IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka jo a reakce po očkovani žadna pěkně to zaspala.

slaboska
6. lis 2013

@hanndy Ti hlapi jsou tady na to hrozny,Roman ten měl taky pořad na vše čas,vymalovat male pokojiček,udělat ji skřině atd.a pak lital,aby to stihl 😠

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska tak to je dobře,že to takhle krásně snášíte 😉 .My jsme to vždycky taky takhle prospali,horečku jsme měli až když nám lezli první stoličky,takže ani na zuby nám to nic nedělalo.První nám vylezli ani jsme nevěděli jak a rovnou dva na ráz.Ty holky to asi líp nesou,ale nemůžu porovnat.Pak ti povyprávím,jak s druhým 😀 .A to už i hezky spíte,tak teď už to bude jen a jen lepší 😉 .Jako u nás svítilo slunko a teď to vypadá,že budou spíš padat trakaře 😠 .

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka ok,tak pak mi poviš,tech zubu se uplně děsim,když slyšim jak některy děti to špatně nesou a pořad plačou ☹ s tim spanim to byla vyjimka,Vaness mě čas od času uděla radost a nech mě vyspat 🙂 viš z čeho mam adost?koupili jsme ji tu hraci deku a ona si s těma hračkama fakt hraje,sice tam sama vydrži tak pul hodky a pak musim za ni,ale i ta pul hodka je uspěch.konečně jsem koupili něco co se ji fakt libi.

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka tak tahle odpověď je i u nás,vždyť já už z toho odpocivani budu mit prolezeniny 😅 včera mi povídá tak jdi dělat vánoční vyzdobu-blazen na začátku listopadu..

hanndy
6. lis 2013

@slaboska určité zoubky zvladnete tak jako očkování..a mala je sikulka jak krásně spinka

slaboska
6. lis 2013

@hanndy snad jo,ale to se uvidi,budu Vas informovat 😉 neboj,zitra budu psat jak Vaness nespala 🙂

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska toho se neboj,třeba jí vyrostou ani nebudeš vědět jak 😉 .Tak to ráda slyším,že má taky něco úspěch,taky jí mám doma k vánocům,tak uvidíme jak u nás,snad to nebyla zbytečná koupě.Teď si to asi tak víc užívám,za Adélky snad ani takový věci nebyli,tak snad jí to nebude líto.Ale je to dva dny co mi řekla že jí stačí klávesy a mimino 😀

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy no vidíš,to mě nikdo neřekne 😀 .Ale neboj 3 týdny a na výzdobu se vrhneme 😉

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka skromnou Adelku maš.ikdyž to mimčo stalo tolik,že by jste měli zaskladany cely stromek 😉 jo ted je plno krasnych věci,člověk nevi co koupit.

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska přesně,peníze lítají stále a ani by se nám to pod stromek nevešlo 😀 .Stačí když tam srovnáme malýho 😀

slaboska
6. lis 2013

holky tak se pro tedka loučim,musim jit k tomu Dr.tak odpoledne papapa

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska páááá

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka tři týdny no a ty už budeš odpocitavat 😀

hanndy
6. lis 2013

Ty vado tady leje jako svi...

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy já odpočítávám pořád 😀 😀 😀 .To se budu spíš modlit,aby to přišlo až Pepa bude doma

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy u nás zatím ne,ale bude 😠

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka to já se taky pak budu modlit at je v pulce února -20 to budu mit Petra doma,protože nebudou mit prací 😅 no hele tady se to počasí normálně zblaznilo vítr jako prrase a fakt slejvak..

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy no počkej,u nás to bude určitě až budu doma sama 😅

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka nás obe to urcite vezme v noci neboj.. 😅 tak už nám tu svítí slunko 😀

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy kéž by jsi měla pravdu 😉 .Ježiš,vy máte aprílový počasí 😀

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka JoJo to počasí je neco pro moji dnešní naladicku

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy tak já měla náladičku včera,to bylo taky něco 😒 .Ale neboj zase bude dobře 😉 .Tak minulý týden jsem si objednala vánoční body a ještě teplý polodupky a zatím ne a ne přijít

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka jo bude,ted se půjdu napadnout ale co to nevim a pak půjdu prohrabat skříňku pod telkou co tam je za poklady..neboj ono dorazi...Maru mas kolotoč nad postylku? Já včera obj.toto docela se mi to líbí ze to jde dat i na kočárek co myslis?http://www.sweetbaby.cz/detail.php?zbozi=4214933

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy no víš co,já jak to nemám hned 😀 .Kolotoče mám dva 😀 😀 .Objednala jsem a pak našla po Adě 😀 .Ale zatím jsem ho sundala,Adélka si s ním vyhrala až pak když byla větší.Víš co já dělala dopo?Balila jsem dárky 😀 😀 😀

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy jééé,ale tenhle je krásný,já mám jen obyč,jeden je celý plastový a druhý má plyšový medvídci

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka nekecej valila dárky jo 😅 to já nemám vůbec nic a hlavně nevim co koupit.. Jezis já bych naky vánoce nejradši zrušila ..já tenhle našla včera,ale co je mi divný ze v ty nabídce maji asi 3 a pokazdy jiná cena..

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy no tak já jen pro dětičky,nic víc taky nemám.To já si vánoce ponechám,jen zruším tu naší familií 😀 😀 😀 .Tak třeba jsou na tom jiný hračky,že mají každý jinou cenu

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka nevim no me se to zda stejný ...já jsem taky říkala ze zrusime narozky atd.protože je to fakt na peníze moc a ted švagrová začala blbnout a zase to rozjela,tak to mám zase o 5 lidi víc..ale po vánocích ji to řeknu a kaslu na to...