. lis 2013

@renca1978 fakt,no tak v tom připadě je rozhodnuto.co kontrola?

mariiianka
4. lis 2013

@slaboska tak to jsi mě teď pobavila 😀

renca1978
4. lis 2013

Mne psal ráno dr.sms,ze poradna bude az ve středu,Takze zase musíme všechno překopat,achjo.....jo a od včera mne šíleně boli pravá kozička,je tvrdá a bolavá.....snad nejde o žádnej zánět,to by mi ještě chybělo

renca1978
4. lis 2013

@slaboska já sama je mam taky nastřelený,a super....jsem spokojena....

renca1978
4. lis 2013

Holky já nikdy nepila pivo,nechutnalo mi....a teď mam za víkend na kontě 11 lahváčů Birella😊co se to děje????🙂

mariiianka
4. lis 2013

@renca1978 už tě zase přeobjednal?Tak zase vyčkávat další dva dny co 😒

hanndy
4. lis 2013

@slaboska no tak ty jsi dobra teda,tak ze ty si neumis dupnout,tak se k vuli tobě mám prejmenovat ještě na tak osklivi jméno.. 😠

hanndy
4. lis 2013

@renca1978 to se ti tam vrazil asi ten Birell 😅 a proč ti ty poradny takhle mění